• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ANASAYFAAteşin yakmadığı İBRAHİMİ, Kuyunun boğmadığı YUSUFU, bıçağın kesmediği İSMAİLİ, koruyan Rabbim ALLAHIM; Şu anda 24 saat görevde, nöbette, savaşta, barışta her yerde olan; Ordumuzu, TSK, Polisimizi, Mit’imizi, Jandarmamızı, Askerimizi, bu uğurda çalışan görev yapan herkesi sana emanet ettik, Sen bunları koru Yarabbi ALLAHIM. Vatan dediler mi yüreğim kanar yanar. Bayrak dediler mi ciğerim sızlar. Ezan okundu mu gözlerim dolar. ALLAHIM
17.12.2018
Dünyanın en iyi 400 Üniversitesi arasında bir tek Türk Üniversitesi yok. Ne acı ve düşündürücü değilmi.?Türkiye üretmeden, tüketiyor,Dış kaynak bağımlı Ekonomi ile Türkiye kalkınamaz ve ömür billah borçtan kurtulamaz.
10.12.2018
31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak olan, Belediye Başkanlığı seçimlerinde,HDP, dışında; Tüm partiler ile her türlü SEÇİM iTTiFAKINA , Görüşmelere açık olduğumuzu buradan kamu oyuna duyurulur.
02.11.2018
Atatürke, Anıtkabire,Putperest diyenlere,hakaret eden beyinsizlere sesleniyorum Anıtkabir; Bir Türbe, yatır,tekke yada bez çaput bağlanıp,bize at,araba,ev,yer,çocukver,zengin karı koca ver diye yalvaranların ibadet yeri değildir. Hiç bugüne kadar Anıt Kabire giden hiç bir kimsenin oraya çaput,bez bağladığını gördünüzmü.
17.10.2018
Türkiyede müteci olarak bulunan, Suriyeli gençlerden ne kadar 18 yaş üstü genç erkekler var ise, bunları silah altına alalım 6 ay sıkı bir eğitimden sonra Suriyedeki Özgür Suriye Ordusuna teslim edelim.Ükeleri için savaşsınlar.Genç ķızlarıda sağık konusunda 6 ay eğitelim bunlarıda Özgür Suriye Ordusuna verelim, Cephe gerisinde yaralılara baksınlar.Kendi topraklarını, vatanlarını kendileri savunsunlar savaşsınlar.Bunu yapmayanlarıda sınır dışı edilsin.Türkiye sokaklarında, caddelerde suriyeli gençler boş,boş gezmesin dolaşmasın.
02.10.2018
Sayı Bakanım; 179 adet Üniversitesi olan bir Türkiyede,Ülkede, ve bu üniversitelerde de yüzlerce,binlerce İktisatçı,İşletmeci, Profesörü, Doçenti, Asistanı ve mezun olmuş,yetişmiş benim gibi binlerce İktisatçı,İşletmeci,Kamu yöneticisi varken Tükiye Ekonomisinin,Milyarlarca dolar karşılığı da Amerikaya (ABD), Amerikalı Mc Kinsey'e teslim edilmesine hiç anlam veremiyorum. Bilgi,birikim,tecrübe,deneyim,donanım sahibi, Türkiye de doğup büyüyen ve Türkiye yi bütün yönleriyle iyi tanıyan bir Türk vatandaşı olarak,bir iktisatçı, İşletmeci olarak içimi sızlattı, acıttı.
29.09.2018
İslâmın Kıblegah-ı olan,Kâbe Amerika (ABD)Esareti altında kalmış.Kudüs ise, İsrailin esareti altında kalmıştır. Bunlardan, Kıblegâhlar kurtarılmadıkça,Müslümanlara huzur yoktur.
25.09.2018
Herkes 81 Milyon kişi,Siyasi görüş ve Ideolojisi ne olursa olsun Futbol takımı gibi parti tutma kabuğundan çıkmaları vaz geçmeleri gerekmektedir.Geçmeleride şarttır.Hak,Hukuk Adalet, Demokrasi, Özgülükler, Liyakat, Milli Birlik beraberlik, kardeşlik etrafında, Ükenin, Türkiyenin, Gençlerin,Kadınların, Ekonominin,bekası için birleşmelidirler, birleşilmeside şarttır
24.09.2018
Genel Başkan Yiğit Zeki Öztürk, Beraberinde eşi Genel Başkan Vekili Berna Öztürk ile,Ak Ocaklar Derneğinin Başkanı ve 15 Temmuz Darbesinde Şehit olan Rahmetli ErkânYiğitin ve aynı yerde gazi olan Volkan Yiğitin Abileri olan Hakan Yiğiti makamında, yönetimiyle birlikte ziyaret etti.
23.09.2018
Dünyanın hiç bir ülkesinde,yerinde yokturki; Kendi Devletine,Ükesine,Halkına, Hainlik eden, Terör estiren,İhanet edenini,40 bine yakın Halkını beşikte yatan Bebeği,çocuğu öldüreni, katledeni,8--10 bin Askerini Şehit edenleri, Ekonomisine Trilyonlarca zarar verenleri,destekleyenleri, koruyup kollayanları,büyütenleri Meclislerine soksunlar
23.09.2018
Rahmetli Başbakanlarımızdan,Profesör Necmettin Erbakan,Vatansever yurtsever,Türkiye sevdalısı,geleceği iyi görebilen,Dahi bir zekâya sahip,Zeki, Uyanık,Kıymeti bilinmeyen devlet adamımızdı.Rahmetli Erbakanı;İç ve dış düşmanlar,Yahudiler,Hristiyanlar,Koministler,Siyonistler ce hep önünü kestiler.İş yapmasını,Ağır Sanayi hamlesini, Teknoloji,Motor üretimini Transferini hep engellediler. Almanya Necmettin Erbakanın değerini kıymetini çok iyi bildiler ve Leopar Tanklarının yapımında olsun ve diğer alanlarda değerlendirdiler.Erbakan ise kendisini, Bilgi,birikimini,tecrübesinini,donanımını, Yurtsever, Vatansever Erbakan; Türk Milletine, Halkına,Ülkesine Türkiyeye adamıştı
20.09.2018
ürkiyede Büyük bir beyin göçü başlamış. İstatistik kurumunun rakamlarına, verilerine göre; 2017 Yılında 257.000 ( iki yüz elli yedi bin) Eğitimli gençlerimiz, vatandaşımız, üniversitelerini bitirmiş, uzmanlaşmış, yetenekli, Teknik, Bilgi, birikim,tecrübe, donanımlı 20--34-40 yaşlar arası gençler, Genç beyinler Türkiyeyi terk ederek başka ülkelere gitmişlerdir.
18.09.2018
Türkiye üreten bir ülke değildir. İthalatı , İhracatından fazla olan,Tüketen bir ülkedir.Yapısal,Mali sorunları olan,yanlış özelleştirme ile fabrika üreten tesislerini, fabrikalatını satarak, yok eden,üretimi olmayan bir ülkedir. Bütün ürünlere Şimdiki yapılan zamlar, Buzdağının görünen kısmıdır. Esas Fırtına, Kasırga, Kasım,Aralık 2018 Aylarından sonra başlıyacaktır.Ekonomik şartlarımız,Böyle giderse 2019-- 2020 Yılları için çok kötü geçecek demektir
18.09.2018
Türkiyede,ülkede,179 Üniversiteden her hangi birinden; Türkiyeyi seven, Vatanını seven, Gençliğini seven, Ülkenin,Ekonominin Bekasını düşünen,Bir İktisatçı, İşletmeci, Ekkonomist,Eğitici, Akademisyen yokmu Türkiyeyi ,Ekonomiyi,yönetenlere;Kimseyi kırmadan,suçlamadan;Onurlu bir çıkış yapacak, Gerçeği haykıracak, Bunlara Dur, Durun, Yanlış yoldasınız.Bu Ülke,Ekonomi böyle kalkınmaz,yönetilmez diyecek, Ekonomiden anlayan,iktidara Proje sunacak, projeler üretecek,bu işin uzmanı Bir Üniversite,Bir Allah'ın kulu,Hoca, Profesör, Doçent, Asistan yok mu?
16.09.2018
2018 Ağustos dolar artış depreminden ve merkez bankası 'nın faiz indiriminden en fazla karlı çıkanlar faiz ve döviz lobisi olmustur.Türk Lirası olmuştur. Türk Ekonomisi olmuştur. TL.sı %30- -35 değer kaybetmiştir,Yani erimiştir.Bu Deprem sonucu; İflâslar başlıyacaktır.Konkordato ilanları başlıyacaktır.işten çıkarmalar dönemi başlıyacaktır. Ayrıca Faiz artışı,Döviz artışının yan tesirleride Kredi Borcu olan, Finansman (Para) ihtiyacı duyan her kişiye, her şirkete paranın maliyeti en az % 30 artacaktır.
15.09.2018
Tam bağımsızlık denildiği zaman, elbette siyasi, mali, iktisadi, adli, askeri, kültürel ve benzeri her hususta tam bağımsızlık ve tam serbestlik demektir. Bu saydıklarımın herhangi birinde bağımsızlıktan mahrumiyet, millet ve memleketin gerçek manasında bütün bağımsızlığından mahrumiyet demektir”diyen Mustafa Kemal Atatürk,Türkiye Cumhuriyeti- nin liderliğini yaptığı dönemde kurulan kurum,kuruluş,tesis ve fabrikalarla dışa bağımlı bir politikadan uzak durmuş ve ülkenin kendi ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde gelişmesini planlamıştır.
09.09.2018
Çinde Doğu Türkistan,Uygur Türkleri yıllardır zulüm altındalar, işkence ve büyük soykırımına tabi tutuluyorlar.Bu kadar İslam,Müslüman ülkelerine rağmen; İsrail Filistine zulmediyor ise,Çin,Doğu Türkistana zulmediyorsa,israil,Kahrolasın Çin diyemiyorlar iseler;Bende buradan 7 Haziran 2015 Tarihinde yapılan Milletvekili seçimlerine Partisini seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere girmesini hak kazandırmış ve partisini seçimlere sokmuş olan,HAK VE ADALET PARTİSİNİN (HAP) MİLLİ GENEL BAŞKANI VE MİLLİ LİDERİ YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK olarak diyorumki;Kahrolsun tüm bu ve buna benzer zulümlere, işkencekere,katledilişlere seyirci kalan, umursamayan,Müslümanlara,islam ülkelerine ve geçinenlere.
08.09.2018
Bir iktisatci gözüyle ülkemizde maddi ve manevi yönden büyük bir sıkıntı var.Gelecek korkusu var.gelecek korkusu var,güvensizlik duygusu var.Son günlerde yapılan aşırı zamlar ve bunlara parelel olarak halkın temel gıdalarına,yiyecek, içecek mallarında artan fahiş fiyatlar karşısında halk can çekişiyor,geçinemiyor
06.09.2018
Biz 81 milyon Yüce Türk milletini halkını kucaklayan kapılarını sonlarına kadar açan ayrıştırma 'dan herkesi birleştiren bir partiyiz.
04.09.2018
Türkiye,Türk Halkı,Komşuları,Dostları,Orta Doğuda olsun veya başka yerlerde olsun, ABD,AB,İSRAİL,BOP Projecileri tarafından hunharca yok edilirken,milyonlarca insan katledilirken, uygulanırken, seyirci kaldığı gibi,zaman zamanda onların yok edilişine,yok oluşlarına seyirci kaldı. Şimdi onların sıkıntısınıda yaşıyor.Örneğin Libya lideri Kaddafi.Türkiyenin, Kıbrıs Harekatı sırasında ABD ve tüm Dünya ülkeleri bize silâh ambargosu koyarken uygularken,Kaddafi Türkiyeye 3 uçak dolusu silah gönderdi.
30.08.2018
Türkiye bir zamanlar Dünyada; Tarımda olsun, Hayvancılıkta olsun kendi kendini idare edebilen 8.nci ülke iken,şimdi ise Tarım ürünlerini ithal eden, Hayvan ve hayvan ürünlerini ithal eden ülke olduk.Ne acı bir durum.
27.08.2018
Gelmiş geçmiş Hükümetlerin,Liderlerin, Hepside Özelleştirme yaparken çok büyük hatalar yaptılar.Burada sadece Akpartiyi filan kötülemek istemiyorum. Özelleştirmeye tabi tutulan malların,tesislerin,fabrikaların gerçek değerlerinin tesbiti yapılmadan,Devletin çıkarları ön plâna çıkarılmadan, düşünülmeden alıcıların lehine uydurma değerler ,değerlendirmeler yapılarak yok pahasına eşe dosta yakın çevrelerine cemaat ve tarikatlara Haçlılara,verildi satıldılar.
27.08.2018
Hak ve Adalet Partimiz (HAP) Siyaset yaparken; Kimlik,İnanç,İdeoloji vb değerler üzerinde siyaset yapmaz ve öyle bir siyasetide, siyasetçileride red ederiz
27.08.2018
Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Tarafı Millet tarafıdır,Milli İrade tarafıdır,Milli Birlik, Beraberlik,Kardeşlik tarafıdır,Vatan,Toprak,Bayrak,Cumhuriyet,Özgürlük,Barış,Bağımsızlık tarafıdır.Hak,Hukuk,Adalet ,Demokrasi tarafıdır.Milli bir Lideredir,Milli bir Partidir.
27.08.2018
Dünyanın, Türkiye nin, parlayan yeni bir yıldızı yeni bir yüzü, yeni bir partisi, yeni bir lideridir. Yiğit Zeki Öztürk: Türk Milliyetçisidir. Türkiye sevdalısı, Vatanperver, Yurt sever, Osmanlı torunu Cumhuriyet ve Atatürk çocuğu dur. Barıştan yanadır. Yiğit Zeki Öztürk diyor ki: Yüce Türk Milleti, Halkım: “Söz veriyorum, veriyoruz. Hak Ve Adalet Partisi (HAP) iktidarında: Her alanda, her yerde, en önde, yönetimlerde söz sahibi gençler ve kadınlar olacaktır, yer alacaktır.”
02.04.2018
Tek Genel Başkanı da, Tek Lideri de, Allah’ın sessiz kullarından olan Hayvan sever, Hayvan dostu, Hayvanları konuşturan YİĞİT ZEKİ Öztürk’tür. Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı lideri YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, ve Hayvanları konuşturan,7 tane konuşan kediye sahip olan, Hayvan sever eşi Genel Başkan Vekili Berna Öztürk’ün: Hayvanların yaşamları ve hakları ile ilgili çok güzel projeler ve çalışmaları vardır.
30.12.2016
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı açıklamada: Partimizin Misyon ve Vizyonu kısaca şudur:Tarihde Öldü denildiğinde tekrar dirilen,Devletler kuran,Çağ Kapayıp, Çağ açan,Korkusundan düşmanlarına Çin Setlerini yaptırtan,Dağlardan,Karadan Denize Gemiler indirten,7 Düvele,Dizi olana önünde diz çöktürten,Başı olana önünde baş eğdirten,Tarihi yeniden yazdırtan,Ecdatlarının,Alparslanların,Fatihlerin,Osmanlının,Torunlarının kurduğu ve bunların Misyon ve vizyonlarının Partisidir (HAP)
20.10.2016