• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ OLAĞAN ÜSTÜ KONGREYE GİTTİ

HAK VE ADALET PARTİSİ OLAĞAN ÜSTÜ KONGREYE GİTTİ

Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın açıklamasında; Partimiz Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilk kez 7 Haziran 2015 Tarihinde seçim oy pusulasının 6.ncn sırasında girmiş Rüştünü ispat etmiş bir partidir.
2021 yılında ağır bir rahatsızlık geçirmem ve 2 aya yakın bir süre Hastanede yatmam nedeniyle 6-7- ay Siyasetten uzak kaldım.
Bu süre zarfında yakın bir arkadaşımın oğlu olan İş Adamı Vatansever Yurtsever, özü sözü bir, memleket sevdalısı, evladımızın elını tutup kendi bilgi ve tecrübelerimle de yanında olarak daha yoğun bir şekilde çalışmaya karar verdik.

Hal ve hareketleri, dik duruşu ve saygıda kusur etmeyen evladımız 25/9/2022 günü yapılan olağan üstü kongreyle Hak Ve Adalet Patımızın yeni Genel Başkanı Burhan Ataş Bey oldu.
Burhan evladımızla hemen Turan Güneş Bulvarında 350metre kare yeni Genel Merkez binamızı tuttuk. Genel Merkezimiz İç Mimar tarafından dizayn edilip yaklaşık 15 gün sonra açılışımızı yaparak hızlı bir şekilde Teşkilatlanmaya devam edeceğiz.
Burhan evladımızla ben de Hak Ve Adalet Partisinin Onursal Genel Başkanı, Genel Başkan Vekili ve Teşkilat Başkanı olarak her zaman yanında olup sırt sırta, omuz omuza verip 2023 seçimlerine en iyi şekilde hazırlanacağız.

Kamuoyuna duyurulur.
Saygılarımla...
Partisini ilk kez 7 Haziran 2015 Tarihin de Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere girmiş Rüştünü ispat etmiş İktisatçı İşletmeci Akademisyen Teşkilatçı olan...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ
ONURSAL GENEL BAŞKANI VE GENEL BAŞKAN VEKİLİ
TEŞKİLAT BAŞKANI...

  
631 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın