• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

MİSYONUMUZ-VİZYONUMUZ

HAK VE ADALET PARTİSİNİN (HAP) MİSYON VE VİZYONU


Seçimlere giren,Başbakanlığa aday,iktidara aday,80 milyon milli iradeyi temsil eden,Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı açıklamada:
Partimizin Misyon ve Vizyonu kısaca şudur:Tarihde Öldü denildiğinde tekrar dirilen,Devletler kuran,Çağ Kapayıp, Çağ açan,Korkusundan düşmanlarına Çin Setlerini yaptırtan,Dağlardan,Karadan Denize Gemiler indirten,7 Düvele,Dizi olana önünde diz çöktürten,Başı olana önünde baş eğdirten,Tarihi yeniden yazdırtan,Ecdatlarının,Alparslanların,Fatihlerin,Osmanlının,Atatürkün,evlatlarının,Torunlarının kurduğu ve bunların Misyon ve vizyonlarının Partisidir (HAP). Sadece çağa uyan değil,Çağa Ayak Uyduran Değil, Çağ Açıp, Çağ Kapayan Sağ,Sol ayrımcılığı yapmayan,Ecdadı Fatihin,Alpaslanın, Osmanlı'nın,Atatürkün,evatlarıyız,torunlarıyız.Geçmişimizle Tarihimizle,Atalarımızla onur ve gurur duyarız.Her zaman gençlerimizin,kadınlarımızın, Devletimizin yanındayızdır ve Ülkemizin,gençlerle,kadınlarla İkbale erişeceğine,gençlerin, kadınların önünü açan,onlara yönetimlerde ilk sıalarda,ön sıralarda yer veren partiyiz. HAK VE ADALET (HAP) PARTİSİ,Yine Çanakkale de,İnönü de,Dumlupınarda,Sakarya da,Kafkaslar da,Yemen Çöllerin de vb yerlerde Can veren Kan veren,aynı cephede savaşan,aynı kaptan yemek yiyen aynı kaptan su içenlerin,aynı mevzilerde bu bayrak bu toprak benim diye ölenlerin,şehitlerin,gazilerin,Türkün,Kürtün,Lazın,Çerkezin,Abazanın, Boşnak,Manavın,Alevinin,Sünninin,vb.Değerlerimizin,Fatih,Alpaslan,Osmanlı,Abdülhamit,Atatürk gibi Atalarımızın, Feyzi Çakmakın,Kazım Karabekir,,Demokrasi şehidimiz Adnan Menderesin,Celal Bayarın,Turgut Özalın,Süleyman Demirelin,Necmettin Erbakanın,Bülent Ecevitin,Alpaslan Türkeşin,bu gibi değerlerimizinde Misyon ve Vizyonu olan Partidir, HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) Tek merkez ve Milli Çatı Partisi olan,HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP),Dil,Din,Irk, Renk,Cins,Mezhep vb.Ayrımını yapmayan,Teröre bulaşmamış,herkesi kucaklıyan,Milli Birlik ,Beraberlik ve Kardeşlikden yana bir partidir.Tek Bayrak,Tek Devlet,Tek Millet,Tek Vatan kırmızı çizgimizdir olmazsa olmazımızdır bundan vaz geçmeyiz.
Haktan,Hukuktan,Adaletten,Çağdaşlıktan,Modernlikten,Yeniliklerden,Özgürlüklerden,Demokrasiden, Milliyetçiliktenyana vatanperver yurtsever bir partidir .Dinini,5 Vakit Ezan Sesini,Ayyıldızlı Bayrağını,T.C. Devletini seven,gençlerini kadınlarını seven,ülkenin bu değerlerle ikbale erişeceğine inanan madden,manen,gönülerinde taşıyan,yaşatan, saygı duyanların vb. partisidir HAK VE ADALET PARTİSİ(HAP)
Güvenlik Politikamız:Atatürkün dediği gibi”Yurtda Sulh,Cihanda Sulhu” örnek alırız. “Geçmişinden Kuvvet Almayan, Geleceğini Göremez.” Atasözünden Feyiz alırız. “Biz bölen değil Birleştireniz,Parçalayan değil bütünleştireniz”.Biz gücümüzü önce” Hak tan,sonrada Halktan alırız”.Yolumuz Hak yoludur.Hak Allahtır,Hak ve Adalet Allahın sıfatlarındandır.Allah bu kutlu davamızda bizleri,bizlere inananları,partimizi,Milletimizi utandırmasın,hep muzaffer eylesin.AMİN. Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI..
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      2929 kez okundu