• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

AnasayfaBir Kadını ağlatırken çok dikkat edin. Çünkü Allah Gözyaşını görür ve sayar. Kadın erkeğin kaburgasından yaratıldı. Ayaklarından yaratılmadı; Ezilir diye.
09.06.2020
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Ekonomiden,Maliye ve Hazineden sorumlu Bakan Berat Albayrak'a sesleniyorum : Televizyonlardan,çok güzel ağdalı sözler söylüyorsunuz ama;Türk Milleti ve Halkı'nın sizin gibi bir elleri yağda bir elleri balda değil...
03.06.2020
"Kimseye dargın değilim. Kırgınlığım yok. Hayata veda etmek üzere olduğum şu anda devletim ve milletime ebedi saadetler dilerim." ‪
28.05.2020
Partimiz Haktan, Adaletden, Hukuktan, Demokrasiden, Özgür lükten, Barıştan,Milli Birlik bera berlikten,kardeşlikten, yana bir partidir.
21.05.2020
Partimiz Haktan, Adaletden, Hukuktan, Demokrasiden, Özgür lükten, Barıştan,Milli Birlik bera berlikten,kardeşlikten, yana bir partidir.
21.05.2020
Türk Kadını komşusuna,kendi Halkına kurşun sıkmaz öldürmez öldürmeklede tehdit etmez. Karafatmalar,Nene Hatunlar, Şerife Bacılar,Halime Çavuşlar gibi Türk Kadınları ancak Vatanına,toprağına, Bayrağına,namusuna,göz diken düşmana silah çeker ve öldürür. Ne idiği belirsiz,Türk oldukları bile tartışılacak bazı şahıslar sanal ortamda, ,silahlar göstererek,Türk kadınını,insanını,komşusunu öldürmekle tehditler etmekteler, ölüm listeleri hazirladıklarını, alenen söylemektedirler.
16.05.2020
Korana Virüsüne karşı 24 saat gece gündüz,evinden, yerinden,yuvasından , çocu ğundan fedakarlık ederek,aylar ca hastahanelerde hizmet veren,yüzlerce benim gözümde Şehit veren tüm sağlık çalışanla rımız adeta destan yazmışlardır.
16.05.2020
Kuranı Kerimde Adaletle ilgili Ayetlerden 7nci Sure Arâf Suresi)181.nci Ayet şöyle diyor. "Yarattıklarımız dan,Hakka sarılarak, doğru yolu gösteren,HAK İle ADALETİ gerçekleştiren bir topluluk vardır "diyor.
17.04.2020
Partimiz sağ,sol,ideoloji,dil,din, cins,makam,mevki,sınıf,kürt,Türk,laz,çerkez,abaza,boşnak,manav,Sünni,alevi,roman,yörük,gürcü,azeri gibi dini etnik köken değerler ayrımını gayrımını yapmayan, 83 Milyon Yüce Türk Milletini ve halkını eşit olarak kucaklayan Partidir.
15.04.2020
Türk Gençliği'nin sorunlarıyla ilgilenen,onların sosyal refah düzeylerini yükseten ne hükümetler,iktidarlar var nede siyasiler var. 20-30 yaşına gelmiş diplomalı,diplomasız gençler,ana,baba eline muhtaç edilmişler,yada sokaklarda kahve köşelerinde serseri mayın gibi dolaşmaya terk edilmişler.
11.04.2020
01.04.2020
Sayın Cumhurbaşkanım: KoronaVirüsi hem dünyayı hem de Türkiye'yi ekonomik,sosyal,kültürel yönden büyük bir sıkıntı nın içerisine sürece soktu. Dünya'nın ve Türkiye'nin bu belâdan ne zaman kurtulacağı çıkacağıda şuan belirsiz...
31.03.2020
Sayın Cumhurbaşkanım ve Tarım,Hayvancılık ve Orman Bakanım: Türkiye"mizin bir tarım ve hayvancılık ülkesi olduğu malumunuz.. Bir zamanlar dünyada tarım ve hayvancılık üretim alanında kendi kendisini idare eden Ülkeler arasında 6--8.nci sırada idi...
31.03.2020
29.03.2020
Sayın Başkan, Dünya diplomasi tarihinde eşi benzeri görülmemiş usluptaki mektubunuzu okudum. Uluslararası diplomasinin temel ilkelerinden olan mütekabiliyet resiprosite çerçevesinde Size bizim güzel Türkçemizde yer alan bir deyimi hatırlatmak isterim : " havlayan köpek ısırmaz " Sayın Başkan.
27.10.2019
Türkiyenin,Türk Toplumunun, Sayın Abdullah Gül gibi,Ali Babacan gibi,makul,yapıcı, müte vazi,nezaketli,tevazulu,siyaset üslubu tarzları takdire şayan... Bilgi birikim tecrübe deneyim donanımlı ,makul siyaset ve Devlet adam larına ihtiyaç vardır
08.07.2019
Milletvekili Secimlerine girmiş ve 82 Milyon Milli İradeyi Temsil eden bir Partinin;Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı olarakdan, Milli Savunma Bakanına(MSB) Sayın Hulusi Akara cevaplaması için soruyorum...
26.06.2019
Türkiye'nin,83 milyon Halkın, bekâsı her alanda büyük bir tehlike altındadır.Elimi tutun. Elinizi tutayım.El ele tutuşalım. Yeniden,her konuda yaşanabilir güvenli,mutlu,huzurlu,sağlıklı yeni bir Türkiye'yi İnşa edelim. Turkiye'de kaybolan,kaybolmaya yüz tutmuş olan insanlığı,hakkı, hukuku,adaleti, demokrasiyi, özgürlükleri,barışı, kardeşliği, yeniden getirelim kuralım.
23.06.2019
Mevcut Siyasi Partiler,İktidar ve Muhalefet Partileri,Liderleri T.C. Devletinin,Ekonomimi- zin,geleceğimizin garantisi olan Gençlerimizin, Kadınlarımızın,Geleceği için,Bekası için, Mıilli Birlik ve Beraberlik içerisinde yapıcı olmaları gerekirken, politikalar,çözümler, projeler üretmeleri gerekirken,Tam aksine hareket etmektedirler.
06.01.2019
Ateşin yakmadığı İBRAHİMİ, Kuyunun boğmadığı YUSUFU, bıçağın kesmediği İSMAİLİ, koruyan Rabbim ALLAHIM; Şu anda 24 saat görevde, nöbette, savaşta, barışta her yerde olan; Ordumuzu, TSK, Polisimizi, Mit’imizi, Jandarmamızı, Askerimizi, bu uğurda çalışan görev yapan herkesi sana emanet ettik, Sen bunları koru Yarabbi ALLAHIM. Vatan dediler mi yüreğim kanar yanar. Bayrak dediler mi ciğerim sızlar. Ezan okundu mu gözlerim dolar. ALLAHIM
17.12.2018
Dünyanın en iyi 400 Üniversitesi arasında bir tek Türk Üniversitesi yok. Ne acı ve düşündürücü değilmi.?Türkiye üretmeden, tüketiyor,Dış kaynak bağımlı Ekonomi ile Türkiye kalkınamaz ve ömür billah borçtan kurtulamaz.
10.12.2018
Türkiyede müteci olarak bulunan, Suriyeli gençlerden ne kadar 18 yaş üstü genç erkekler var ise, bunları silah altına alalım 6 ay sıkı bir eğitimden sonra Suriyedeki Özgür Suriye Ordusuna teslim edelim.Ükeleri için savaşsınlar.Genç ķızlarıda sağık konusunda 6 ay eğitelim bunlarıda Özgür Suriye Ordusuna verelim, Cephe gerisinde yaralılara baksınlar.Kendi topraklarını, vatanlarını kendileri savunsunlar savaşsınlar.Bunu yapmayanlarıda sınır dışı edilsin.Türkiye sokaklarında, caddelerde suriyeli gençler boş,boş gezmesin dolaşmasın.
02.10.2018
İslâmın Kıblegah-ı olan,Kâbe Amerika (ABD)Esareti altında kalmış.Kudüs ise, İsrailin esareti altında kalmıştır. Bunlardan, Kıblegâhlar kurtarılmadıkça,Müslümanlara huzur yoktur.
25.09.2018
Herkes 81 Milyon kişi,Siyasi görüş ve Ideolojisi ne olursa olsun Futbol takımı gibi parti tutma kabuğundan çıkmaları vaz geçmeleri gerekmektedir.Geçmeleride şarttır.Hak,Hukuk Adalet, Demokrasi, Özgülükler, Liyakat, Milli Birlik beraberlik, kardeşlik etrafında, Ükenin, Türkiyenin, Gençlerin,Kadınların, Ekonominin,bekası için birleşmelidirler, birleşilmeside şarttır
24.09.2018
Rahmetli Başbakanlarımızdan,Profesör Necmettin Erbakan,Vatansever yurtsever,Türkiye sevdalısı,geleceği iyi görebilen,Dahi bir zekâya sahip,Zeki, Uyanık,Kıymeti bilinmeyen devlet adamımızdı.Rahmetli Erbakanı;İç ve dış düşmanlar,Yahudiler,Hristiyanlar,Koministler,Siyonistler ce hep önünü kestiler.İş yapmasını,Ağır Sanayi hamlesini, Teknoloji,Motor üretimini Transferini hep engellediler. Almanya Necmettin Erbakanın değerini kıymetini çok iyi bildiler ve Leopar Tanklarının yapımında olsun ve diğer alanlarda değerlendirdiler.Erbakan ise kendisini, Bilgi,birikimini,tecrübesinini,donanımını, Yurtsever, Vatansever Erbakan; Türk Milletine, Halkına,Ülkesine Türkiyeye adamıştı
20.09.2018
ürkiyede Büyük bir beyin göçü başlamış. İstatistik kurumunun rakamlarına, verilerine göre; 2017 Yılında 257.000 ( iki yüz elli yedi bin) Eğitimli gençlerimiz, vatandaşımız, üniversitelerini bitirmiş, uzmanlaşmış, yetenekli, Teknik, Bilgi, birikim,tecrübe, donanımlı 20--34-40 yaşlar arası gençler, Genç beyinler Türkiyeyi terk ederek başka ülkelere gitmişlerdir.
18.09.2018
Çinde Doğu Türkistan,Uygur Türkleri yıllardır zulüm altındalar, işkence ve büyük soykırımına tabi tutuluyorlar.Bu kadar İslam,Müslüman ülkelerine rağmen; İsrail Filistine zulmediyor ise,Çin,Doğu Türkistana zulmediyorsa,israil,Kahrolasın Çin diyemiyorlar iseler;Bende buradan 7 Haziran 2015 Tarihinde yapılan Milletvekili seçimlerine Partisini seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere girmesini hak kazandırmış ve partisini seçimlere sokmuş olan,HAK VE ADALET PARTİSİNİN (HAP) MİLLİ GENEL BAŞKANI VE MİLLİ LİDERİ YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK olarak diyorumki;Kahrolsun tüm bu ve buna benzer zulümlere, işkencekere,katledilişlere seyirci kalan, umursamayan,Müslümanlara,islam ülkelerine ve geçinenlere.
08.09.2018
Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Tarafı Millet tarafıdır,Milli İrade tarafıdır,Milli Birlik, Beraberlik,Kardeşlik tarafıdır,Vatan,Toprak,Bayrak,Cumhuriyet,Özgürlük,Barış,Bağımsızlık tarafıdır.Hak,Hukuk,Adalet ,Demokrasi tarafıdır.Milli bir Lideredir,Milli bir Partidir.
27.08.2018
Dünyanın, Türkiye nin, parlayan yeni bir yıldızı yeni bir yüzü, yeni bir partisi, yeni bir lideridir. Yiğit Zeki Öztürk: Türk Milliyetçisidir. Türkiye sevdalısı, Vatanperver, Yurt sever, Osmanlı torunu Cumhuriyet ve Atatürk çocuğu dur. Barıştan yanadır. Yiğit Zeki Öztürk diyor ki: Yüce Türk Milleti, Halkım: “Söz veriyorum, veriyoruz. Hak Ve Adalet Partisi (HAP) iktidarında: Her alanda, her yerde, en önde, yönetimlerde söz sahibi gençler ve kadınlar olacaktır, yer alacaktır.”
02.04.2018
Tek Genel Başkanı da, Tek Lideri de, Allah’ın sessiz kullarından olan Hayvan sever, Hayvan dostu, Hayvanları konuşturan YİĞİT ZEKİ Öztürk’tür. Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı lideri YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, ve Hayvanları konuşturan,7 tane konuşan kediye sahip olan, Hayvan sever eşi Genel Başkan Vekili Berna Öztürk’ün: Hayvanların yaşamları ve hakları ile ilgili çok güzel projeler ve çalışmaları vardır.
30.12.2016
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı açıklamada: Partimizin Misyon ve Vizyonu kısaca şudur:Tarihde Öldü denildiğinde tekrar dirilen,Devletler kuran,Çağ Kapayıp, Çağ açan,Korkusundan düşmanlarına Çin Setlerini yaptırtan,Dağlardan,Karadan Denize Gemiler indirten,7 Düvele,Dizi olana önünde diz çöktürten,Başı olana önünde baş eğdirten,Tarihi yeniden yazdırtan,Ecdatlarının,Alparslanların,Fatihlerin,Osmanlının,Torunlarının kurduğu ve bunların Misyon ve vizyonlarının Partisidir (HAP)
20.10.2016