• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
MİLLETVEKİLİ SAYIN İLHAN KESİCİ HEM CHP'NİN, HEM ÜLKÜCÜLERİN, HEM MERKEZ, LİBERAL SAĞIN, ORTAK CUMHURBAŞKANI ADAYI OLMAYA EN LAYIK OLAN TEK KİŞİDİR.

MİLLETVEKİLİ SAYIN İLHAN KESİCİ
HEM CHP'NİN,
HEM ÜLKÜCÜLERİN,
HEM MERKEZ, LİBERAL SAĞIN,
ORTAK CUMHURBAŞKANI ADAYI OLMAYA
EN LAYIK OLAN TEK KİŞİDİR.

84 Milyon herkes ve Millet ittifakını oluşturan partiler ve liderler şu gerçeği görmelidirler.
Milletvekili Sayın İlhan Kesici Beyefendi, Millet ittifakının, Cumhurbaşkanlığı nı çok rahat kazanacak olan tek isimdir. Hatta her aklın önereceği "Tek isimdir"
Bu nedenle öncelikle
Sayın İlhan Kesici Beyefendiyi, gençlik yıllarından bugüne kadarki süreçte iyi tanımak gerek.
-Sayın İlhan Kesici Beyefendi, adamın parmakla sayıldığı, gösterildiği zamanda ve her birinin Namlularının hedefinde olduğu zamanda ve aynı zamanda da solun Karargâhı konumundaki ve Solun hâkimiyetinde olan, Orta Doğu Teknik (ODTÜ) Üniversitesinde okuduğu zamanda Sayın İlhan Kesici Beyefendi, Ülkü Ocağını Kurmuş ve aynı zamanda da Rahmetli Alparslan Türkeş’e ODTÜ 'de Konferans verdirmiş, gözü pek, Yiğit, Vatansever, Yurtsever, Milliyetçi, Cumhuriyetçi, Atatürkçü, korkusuz Anadolu çocuğudur.
Mazisi itibariyle Ülkücüdür.
- Aynı zamanda da 4 Eyl’imi birleştiren Merkez Liberal Sağ görüşlü Anavatan Partisinden bir dönem Milletvekilliği yapmıştır.
-Yine Sayın İlhan Kesici Beyefendi %50-65 Oya sahip, Merkez Sağın Muhafazakâr Milliyetçi kesimi seçmenin temsilcisi, Rahmetli 9.ncu Cumhurbaşkanımız Sayın Süleyman Demirel’in Damadıdır. Demirel’in Tek Mirasçısı konumundaki ve Demirel’in tapulu arazisine bina yapacak Tek kişi ve Merkez Sağın göbeğinden gelen,%50-65 Oya sahip Merkez Sağın Göz Bebeği tek kişi yine Sayın İlhan Kesici Beyefendi’dir.
-Milletvekili Sayın İlhan Kesici Beyefendi 3 dönemdir ve halende CHP de Milletvekilidir. İyi bir ekonomisttir. İktisatçıdır. Ekonominin Sultanıdır.
Her yıl Partisinin CHP adına yaptığı Tarihe geçecek "Bütçe Konuşmaları "Televizyon konuşmaları Arşivinde sahiptir. Usta bir siyasetçidir. Usta bir “Örnek Devlet Adamı’’dır. Devletin Kalbi konumundaki Devlet Planlama Teşkilatının başında uzun yıllar başarılı DPT Müsteşarlığı yapmış iyi bir planlamacıdır.
Aynı zamanda da 22 Bin Adet Kitaptan oluşan Özel bir Kütüphaneye sahip çok okuyan İYİ bir Tarihçidir de.
- Sayın İlhan Kesici Beyefendinin ismi bile en az %10-15 oya sahip Tek başına Barajı aşacak kadar potansiyele sahiptir.
-Yine Sayın İlhan Kesici Beyefendi şu anda ki mevcut%25-32 arasında ki kararsız seçmenin ve AK Parti içerisindeki gidecek bir Lider ve parti olmayışından dolayı beklemede olan en az %10-20 arasındaki seçmeni Tek başına Sandığa taşıyacak Potansiyeline sahip liderdir.
Bu nedenle Milletvekili Sayın İlhan Kesici Beyefendi: hem Millet ittifakın ihtiyacı olan oyu getirecek, hem de Millet İttifakının Cumhurbaşkanlığını çok rahat kazanacak Tek isimdir Sayın İlhan Kesici.
Sayın İlhan Kesici, Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile seçimlerde bire bir kaldığın da, en çok oy farkını üretecek ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı sandığa çok rahat gömecek isimdir, kişidir. Sayın İlhan Kesici Beyefendi.
Bu nedenle Sayın İlhan Kesici:
Hem CHP'nin, hem Ülkücülerin, hem de Merkez Liberal Sağın, Muhafazakâr Milliyetçi kesimin ortak Cumhurbaşkanı adayı olmaya en layık olan Tek kişi dir. Tek LİDER dir.
84 Milyon HAYDİ!..
‘’Düşelim peşine… Vatanda kurtulsun, sende kurtul’’
Saygılarımla...

Partisini ilk kez 7 Haziran 2015 Tarihinde Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere girmiş Rüştünü ispat etmiş bir partinin İktisatçı İşletmeci Akademisyen Teşkilatçı olan...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ
GENEL BAŞKANI
  
76 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın