• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
NELER OLUYOR?...
Milletvekili Secimlerine girmiş ve 82 Milyon Milli İradeyi Temsil eden bir Partinin;Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı olarakdan, Milli Savunma Bakanına(MSB) Sayın Hulusi Akara cevaplaması için soruyorum...
   Sayın Bakan: Kamuoyunda ve sanal ortamda dillendirilen,Yunanistanın Ege Denizin deki 18 Adet Türk Adasını işgâl ettiği ve oraları da silâhlandırdığı doğrumu dur.?
   Kıta Sahanlığı durumu nedir.? Kıta Sahanlığınında Yunanistan'a bırakıldığı söyleniyor,Yunanistana bırakıldımı,Doğrumudur.?
  Türkiye ye ait Türk karasuları içerisinde bulunan Taşoz Adasın dan Yunanistan ve İsrailin 2015 Yılından beri günde 3823 Varil Türk Petrolünün çalındığı,çıkarıldığı da doğrumudur. ?
   Bunları hem ben,hem de 82 Milyon Türk Milleti bilmek istiyoruz ve sizden Kamu oyuna açıklama bekliyoruz . Eğer bunlar doğruysa,Ege Denizi resmen bir tek kurşun bile atmadan Yunanistan tarafından resmen işgâl'mi edildi?.. Teslim'mi alındı.?
   Buradan MHP,CHP,İYİ Parti ve diğer tüm parti Genel Başkanlarınada soruyorum?
   Sizler bu duruma ne diyorsunuz.? TBMM Gurubu bulunan Ana Muhalefet ve diğer muhalefet Partilerinede soruyorum?.. Neden buna el atmıyorsunuz ve TBMM Araştırma önergesi verip araştırılıp kamu oyuna ger çekleri anlat mıyorsunuz.? 600 Milletveki li ne iş yapıyorsunuzki?
Türkiyenin çok önemli bekası olan,İhanet kokan bu konuya acilen el atıp Kamu oyuna açıklanmalıdır. aydınlatılsın.
Cevap  bekliyorum..

HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI
15 TEMMUZ 2016 DARBESİ ŞEHİT VE GAZİLERİ YAKINLARI NÖBETÇİLERİ YARDIM VE YAŞATMA KÜLTÜR DERNEĞİ
GENEL BAŞKANI
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK...
  
638 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın