• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

AnasayfaHAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, HACETTEPE KALP DAMAR CERRAHİSİ BÖLÜMÜNDEN DÜN GECE SAAT 10.00 DA 25.10.2021 GÜNÜ, BİLKENT ANKARA ŞEHİR HASTAHANESİ KALP DAMAR CERAHİSİ VE GÖĞÜS HASTAHANESİ VIP KATINA NAKLEDİLDİ .
26.10.2021
Millet ittifakın oluşturan partiler ve liderleri, CHP Yönetimi ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu şu gerçeği birlikte görmelidirler. Halk Millet ittifakın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağını merak ediyor. Her geçen gün aleyhine işliyor. Ülkenin zirve noktası olan bu makamda kim olmalı dersek: 1- Bir zamanlar %50-65 Oyla tek başına iktidar Başbakan Cumhurbaşkanı olmuş olan Merkez Sağdan gelen, Merkez Sağ görüşlü, Cumhurbaşkanlığını çok rahat kazanacak biri adayın olması şart.
27.09.2021
84 Milyon herkes ve Millet ittifakını oluşturan partiler ve liderler şu gerçeği görmelidirler. Milletvekili Sayın İlhan Kesici Beyefendi, Millet ittifakının, Cumhurbaşkanlığı nı çok rahat kazanacak olan tek isimdir. Hatta her aklın önereceği "Tek isimdir" Bu nedenle öncelikle Sayın İlhan Kesici Beyefendiyi, gençlik yıllarından bugüne kadarki süreçte iyi tanımak gerek. -Sayın İlhan Kesici Beyefendi, adamın parmakla sayıldığı, gösterildiği zamanda ve her birinin Namlularının hedefinde olduğu zamanda ve aynı zamanda da solun Karargâhı konumundaki ve Solun hâkimiyetinde olan, Orta Doğu Teknik (ODTÜ) Üniversitesinde okuduğu zamanda Sayın İlhan Kesici Beyefendi, Ülkü Ocağını Kurmuş ve aynı zamanda da Rahmetli Alparslan Türkeş’e ODTÜ 'de Konferans verdirmiş, gözü pek, Yiğit, Vatansever, Yurtsever, Milliyetçi, Cumhuriyetçi, Atatürkçü, korkusuz Anadolu çocuğudur. Mazisi itibariyle Ülkücüdür.
02.09.2021
2023 Yılı seçimlerine şurada ne kaldıki.? Sayılı gün değilmi göz açıp kapayıncaya kadar gelir geçer. Cumhur İttifakının Cumhurbaşkanı adayı belli.Ama Millet İttifakının adayi kim, kim olacak henüz belli değil. Bu kadar rahatlık belirsizlik, nerden geliyor'ki. Umarım 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olduğu gibi, Halkın hiç tanımadığı Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu gibi birini getirip aday yapıp hüsrana hezimete uğramazlar. Türkiye'de Sol Partinin, Partilerin alacağı oy oranı %25-30 arası dır. Üç aşağı beş yukarı bu geçmişte şimdide hep böyledir. Değişmez. Ne onlardan sağa oy gelir, nede sağdan onlara oy gider.
23.07.2021
HAK VE ADALET PARTİSİ ' NİN Delegeleri ve Üyeleri: Partimizin 27/03/2021 Tarihinde Cumartesi günü saat 12.00 de, çoğunluk sağlanamaz ise ikinci toplantı 28/03/2021 tarihinde Pazar günü saat 12.00 de: Kavaklıdere Mahallesi, Büklüm Caddesi, Büklüm İş Merkezi No:22/10 ÇANKAYA/ANKARA Adresindeki Toplantı Salonunda aşağıda Gündemde belirtilen konuları görüşüp karar altına almak için toplanacaktır. Belirtilen 2021 Yılı, Yıllık Normal Olağan Büyük kongreye (Genel Kurul Toplantısına) katılmanızı ve kongre gündem maddelerini partimizin Genel Merkez’deki ilan tahtamıza 10/03/2021 tarihinden itibaren 10 gün süreyle asılarak duyurulmaktadır.
09.03.2021
Bir Kadını ağlatırken çok dikkat edin. Çünkü Allah Gözyaşını görür ve sayar. Kadın erkeğin kaburgasından yaratıldı. Ayaklarından yaratılmadı; Ezilir diye.
09.06.2020
"Kimseye dargın değilim. Kırgınlığım yok. Hayata veda etmek üzere olduğum şu anda devletim ve milletime ebedi saadetler dilerim." ‪
28.05.2020
Partimiz Haktan, Adaletden, Hukuktan, Demokrasiden, Özgür lükten, Barıştan,Milli Birlik bera berlikten,kardeşlikten, yana bir partidir.
21.05.2020
Kuranı Kerimde Adaletle ilgili Ayetlerden 7nci Sure Arâf Suresi)181.nci Ayet şöyle diyor. "Yarattıklarımız dan,Hakka sarılarak, doğru yolu gösteren,HAK İle ADALETİ gerçekleştiren bir topluluk vardır "diyor.
17.04.2020
Partimiz 83 Milyon Yüce Türk Milletini ve halkını eşit olarak kucaklayan Partidir.
15.04.2020
Sayın Başkan, Dünya diplomasi tarihinde eşi benzeri görülmemiş usluptaki mektubunuzu okudum. Uluslararası diplomasinin temel ilkelerinden olan mütekabiliyet resiprosite çerçevesinde Size bizim güzel Türkçemizde yer alan bir deyimi hatırlatmak isterim : " havlayan köpek ısırmaz " Sayın Başkan.
27.10.2019
Milletvekili Secimlerine girmiş ve 82 Milyon Milli İradeyi Temsil eden bir Partinin;Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı olarakdan, Milli Savunma Bakanına(MSB) Sayın Hulusi Akara cevaplaması için soruyorum...
26.06.2019
Ateşin yakmadığı İBRAHİMİ, Kuyunun boğmadığı YUSUFU, bıçağın kesmediği İSMAİLİ, koruyan Rabbim ALLAHIM; Şu anda 24 saat görevde, nöbette, savaşta, barışta her yerde olan; Ordumuzu, TSK, Polisimizi, Mit’imizi, Jandarmamızı, Askerimizi, bu uğurda çalışan görev yapan herkesi sana emanet ettik, Sen bunları koru Yarabbi ALLAHIM. Vatan dediler mi yüreğim kanar yanar. Bayrak dediler mi ciğerim sızlar. Ezan okundu mu gözlerim dolar. ALLAHIM
17.12.2018
Dünyanın en iyi 400 Üniversitesi arasında bir tek Türk Üniversitesi yok. Ne acı ve düşündürücü değilmi.?Türkiye üretmeden, tüketiyor,Dış kaynak bağımlı Ekonomi ile Türkiye kalkınamaz ve ömür billah borçtan kurtulamaz.
10.12.2018
İslâmın Kıblegah-ı olan,Kâbe Amerika (ABD)Esareti altında kalmış.Kudüs ise, İsrailin esareti altında kalmıştır. Bunlardan, Kıblegâhlar kurtarılmadıkça,Müslümanlara huzur yoktur.
25.09.2018
Tek Genel Başkanı da, Tek Lideri de, Allah’ın sessiz kullarından olan Hayvan sever, Hayvan dostu, Hayvanları konuşturan YİĞİT ZEKİ Öztürk’tür. Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı lideri YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, ve Hayvanları konuşturan,7 tane konuşan kediye sahip olan, Hayvan sever eşi Genel Başkan Vekili Berna Öztürk’ün: Hayvanların yaşamları ve hakları ile ilgili çok güzel projeler ve çalışmaları vardır.
30.12.2016