• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ANASAYFAYÜCE TÜRK MİLLETİ! TÜRK HALKI! TÜM MİLLİ GÜÇLER!Türkiye dört bir yandan etrafı ateş çemberi içerisine alınarak, Haçlılarca, Emperyalist güçlerce,FETÖ,PKK gibiiç ve dış düşmanlarca,Terörö örgütlerince,Ahtapot gibi sarılmıştır. Etrafımızda Dostumuzdur diyebilecek, güven duyabilecek, sağlıklı Ticaret, İthalat, İhracat yapabilecek, Devletler, ülkeler, komşular, adeta kalmamıştır. Avrupa da, Dünyada her geçen gün yalnızlığa doğru itilmekteyiz, sürüklenmekteyiz.
12.06.2017
Türk Milleti,Türk Halkı bu Tarım Ülkesi olan Türkiye de: Aç,Büyük bir geçim sıkıntısı içerisinde yaşıyor,Kadınlarınızın giydiği bir elbisenin parasının değerinde bile olmayan aldıkları Asgari ücretle bu insanlar: Yesinler mi,? içsinler mi,? Barınsınlar mı?Gezsinler mi,?Evlensinler mi ?Okusunlar mı?,Okutsunlar mı? Evet sizlerden cevap bekliyorum. Elinizi vicdanınıza koyuyor musunuz? Yataklarınızda rahatça uyuyor musunuz? Meydanlarda sizin konuşmanızı karşıdan görenlerde zannedecek ki: Türk Halkı, insanı, işçisi, memuru, emeklisi, esnafı, köylüsü, çiftçisi, sanayicisi, gençliği, kadını, çok mutlu, huzur, bolluk içerisinde yaşıyorlar zannedecek… Sayın Başbakanımız Cumhurbaşkanımız.
04.06.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı ve 80 Milyon Türkiye'nin,Halkın,Milletin Cumhurbaşkanı adayı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında: 11 Ayın Sultanı Ramazan ayı geldi: Din simsarlarna,tacirlerine, seslendi.: Hükümet,Devlet yetkililerine, Sivil Toplum Kuruluşlarına sesleniyorum : Her yıl yaptığınız gibi,caka satmak,gösteriş yapmak,oy avcılığı yapmak,halka sahte yüzlerinizi saklayarak şirin görünmek için,kendinizi,dindar göstermek için,Devletin, Hazinenin,kasasından,Tüyü bitmemiş yetimin ,şehit’in,hakkından,Halkın parasından vergilerinden biriken paraları kendi ve babanızın malıymış gibi, ,fakirlere değilde,kendi çevrenizdekilere,nevale lerinize,eş dostlarınıza,hali vakti yerinde olanlara İftar yemekleri adı altında düzenlediğiniz o lüks ,kuşun sütünden gayri her şeyin bulunduğu sofralarda paralarımızı, heder etmeyin,çarçur etmeyin lütfen.
27.05.2017
yaptığı basın toplantısında: Buradan Devlete,Devletin,Hükümettin yetkililerine,sorumlularına sesleniyorum ve soruyorum,cevap bekliyorum: T.C. Devletimiz Suriye ve Suriyeliler Krizini,problemini ne zaman çözecek? Suriyeli Problemi ülkemizde toplu olaylar,katliamlar olunca mı çözecek? Bu çok önemli problemi ne zaman görecekler,anlaşılacak,sahip çıkacaklar?
23.05.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi [HAP] Genel Başkanı ve 80 Milyon Türkiyenin Halkın,Milletin Cumhurbaşkanı Adayı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: İki gündür,Burdur ve Ankara Adliyelerini ziyaret de bulundum.
17.05.2017
2 Kasım 2019 Yılında yapılacak olan,80 Milyonun Türkiye’nin Halkın,,Milletin,Cumhurbaşkanı adayı belli oldu: Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK oldu. YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısıyla açıkladı. Türkiye genelinde 81 ilde,960 İlçede,1980 Beldede, YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK’ÜN, Adaylığı için için Halkımız tarafından, 100.000 İmza toplama stantları kurulmaya, açılmaya, başladı.
07.05.2017
Başkandır. Yüce Türk Milletini, Halkını,Bütün Milli Güçleri,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı, Lideri olan: 80 Milyonun, Halkın,Tabanın,Milletin,Türkiye’nin Cumhurbaşkanı adayı Yiğit Zeki Öztürk etrafında derlenip toplanmaya,bir olmaya,iri olmaya,biz olmaya,Milletin, Halkın, Tabanın,Türkiye’nin Cumhurbaşkanı olmaya davet ediyorum,çağrıda bulunuyorum.
04.05.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında: Türkiye’yi, Ülkeyi 4 Partiye mahkûm ettiler. Diğerlerini de, yok sayıyorlar. Bunlardan da 3 tanesinin CHP--MHP-HDP nin adı var kendileri yok, güçleri yok gibiler durumdalar. Ak Parti de tek başına At oynatıyor. Hak, Hukuk, Adalet, Özgürlükler, İnsan Hakları, kişi ve Ailenin, gizliliği, özgürlüğü demeden, tanımadan, çiğnenerek, insanlar, kurum ve kuruluşlar mağdur edilerek, yapılarıyla, işlevleriyle, oynanarak, kararnamelerle, Ülke idare edilmeye çalışılıyor.
03.05.2017
HAK VE ADALET PARTİSİ 30/04/2017 PAZAR GÜNÜ SAAT 11:00 ' DA YILLIK OLAĞAN KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ. AÇILIŞ KONUŞMASINI MERKEZ KARAR YÜRÜTME KURULU ADINA GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN ; YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK YAPTI. BİRÇOK İL VE İLÇE BAŞKANLARIMIZIN YANISIRA PARTİLİ DOSTLARIMIZ DA KONGREMİZDE BİZLERE DESTEK VERDİLER... YENİ SEÇİLEN VE GÖREVLENDİRİLEN PARTİ KEDEMELERİMİZ İSE ŞÖYLE BELİRLENDİ; .....
02.05.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak ben ve biz Özgürlüklerden,Barıştan,Çağdaşlıktan,yeniliklerden yana,Demokrasiye,Hukukun Üstünlüğüne,İnanan,İnsan Haklarına bağlı,Saygı duyan bir partiyiz ve Genel Başkanımdır, Liderimdir.Bir Ülke ve o ülke insanları bunlardan yoksun ise o ülkede ne demokrasiden,ne özgürlüklerden,ne Haktan,Hukuktan,Adaletten bahisedilir.Türkiyem ve Ülke Halklarım malesef şimdi bunları yaşar olduk.Türkiyemin bütün Dünya devletlerine karşı hem geleceği karartıldı hemde itibarsızlaştırılmaya başlatıldı.
28.04.2017
Türkiye’nin yeni bir sesi, yeni bir nefesi, yeni bir kulağı, yeni bir kanı, yeni bir canı, yeni, bir heyecanı olan, yeni bir yüzü, yeni bir partisi,yeni bir pırıl pırıl yıpranmamış denenmemiş Lideri olan,Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında: İktidara geldiğimizde: Doğu ve Güney Doğuda, gönül Coğrafyamızda yaşayan, Halkımız için, Kürt kardeşlerimiz için, onlara iş,aş ekmek,huzur,mutluluk içerisinde yaşamalarını sağlayacağız.
26.04.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi [ HAP] Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: 16 Nisan 2017 Anayasa Referandumunda seçmen 4 partiye de Sarı Kartı gösterdi. 16 Nisan 2017 Referandumu ile, %51.4 Evet oyu ile,%48.6 Hayır oyu ile,80 Milyon Yüce Türk Milleti,Türk Halkı Ülkeyi sözde yönetenlere,yetkililere,sorumlulara, Ak Parti ye,CHP ye,MHP ye,HDP ye Sarı Kartı göstererek ve diğer partilere şu mesajı vermiştir. Hepiniz,her kez aklını başına toplasın ve toplayınız.100 Yıldır iç ve dış iş birlikçilerle, haçlılarla,kurulduğu günden beri yıkmaya,parçalamaya,yok etmeye, çalıştığınız, çalışılan, Cumhuriyet Rejimi ile,dönemiyle,Atatürk ile, benim Sorunum ,derdim,sancım,yok dedi. Benim çok acil sorunum Anayasa ve sistem rejim,sorunu da değildir dedi.
19.04.2017
Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.” Diyen,Vatanperver,Yurtsever.Büyük Türkiye,Ay Yıldızlı Bayrak, Vatan, Toprak,Sevdalısı, Yüce Türk Milletinin,Halkının Partisiyiz.”Düşün peşimize. Vatanda kurtulsun,sende kurtul.” Bizim temel Felsefemiz, İlkelerimiz, Haktan, Hukuktan, Adaletten, Özgürlüklerden, Demokrasiden,Milli Birlikten,Beraberlikten,Kardeşlikten yana,Yeniliklerden çağdaşlıktan, Modernlikten,Barıştan,yana bir Partiyiz. Hak ve Adalet Partisi (HAP) Tek Bayraktan,Tek Milletten,Tek Vatandan,Tek T.C. Devletinden yana bir Partidir.
12.04.2017
Yurt Dışında yaşayan 6 (Altı) Milyona yakın vatandaşımız seçimlerde oy kullanıyorlar ama,yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızı temsil edecek,onların dertlerini, sorunlarını giderecek,çözüm getirecek, TBMM Meclisimizde bir tek Milletvekili temsilcileri dahi yoktur.Bu hem büyük eksikliktir,Hemde Yurt Dışında Yaşayan Vatandaşlarımıza büyük haksızlıktır. Tek Merkez ve Milli Çatı partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak Biz: Haktan, Hukuktan,Adalet ten,Demokrasiden,Özgürlüklerden,Milli Birlikten beraberlikten, kardeşlikten,çağdaşlıktan,modernlikten,yeniliklerden yana bir parti olarak, Yurt Dışında yaşayan vatandaşlarımızın en doğal hakları olan kendilerini TBMM meclisinde temsil edebilmeleri için en az 4 Kontenjan Milletvekilliğini verip,Onlarında TBMM temsil edilmelerini sağlıyacağız.Bu büyük eksikliği,Haksızlığı, biz Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak gidereceğiz vereceğiz.
29.03.2017
Haçlının, ABD’ nin,AB’nin,İsrailin bu emel ve oyunlarını hala görmüyormusunuz?Bunu görmemek en büyük bakar körlüktür.Herkes,hepinizde aklınızı başınıza toplayın:Haçlı ve Emperyalist güçler İslam Ülkelerini,Türkleri,Türk Topluluklarını teker teker bölerek,parçalayarak, yok etmeye,güçsüzleştirmeye ve oraları kendi tahakkümleri altına almaya çalıştıklarını görmüyormusunuz.?Bu gidişle hepiniz, hepimiz yok edileceğiz.Yok olacağız. Türk Yetkililerine,Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğana,Başbakana,Hükümete ,TBMM Başkanımıza ve 550 Milletvekiline sesleniyorum: Türkiye çok acilen hemen harekete geçerek,bu Haçlı zihniyeti,Oyunu, karşısında Türk Toplulukları Birliği Ordusunu kurmalı, Türk İslam Birliği Ordusunu kurmalıdır.Ekonomik İş,Güç Birliğini de kurmalıdır.
25.03.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: Bizler ve Partimiz: Haktan,Allahtan,Adaletden, Hukuktan,Demokrasiden,Özgürlüklerden,Modernlikten,Çağdaşlıktan,Yenilikten yana bir partidir. Hak ve Adalet Partimiz( HAP): Teröre bulaşmamış,Herkese,her kişiye,her kuruluşa,her partiye,kapıları kolları yüreği ağzına kadar,sonsuza kadar açıktır ve kucaklaşmayı bekliyen bir partidir. Hak ve Adalet Partimiz (HAP) : Dil,din,cins,ırk,renk,makam,mevki,sınıf,kişi,kimlik,ayrımı yapmaz. Hak ve Adalet Partimiz (HAP) Misyon ve Vizyonu: Tarih de Dizi olana diz çöktüren,Başı olana ,Baş eğdiren,Karadan Denize Gemiler İndirten,yürüten,Öldü denildiğinde tekrar dirilip T.C. Devletini kuran.
20.03.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: Son günlerde görüyoruz ki,Haçlı zihniyeti,İhtilaf Kuvvetleri,Kurtuluş Savaşı öncesi olduğu gibi,Türkiye üzerindeki kirli,kötü emellerine erişmek için tekrar birlik ve beraberlik içerisinde olarak,Yurt Dışında ve yurt içerisinde Devlet büyüklerimize,Bakanlarımıza karşı hasmane davranış ve eylemleriyleTürkiye ye karşı saldırıya geçtiler.İtibarımızı ,Ekonomimizi zedelemeye başladılar.
19.03.2017
Tek Merkez ve Mill Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK,Genel Başkan Vekili Berna Öztürk ile birlikte,Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanımız Sayın İsmail Kahramanı ziyarette bulunarak,geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanımız YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı açıklamada:
16.03.2017
SON DAKİKA:HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK HOLLANDAYI,ALMANYAYI KINADI. Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında:
12.03.2017
HAK VE ADALET PARTİSİ ' NİN delegeleri ve üyeleri: Partimizin 29/04/2017 Tarihinde Cumartesi günü saat 11.00 de,çoğunluk sağlanamaz ise ikinci toplantı 30/04/2017 tarihinde Pazar günü saat 11.00 de:
07.03.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı açıklamada: Önümüzdeki aylarda erken baskın Milletvekili seçimine ve 2018 deki Belediye Başkanlığı seçimlerine hazırlık amacıyla,Türkiye genelinde tüm illerde ve ilçelerde mevcut ve mevcut olmayan,İl ve İlçe teşkilatlarımızda yeniden yenilemeye, yapılandırmaya gidilmiştir.
24.02.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan ,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı açıklamada: Hak ve Adalet Partimizi (HAP) Korkut Reis Mahallesi Necati Bey Caddesi Hanımeli Sokak No: 43 /6 Sıhhiye-Çankaya/ANKARA Adresindeki yeni Genel Merkez Binasına taşınmıştır. Kamu oyuna,İl,İlçe,Belde Başkanlarımıza duyurulur...
21.02.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın Toplantısında:Suriye konusunda,Politikasında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Sayın Başbakanımız Binali Yıldırımı ve Hükümeti ,Ordumuzu,destekliyorum dedi.80 Milyon Türk Halkının da,CHP,MHP ve diğer Tüm Partilerin,Demokratik kitle kuruluşların, STK.Devletin yanında,Hükümetin yanında, Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğanın ve Başbakanımız Binali Yıldırımın,Ordu-muzun arkasında yanında,destekleriyle,Devletimizin bekası için dik durmalıdırlar.
16.02.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanımız YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: Sayın Cumhur başkanımız Recep tayyip Erdoğan Televizyon konuşmasında yanlızım diyor.Demekki bu güne kadar yanındayız, arkandayız, Sayın Cumhurbaşkanım diyerek, Şöhret Rolleriyle yanındayız Filmini oynayan Milletvekillerin ve diğerlerinin, gerçek rolleri bugün ortaya çıkmış vaziyetteki ,ondan Sayın Cumhurbaşkanımız yanlızım diyor. Buradan kendisine sesleniyorum:Sayın Cumhurbaşkanı-mız: FETÖ ile ve diğer Terör örgütleriyle bu güne kadar hiç bir Hükümet ve Devlet Başkanı sizin gibi,sizin kadar korkusuzca bu pislkiklerin Terörüstlerin üzerine gitmedi ve mücadele etmemiştir.Sizi kutluyorum.Bu nedenle kendinizi yanlız hissetmeyiniz arkanızda Terör konusunda ben varım ,biz varız Hak ve Adalet Partisi (HAP) var.Durmak yok yola devam Terörün kökünü kazıncıya kadar yanınızdayız hep.
07.02.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısı açıklamasında: Hak ve Adalet Partimizin (HAP) Kendisine ait, 24 Saat Canlı Yayın yapacağı: MİLLET -TV- (TELEVİZYONUMUZ Canlı yayın Hayatına başlatı.Kamu oyuna duyurulur,İzleyebilirsiniz. AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRİSİNİZ.
31.01.2017
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:CHP VE MHP BAŞLARINDAKİ KAN EMİCİLERDEN KURTULMADAN,UMUT PARTİSİ VE İKTİDAR OLAMAZLAR.
18.01.2017
HAK VE ADALET PARTİSİ RADYOMUZ KURULMUŞTUR. HER GÜN SAAT 20:30 DEN İTİBAREN CANLI Y AYIN HAYATINA BAŞLIYOR.İZLEYEBİLİRSİNİZ..YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK.HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI..
12.01.2017
Türkiye saldırı altındadır.Kürt,Türk,Laz,Çerkez,Alevi, sunni,Sağcı,Solcu vs demeden Halkımızı,güvenlik kuvvetlerimizi, Terör örgütlerince her yerde öldürülüyorlar,şehit ediliyorlar. İnsanlarımızı eğlenirken öldürüyorlar,Yolda yürürken öldürüyorlar,Maç çıkış öldürüyorlar, Dağlarda öldürüyorlar......
06.01.2017
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında: Buradan Basının huzurunda namus ve şeref sözü veriyorum ve taahhüt ediyorum: İktidara geldiğimiz ayda ilk çıkaracağımız Kanun tasarısı ile: Bütün Hastaneler başta olmak üzere, tüm Kamu Kurum ve kuruluşlarında, Belediyelerde bu gibi yerlerde çalışan herkesi, çalışan taşeron işçiler in hepsine Kadro vereceğiz. Hepsini Kadroya geçireceğiz, alacağız.
04.01.2017
Tek Genel Başkanı da, Tek Lideri de, Allah’ın sessiz kullarından olan Hayvan sever, Hayvan dostu, Hayvanları konuşturan YİĞİT ZEKİ Öztürk’tür. Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı lideri YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, ve Hayvanları konuşturan,7 tane konuşan kediye sahip olan, Hayvan sever eşi Genel Başkan Vekili Berna Öztürk’ün: Hayvanların yaşamları ve hakları ile ilgili çok güzel projeler ve çalışmaları vardır.
30.12.2016
Hak ve Adalet Partisi’nin (HAP) Yolu: Hak yoludur (ALLAH) Yoludur. Hak, Hukuk, Adalet, Demokrasi, Özgürlük, Milli Birlik, Beraberlik, kardeşlik yoludur. Çağdaş, modern, yeniliklerden yana olanların yoludur. Hak ve Adalet Partisi (HAP) “ Bölen değil birleştirendir. Parçalayan değil bütünleştirendir.”
25.12.2016
Yüce Türk Milletimi,Halkımızı,Bütün Milli Güçleri,Tek vücut,Yek vücut olarak,Terör örgütlerine karşı, Devletimizin,Gençlerimizin,kadınlarımızın Ekonomimizin geleceği açısından,Hükümetin,Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın çağrısına da kulak verek, arkasında güç birliği yapmaya,birleşmeye,dik durma mücadele etmeye Kuvayi Milliye Ruhunu tekrar canlandırmaya çağrıda bulunuyorum.
14.12.2016
Sayın Devlet Bahçeli sayesinde, Bozkurtların dişleri sökülmüş, Türkiye deki çakalları avlayamaz hale getirmiştir. Sayın Devlet Bahçeli sayesinde Milliyetçi Hareket Partisinin (MHP) nin taşıyıcı kolonlarını Ak Partiye kaptırmıştır. Sn. Bahçeli ve onun yanındaki şakşakçı, yardakçıları sayesinde 9 Işık doktrinimi kaldı, İlkeler mi kaldı, Davamı kaldı? Hepsini yedi bitirdiler.
09.12.2016
Hak Ve Adalet Partisi (Hap) “Bölen Değil Birleştiren, Parçalayan Değil Bütünleştirendir. Haktan, hukuktan, adaletten, demokrasi ‘den, özgürlüklerden, yana, modern, çağdaş, yenilikçi, bir partidir. '' Birlik Hak’tır " Hak Ve Adalet Partisi (Hap), hak için, hukuk için, adalet için, millî birlik beraberlik ve kardeşlik için, demokrasi den özgürlüklerden, yeniliklerden, modernlikten, çağdaşlıktan yana, gençlerden, kadınlardan yana bir partidir. Tek kırmızıçizgisi terördür. Teröre bulaşmamış her kişiye, kuruluşa, zümreye, partiye, kurum ve kuruluşlara kapısı, yüreği, kolları açık olan bir partidir. Dil, Din, Cins, Irk, Renk, Mezhep değer yargılar ayrımı yapmayan Tek Merkez Ve Milli Çatı partisidir. Hak ve Adalet Partisi (Hap)..
07.12.2016
Ülkemizin Uluslararası camiada yalnızlığa itildiği şu sıralarda günlerde, Ülkemiz hem içeride, hem dışarıda şer odaklarca, terör örgütlerince kuşatılmıştır.
25.11.2016
Hükümeti ve tüm yetkilileri, Ana Muhalefet ve Muhalefet Partisi Yetkililerini de uyardı: Haçlı zihniyetince, İsrail, terör destekçisi Küresel Emperyalist güçlerce Orta Doğuda sınırlar, haritalar değiştirilmeye, yeniden çizilmeye çalışılmaktadır. Türkiye ise dışlanmış, yalnızlaştırılmış durumdadır. Çatışmacı, kavgacı, ayak oyunculukla, gündem değiştirerek, halkı kandırıcı, aldatıcı, göz boyacılığı, siyaseti bırakın lütfen.
23.11.2016
Yüce Türk Milleti ve Halkı!. Binlerce yıldır yaşadığımız ve zengin bir medeniyetler inşa ettiğimiz Dünyamızda,Coğrafyamızda nice savaşlar,nice ihanetler,nice darbeler yaşadık ve her defasında Vatanımıza,Ay Yıldızı Bayrağımıza,5 Vakit Ezan Sesimize,Gençlerimizin, kadınlarımızın,Devletimizin geleceğine,Bekasına sahip çıktık
17.11.2016
ayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,Dünya 5 ten büyük dediği Türk düşmanı hainleriyle ve onların Ajanlarıyla tek başına Savaşıyor,mücadele ediyor. Buradan kendisini kutluyorum.
12.11.2016
CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu--son günlerde yaptığı açıklamalarında, konuşmalarında Ana Muhalefet Partisi gibi seçmenlerin ülkenin, halkın sorunlarını, haklarını savunmadan ziyade, sanki PKK’nın ve PKK’nın TBMM sindeki temsilcilerinin, Terör destekleyicilerinin, âdeta sözcülüğüne soyunmuş, onların Avukatı gibi konuşuyor ve onları koruyor, kolluyor, yazıklar olsun sizlere.
08.11.2016
Hükümet’e Sayın Başbakanımız Binali Yıldırıma Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Kurmay Başkanı Sayın Hulusi Akara, TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahramana ve Milletvekillerine bir çağrıda bulundu. Eğer gerçekten TERÖRÜ bitirmek istiyorsanız, Türkiye, Türk Halkı, bunu istiyor ve sizlerde, yetkililer olarak da istiyorsanız ve bence istiyorsunuz, öylede görünüyor:
06.11.2016
Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Cumhuriyetin Savcılarına, yasalara, meydan okunacak ne ülkedir, ne yerdir, ne de T.C. Devleti de, Muz Devleti değildir. Burası T.C. Devletidir. Herkes kim olursa olsun, yerini ve haddini bilecektir.
04.11.2016
Herkes aklını başına toplasın.Kürtle Türkü ayırırsanız,ne Kürt kalır,nede Türk. Bunları birleştirirseniz,birleşik tutarsanız: Çanakkale misali:Ne İngiliz’i kalır,Nede Fransız ı kalır. Şu günlerde,Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başta olmak üzere:T.C . Devletimiz,Hükümetimiz ,Ordumuz,Polisimiz,Mit’imiz,Güvenlik kuvvetlerimiz, top yekün Milli Birlik ve beraberlik içerisinde canla,başla, Yurt dışında,yurt içerisinde, Başka ülkede, Devletlerde,FETÖ ile,PKK ile,Haçlı ile,Terör örgütleriyle, savaşmaktadır.Herkes eteğindeki taşı dökmelidir ve Hükümetin arkasında,Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın arkasında,yanında,Ordumuzun,Polisimizin, vs yanında arkasında yer almalıdır,olmalıdırlar.
31.10.2016
Türkiye ister istemez, Orta Doğu Batağına saplandı, Orta Doğu Ateş Çemberi içerisine sokuldu. Herkes bencilliği, bencil davranış ve eylemleri kavgayı, siysi çıkar peşinde koşmayı bırakmalıdır. Bütün Milli Güçler birleşmelidir, Tek vücut yekvücut olarak, sen ben yok, biz varız demelidir. Türkiye’mizin, Ülkemizin, Hükümetin, şu günlerde buna çok ihtiyacı vardır.
25.10.2016
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı açıklamada: Partimizin Misyon ve Vizyonu kısaca şudur:Tarihde Öldü denildiğinde tekrar dirilen,Devletler kuran,Çağ Kapayıp, Çağ açan,Korkusundan düşmanlarına Çin Setlerini yaptırtan,Dağlardan,Karadan Denize Gemiler indirten,7 Düvele,Dizi olana önünde diz çöktürten,Başı olana önünde baş eğdirten,Tarihi yeniden yazdırtan,Ecdatlarının,Alparslanların,Fatihlerin,Osmanlının,Torunlarının kurduğu ve bunların Misyon ve vizyonlarının Partisidir (HAP)
20.10.2016
Haziran ve 1 Kasım 2015 Milletvekili Seçimlerine giripde,%10 Barajına takılan, Baraj nedeniyle TBMM ‘ne giremeyen Partilerle, Teşkilatlanmasını yapamamış, Seçime Girmeyi hak kazanmamış diğer, Törer’e bulaşmamış tüm Partilere, Parti Genel Başkanlarına ve Yetkili Organlarına buradan sesleniyorum,
12.10.2016
Türk siyasetinde, siyasi hayatında, siyasetle uğraşan siyaset adamlığında ve devlet adamlığı ile uğraşanların çoğunluğunda: sosyal alanda, kültürel alanda, liyakatli, akademik kari yerlilik, seviye, kalite, gibi özellikleri taşıyan insanların yer almadığını, azınlıkta olduğu, kalite ve seviye belirgin bir şekilde çok düşmüştür.
08.10.2016
Herkes bu dünyanın sadece kendilerine, insanlara has, onların malı olduğu şeklinde düşünmemelidir, Sahiplenmemelidir. Yaşadığımız bu Dünyada yaşayan tüm canlıların Ortak Dünyasıdır ve ortak yaşam alanıdır. Bu nedenle Yüce Rabbimizin, Allah’ımızın Hayvanlar için "Benim sessiz kullarımdır" dediği bu hayvanlara ‘da aynen insanlara davranıldığı gibi davranılmalı, onların yaşam hakları ellerinden alınmamalı, onların yaşam alanlarını, talandan korumalı, kendilerini her türlü şiddetten korumalı ve kollamalıyız. Hayvanlar Yüce Allah’ımız tarafından insanlara, insanların yaşamlarına renk katması, katkıda bulunması vb. içinde yaratmıştır.
04.10.2016
Herkes aklını başına toplamalıdır. Türkiye bir Gemi gibidir. Eğer Türkiye batarsa, batırırsanız, Hepimiz de batarız. Herkes akıllı olmalı ve ortak bir noktada buluşmalıdır, Tek Vücut, Yek Vücut olmak zorundayız. Geçmiş geçmişte kalmıştır. Önümüze bakalım. Geçmişle uğraşmayalım. Geçmiş ten ders alalım. Türkiye’yi, bizleri yönetenlere, yetkililere, Sağcısı, Solcusu ve diğer kutuplara sesleniyorum:
01.10.2016
Demokrasi, özgürlükler, hukuk, adalet çok yara almıştır. Ülkede 23 Milyon kişi devlet ten, devletin fonlarından, fak fuk fonundan aldığı yardımlarla beslenerek, sadaka devleti haline getirilmiştir. Dış ve iç onların destekçisi FETÖ gibi örgütlerce, devletimizin kurumları adeta ele geçirilmiş, her yeri ahtapot gibi sarmış, Ülkemiz geri dönüşü olmayan bir karanlığa doğru sürüklenmektedir. Vatan, Devletin Bekası Tehlike altındadır.
17.09.2016
Herkes aklını başına toplaması gerek.Ne ABD den,nede Avrupa dan,Türkiye ye dost olmaz,olmadığını 15 Temmuz 2016 Fetö Darbesi ve sonrası bize iyice isbat etmiştir.Türkiyenin yeniden şahlanışa geçmesi,geçirilmesi gerek. Türkün Türk ten başka dostu yoktur tezini hayata geçirmek gerek. Tarihte Viyana Kapılarına kadar dayanmış onurlu Türk Halkının,T.C. Devletinin : AB nin Onur kırıcı talep,istek,önerileri,dayatmaları nedeniyle Yıllardır Avrupa Birliğine gireceğiz diye Avrupa Birliği Kapıların da TC Devletinin beklemesine,bekletilmesine,hiç gerek de yok,ihtiyaç da yok
15.09.2016
FETÖ terör örgütünü şu anda tek sorumlusu olarak 15 yıllık Ak Parti İktidarını ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı suçlamak,40 yıllık birikimin. Beslemenin, suçunu sadece bunlara yüklemek, sorumlu tutmak suçlamak, bence bir haksızlıktır.
08.09.2016
PKK ‘nın Siyasi Kanadı, PKK Terörünün açıktan açığa resmen temsilcisi, temsilciliğini yapan, yardım, yataklığını yapan Parti’de HDP dir. HDP li Belediyelerde hem destekçileridir, hem de araç, gereç, finans kaynaklarıdır.
06.09.2016
Ülkenin, Devletin Bekası büyük bir tehlike altındadır. Geçmişten, Tarihten gelen Türkiye üzerinde kirli oyunları, emelleri Türkiye’miz: Küresel Emperyalist güçler, Haçlı Zihniyeti, İç ve Dış düşmanlar, Vatan hainleri, Terör, birlikte hareket ederek T.C. Devletinin, Gençlerin, Kadınların, Ekonominin geleceği, bekası tehlike altına sokulmuştur. Türkiye Orta Doğu Ülkesi haline getirilmiş, Orta Doğu ateş çemberi, bataklığı içerisine sokulmuş durumdadır. Her gün ülkenin dört bir tarafından gelen Terör nedeniyle onlarca yaralı ve Şehitlerimize yürek dayanmaz oldu. Bu kangren olmuş yarayı tamamen kurutmanın zamanı geldi ve geçti bile.
03.09.2016
Devir Beka Devridir. Ülkenin var olma ve yok olma devridir. T.C. Bütün kurumlarına, Askerine, Polisine, Doktorun a, Mühendisine, Öğretmenine, İmamına, İşçisine, Emeklisine, Memuruna her kesime sahip çıkması gerekmektedir. Çünkü saldırı T.C. Devletimizedir, Milletimizedir. Devlet Kisvesi altında hareket eden hainler temizlenecektir. Bunlar ister FETÖ olsun, ister PKK, ister PYD vs. .
03.09.2016
Türkiye’de, ülkemizde şu anda 103 tane kurulmuş siyasi parti olduğunu yani büyük bir parti Enflasyonu var olduğu apaçıktır. Aynı Siyasi görüş ve düşünceleri paylaşan, görüşleri örtüşen partilerin tümü bir tek parti çatısı altında birleşmeli güç birliği yapmalıdırlar. Parti Enflasyonuna son verilmelidir.
10.08.2016
40 Yıldır Türkiye’nin, T.C. Devletinin altı oyulmuş,14 yıldır da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın altı: Fetö, ABD, Paralel Yapı, Haçlı Zihniyetli, Küresel Güçlerce, ,CIA, iç teki Vatan hainlerince, iş birliklerce, oyulmuş. Gelmiş Geçmiş Hükümetler, İktidarlar, Yetkililer, Akıl Hocaları, Danışmanlar, İstihbaratlar vs. ler ise bilerek veya bilmeyerek de uyumuş. Ne acı. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın,3 yıldır neden Paralel yapı, FETÖ diye feryat, figanını, Devlet içine, tüm birimlere yuvalanmış, Paralelcilere karşı Yıldırım Temizlik Hareketini, şimdi herkes iyi anlamalı ve hak vermelidir derim.
07.08.2016
Darbelerden çok çekmiş, Bu uğurda Bir Başbakan, İki Bakan Şehit vermiş bir Misyonun geleneğinin, Merkez Sağın en büyük tek temsilcisi HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP)nin ,Yiğit Lideri, Genel Başkanı ben YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, Tüm İl ,İlçe, Belde, Teşkilatlarımızla ilk günden beri Cumhuriyetimiz ve Demokrasimiz için iki elimde Türk Bayrağımla Demokrasi Nöbetine devam ediyorum ve ediyoruz da.
01.08.2016
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi konumunda olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: 1 Kasım 2015 Tarihinde yapılacak olan milletvekili genel seçimlerine 5.sıradan girmeyi hak kazanan Hak ve Adalet Partimiz (HAP); Ülkemizin içerisinde bulunduğu, siyasal, terör sorunları karşısında, Milli Birlik, beraberlik, kardeşliğe ihtiyacımız olduğu şu günlerde; Mevcut ana muhalefet ve muhalefet partilerinden olan, Cumhuriyet ve Halk Partisi (CHP),Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) ,BDP gibi Partilerin ülkenin, halkın, çıkarlarından, ziyade kendi çıkarlarını ön planda tutarak;
19.07.2016
TEK MERKEZ ve MİLLÎ ÇATI PARTİSİ konumunda olan HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, Burdur da doğdu.İlk,orta ve Lise tahsilini Burdur da tamamladı. 1976 yılında Bursa İktisadi ve Ticari İlimler akademisini bitirdi. Ayrıca, Konservatuvar eğitimi almış olup, T.H.M. Bölümünü bitirmiştir. Değişik dallarda, konularda da sertifikaları vardır. Yedi farklı Bakanlıkta çalışmış ve çeşitli birimlerinde üst düzey görevlerde yer almıştır. Çeşitli, Özel Sektörlerde yöneticilik yapmıştır, Suudi Arabistan, Amerikan ve Türk Ortaklı bir firmada 3 yıl Genel Koordinatörlük görevini yapmıştır. Doğru Yol Partisinin (DYP) İlk kurucularından olan Yiğit Zeki Öztürk, İlk DYP Antalya il Başkanlığını kurmuş bu görevini de 3 yıl sürdürmüştür. Sonra DYP'nin G.İ.K. üyeliğine seçilerek 2 yıl Genel Başkan Yardımcılığı görevini yapmıştır.
17.07.2016
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanımız YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın Toplantısında: Ben ve bütün Teşkilatlarım ile birlikte, bu hain Darbecilere, İsyancılara karşı, Demokrasiyi koruma adına: Tek Vücut, Yek Vücut olarak, Devletimizin, Hükümetimizin, TBMM mizin, Cumhurbaşkanımızın yanındayım, yanındayız, arkasındayım, arkasındayız. Her türlü Darbeye karşı: Demokrasiyi korumak adına karşıyız. Tarih her zaman göstermiştir ki: Milletin İradesine Darbe vurulamaz. Demokrasiyi korumak adına, Millî İradeyi Korumak adına, susmayacağız.
16.07.2016