• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
KEŞKELER FAYDA ETMEZ
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI SAYIN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A SESLENDİ:
Sayın Cumhurbaşkanım:n 
KoronaVirüsi hem dünyayı hem de Türkiye'yi ekonomik,sosyal,kültürel yönden büyük bir sıkıntı nın içerisine sürece soktu. Dünya'nın ve Türkiye'nin bu belâdan ne zaman kurtulacağı çıkacağıda şuan belirsiz...
Ben bir İktisatçı ,İşletmeci akademisyen olarak size çağrıda ve öneride bulunuyorum.
Halktan para toplamayı bırakın lütfen!. Türk Milleti;halkı şu an aç ve geçim derdine düştü. Halktan para toplamak çözüm değil ve sizin aleyhinize olur.Size puan itibar kaybettirir efendim.Illede para toplamak istiyorsanız Rusya Devlet Başkanı Putinin izlediği yolu izleyin derim.
Lütfen hükümet olarak çok acil para basın ve Türk Halkına da bu parayı dağıtı nız.
Bunun yanında da üretimi arttırıcak her türlü tedbirleri alın ve teşvikleri veriniz. Eğer 2020-2021 yılı ihtiyacımız olantarım,gıda, hayvancılık gibi alanlarda üretimi artırmaz iseniz, basacağınız parada,halka dağıtacağınız parada bir işe yaramaz.
Benden söylemesi.... Çünkü halkın pazardan alacağı erzak olmazsa, patates,soğan,domates, nohut, mercimek,fasulye, pirinç,et ve süt ürünleri olmazsa, basılan parada,halka dağıtılan parada bir işe yaramaz.
Hem Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk olarak,hem de bir İşletmeci İktisatçı akademisyen olarak bu sözlerimi hafife almayın efendim.
Dünyanın en güçlü ekonomisine sahip Amerika (ABD) bile para basıyor ve halkına dağıtıyorsa,Türkiye neden bunu yapmıyorki.? Sayın Cumhurbaşkanım...
Neden bizleri yanınıza çağırıp bilgiler,destek,öneri ler ve görüşlerimizi almıyor sunuz. Tüm teşkilatlarımla ve şahsen her türlü desteği hizmeti vermeye görevide almaya hazırım hazırız.
"Gün birlik bir olma biz olma günü" efendim. Atalarımız ne demiş.?
"El elden üstünmüş "
"Birlik den güç doğarmış"
Saygılarımla. Partisini 7 Haziran 2015 Milletvekili Seçimlerine seçim oy pusulasının 6.ncı Sırasında seçimlere sokmuş ve seçimlere girdirmiş olan İktisatçı İşletmeci Akademisyen ve Teşkilâtçı olan
HAK VE ADALET PARTİSİ
GENEL BAŞKANI
VE BÜYÜK DAVANIN BÜYÜK LİDERİ
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK....
  
141 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın