• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
MHP NIN BAŞINA GEÇECEK ÜLKÜCÜ YOK MU..?
MHP nin içinde veya dışında,gerçek bir dava adamı,bayrağı dalgalan dıracak,siyasetin yönünü değişti recek,yeni bir reis ülkücü yokmu?...
  MHP neden 1997 den beri 22 yıldır MHP liderini,alternatif lide rini çıkaramadı çıkaramıyorki.? Sarayın sözcülüğünü yapan, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli,hal ve tavırlarından anlaşılıyor ki gençlere fırsat vermiyor, gençlerin önünü açmıyor.Davaya sahip çıkanlarıda Akparti sayesin de hukukla,hukuksuzlukluklar yaparak uzaklaştırıyor. Bu nedenle ölümünceye kadar görev de kalma isteği var gibi...
 1997 yılından buyana 22 yıllık Genel Başkanlık döneminde, neredeyse ülkücüleri kimliksizleş tirdi.İtibarsızlaştırdı. MHP'yi böldü parçaladı.24 Erimizin,kahraman Mehmetçiğimizin KATİLİ Osman Öcalanın TRT ye çıkarılışına göz yummuştur adeta onay vermiştir. Çünkü bu güne kadar hiç gıkı çıkmadı.Gık yok. Bebek Katili Abdullah Öcalan 10-12 yıldır Avukatları ile bile görüştürülmüyorken buna onay verip, Abdullah Öcalanla Avukatların görüşmesine sağlamıştır.
MHP Devlet Bahçeli sayesinde Türkiyenin Araplaşmasına göz yumup,çanak tutuyor. Bahçeli Bebek Katili Apo ile ve 24 Mehmetçiğimizin Katili Osman Öcalanla aynı karede yer alarak, BEKAYI İstismar ediyor.
 Ülkücü ocağının ,ekmeğini yemiş,suyunu içmiş,havasını tenefüs etmiş,Atatürkçü,Milliyetçi Cumhuriyetçi Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk olaraktan şunu söylüyorum:
 Sayın Devlet Bahçeli;Türkiye nin bugünkü içinde bulunduğu Ekonomik,sosyal,kültürel, siyasal,terör sorunlarının,baş sorumlularının içinde,arasında olanlardan biridir. Sorumludur. Vebal almıştır.Kul hakkı yemiştir. Ülkücü hakkı yemiştir.Rahmetli Başbuğ Türkeşin kemiklerini sızlatmıştır ve sızlatmayada devam etmektedir.
Akparti iktidarının ve Akparti Genel Başkanı Partili Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğa nın her yaptığından, icraatların dan MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçelinin haberi ve onayı bence var gibidir. Ülkücü irade,Milli iradedir. Sayın Devlet Bahçeli,sarayın sözcülüğü nü yapsada, bekçiliğini yapsada,bebek katili Abdullah Öcalanla,24 Mehmetçiğimizin Katili Osman Öcalanla aynı karede yer alsada;bu milli iradeyi yok edemiyecektir. Saygılarımla..
 HAK VE ADALET PARTİSİ
 GENEL BAŞKANI 
15 TEMMUZ 2016 DARBESİ ŞEHİT VE GAZİLERİ YAKINLARI NÖBETÇİLERİ KÜLTÜR DERNEĞİ
GENEL BAŞKANI
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK...
  
118 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın