• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 Korona Vürüsü ile piyasada o kadar çok bilgi kirliliği varki ağzı olan herkes konuş tukça insanların kafası iyice karıştı.
Hangisine kime inanacağına şaştı kaldı.
Zaten Sağlık Bakanı Televizyonlara çıkıp Ocak, Şubat aylarında çok artistlikler yaptı.Her türlü tedbirleri aldık,korkmayın bize birşeyler olmaz dedi ;kendi reklâmınıda iyi yaptı.
Virüs Dünyayı sarmış.Sağlık Bakanı,Diyanet İşleri Başkanı,Hükümet 22.000 kişiyi sorumsuzca Umreye Mekke'ye Medine'ye gönderiyor. Bumu her türlü tedbir almak.? Sonradan bakıyoruz ki Ümreden dönen lerden bazılarında Korona Vürisine raslanılıyor... Bir gece yarısı apar topar tüm öğrenci yurtları boşaltılıyor,öğrenciler parasız pulsuz barınaksiz ellerinde valizleri ile sokağa terk ediliyor,öğrencilerin odalarına yurtlarına Umreden gelenler yerleştiriliyor sözde karantinaya alınıyorlar. Odalarda öğrenciler yatıp kalkıyordu. Hijyen demişsin sıfır .Bu odalarda karantinaya alınıyorlar. Demekki süslü Sağlık Bakanı Ocak,Şubat da Televizyonlara çıkıp korkmayın biz Korona Vürüsle ilgili her tedbir aldık demesi hikayeden başka,kendi reklâmını yapmaktan başka birşey değilmiş.
Bunu Mart ayında ülkemizde yaygınlaşan Korona Vürüsü testlerini yapacak araç gereç cihazların daha yeni Çinden ithal ettiklerindende anlıyoruz.
Sayın Sağlık Bakanı Fahrettin Kocaya soruyorum.
Ocak,Şubat 2020 tarihinden beri neyin tetbirini aldın.? Merak ediyorum.
Böylemi Korona Vüris tedbirlerini aldınız.?
Sayın Hükümet yetkilileri ve Sağklık Bakanı Fahrettin Koca:
Korona Vüris Çinde 1 Aralık 2019 da çıktı. Neden Türkiye'de teksil Sanayisinde,Deri Sanayisine veya şurada burda çalışan 20.000 e yakın Çinlinin Yılbaşı tatili için Çine Ülkeleri ne gitmelerine neden müsade ettin?Göz yumdun.?Neden tatilden Ocak 2020 de Türkiye ye dönen Çinliler'in Karantinaya almadın.? Demekki Sayın Sağlık Bakanıda Televizyonlardan Ocak-Şubat 2020 de Korona Vürisle ilgili hiç bir tetbir almadığını ve buradan da şunu anlıyoruzki Sağlık Bakanı"da her türlü tetbiri aldık diyerek bizleri aynen FETÖ gibi aldatmış. Türkiye Sağlık Bakanı ve Hüküme tin ancak ciddi olarak Koro na Vüris ile ilgili ciddi tedbirlerini 2020 Mart ın ilk haftasından itibaren almaya başladıklarını görüyoruz. Yazıklar olsun !... Milleti,Ülkeyi,Halkı,Esnafı,Emekliyi,Çalışanı,Sanayiciyi,Üretim yapacak Çiftçiyi Köylüyü,her kesimi yanlış ve eksik,yetersiz, ihmalkar davranışlarınız dan dolayı Korona Vüris mücadelenizle perişan ettiniz.
Allah sonumuzu hayır etsin... Allah Türk'ü,Türk Milletini,Türk Halkını korusun... 83 Milyon Türk Halkını 65 yaşı üstleri,herkesi Devletin,yetkililerin,aldığı Korona Vüris ile ilgili her türlü tedbirler e emir ve talimatlara uymaya yerine getirmeye çağırıyorum. Evlerinizden acil birşey olmadıkça çıkmayın. Devletin yetkililerine elemanlarına yardımcı olalım.Hep birlikte Korona Vürüslerinide mücadele edip bir an önce kurtulalım.
Saygılarımla...
Partisini 7 Haziran 2015 Milletvekili Seçimlerine seçim oy pusulasının 6.ncı Sırasında seçimlere sokmuş ve seçimlere girdirmiş olan İktisatçı İşletmeci Akademisyen ve Teşkilâtçı olan
HAK VE ADALET PARTİSİ
GENEL BAŞKANI VE BÜYÜK DAVANIN BÜYÜK LİDERİ
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK....
  
38 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın