• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE, ŞEHİR HASTANELERİNİ KAMUYA,SAĞLIK BAKANLIĞI'NA DEVREDECEĞİZ.
"Yüce Türk Milleti ve Halkı!"..
Şehir Hastaneleri yapıyoruz deyip,Devlet Hastanelerini bilinçli olarak kapatıp, içindeki tüm Tıbbi Cihazları atıp bırakıp çürümeye terk edip,Milletin parasını çöpe atıyorlar.
Bu uygulama, Tüm Şehir Hastaneleri nin yapıldığı İllerde yapılıyor.
Bu Hastanelerin yerini Devlet,Hastane yapan Şirkete bedava veriyor.Ayrıca %70-72 Hasta garentili ödeme garentisi veriyor.Uluslar arası Şirketlere ve Şirket ortaklı Firmala ra yaptırıyor.Kaynaklar boşa kullanılıyor ve peşkeş çekiliyor.
Sağlık Bakanlığı da bunları 25 yıllığına fahiş fiyatla,Hasta Sayısı garantisi ve ödemesi vererek kiralıyor.
Devlet Hastaneleri bile hiç bir zaman Hasta doluluk oranları %60-62 yi geçmezken,Akparti İktidarı ise bu yabancı şirketlere en az %70 Hasta doluluk garentisi veriyor.Ülkeyi,Halkı göz göre göre soyduruyor.
Oysaki,bir Hastanenin 3-4 Yıllık kirası ile o Hastane Devletin,Sağlık Bakanlığın kendi malı olabilirdi.
Çocuklarımızın bile geleceği böylece İpotek altına alınıyor.
Şehir Hastanelerine Devletimiz aylık, Yıllık Devletimiz ne kadar para ödüyor, ödeme yaptı diye Hükümete sorulduğun da ise Ticari Sırdır deyip söylemiyorlar gizliyorlar.
Devlet Özel Şirket değil'ki. Devletin Ticari bir Sırrı olmaz.Ayrıca Türkiyeyi, Yabancıları şirketleri koruyarak,onlarin lehine Devletin,Türkiye'nin aleyhine öyle sözleşmeler yapıyor. Sözleşmelere Hastanelerle ilgili her hangi bir sorunda uyuşmazlıklarda,direk Türk Mahkemeleri değil,Uluslararası Tahkim Mahkemeleri, Londra Mahkemeleri gibi Mahkemeler devreye giriyor yetkili kılınıyor.
Sayıştay bile,Şehir Hastahanelerinin Kamu Zararını ortaya koyuyor.Bu Hastaneler Ticaret Hane zihniyetiyle çalıştırıldığı için,Hastalarda Müşteri olarak görünüyor.
Hak ve Adalet Partisi İktidara geldiğin de,bu ve buna benzer yerleri, Şehir veya Şirket Hastanelerini Kamuya, Sağlık Bakanlığına devredeceğiz.
Saygılarımla....
  
35 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın