• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

MİSYONUMUZ-VİZYONUMUZ

 HAK VE ADALET PARTİSİNİN (HAP) MİSYON VE VİZYONUTarihde Öldü denildiğinde tekrar dirilen,Devletler kuran,Çağ Kapayıp, Çağ açan,Korkusundan düşmanlarına Çin Setlerini yaptırtan,Dağlardan,Karadan Denize Gemiler indirten,7 Düvele,Dizi olana önünde diz çöktürten,Başı olana önünde baş eğdirten,Tarihi yeniden yazdırtan,Ecdatlarının,Alparslanların,Fatihlerin,Osmanlının evlatlarının,torunlarının kurduğu ve bunların Misyon ve vizyonlarının Milli bir Partisidir (HAP). Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK'de Milli bir Liderdir.
Geçmişimizle Tarihimizle,Atalarımızla onur ve gurur duyarız.Her zaman gençlerimizin,kadınlarımızın, Devletimizin yanındayızdır ve Ülkemizin,gençlerle,kadınlarla İkbale erişeceğine,gençlerin, kadınların önünü açan,onlara yönetimlerde ilk sıralarda,ön sıralarda yer veren partiyiz. Milli bir partidir,HAK VE ADALET (HAP) PARTİSİ dir
Çanakkale de,İnönü de,Dumlupınarda,Sakarya da,Kafkaslar da,Yemen Çöllerin de vb yerlerde can veren kan veren,aynı cephede savaşan,aynı kaptan yemek yiyen aynı kaptan su içenlerin,aynı mevzilerde bu bayrak bu toprak benim diye ölenlerin,şehitlerin,gazilerin,
Fatih,Alpaslan,Osmanlı,Abdülhamit in  Atalarımızın, Feyzi Çakmakın,Kazım Karabekir,,Demokrasi şehidimiz Adnan Menderesin,Celal Bayarın,Turgut Özalın,Süleyman Demirelin,Necmettin Erbakanın,Bülent Ecevitin,Alpaslan Türkeşin,bu gibi değerlerimizinde Misyon ve Vizyonu olan Partisidir.milli bir parti olan ,Hak ve Adalet Partisi (HAP):Kimlik,Din,Mezhep,İdeoloji gibi değerlerin ayrımını yapmaz.81 Milyonu ayrıştırmadan,ötekileştirmeden,kucaklayan,kapısını kollarını herkese açmış bir partidir.
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) Milli Çatı Partisi olan,HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP),Dil,Din,Irk, Renk,Cins,Mezhep,Makam,Mevki,Sınıf vb.Ayrımını yapmayan,Teröre bulaşmamış,herkesi kucaklıyan,Milli Birlik ,Beraberlik ve Kardeşlikden yana milli bir partidir.

‘TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET’

kırmızı çizgimizdir olmazsa olmazımızdır bundan vaz geçmeyiz.
Haktan,Hukuktan,Adaletten,Özgürlüklerden,Modernlikten,Çağdaşlıktan,yeniliklerden,Demokrasiden, Milliyetçilikten,Cumhuriyetden  yana vatanperver yurtsever bir partidir .

Dinini,5 Vakit Ezan Sesini,Ayyıldızlı Bayrağını,T.C. Devletini seven,gençlerini kadınlarını seven,ülkenin bu değerlerle ikbale erişeceğine inanan madden,manen,gönülerinde taşıyan,yaşatan, saygı duyanların partisidir HAK VE ADALET PARTİSİ(HAP)
“Geçmişinden Kuvvet Almayan, Geleceğini Göremez.” Atasözünden Feyiz alırız.
“Biz bölen değil Birleştireniz,Parçalayan değil bütünleştireniz”
Biz gücümüzü önce” Hak tan,sonrada Halktan alırız”.
Yolumuz Hak yoludur.Hak Allahtır,Hak ve Adalet Allahın sıfatlarındandır.
Allah bu kutlu davamızda bizleri,bizlere inananları,partimizi,Milletimizi utandırmasın,hep muzaffer eylesin.Partimize destek ve katılımlarınızı bekliyoruz.
AMİN.
Saygılarımla...
MİLLİ LİDER 

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
MİLLİ,HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI..