• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
SN CUMHURBAŞKANIMI YÜREKTEN KUTLUYORUM
Akparti İktidarını ve Akparti Genel Başkanı Partili Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı yürekten kutluyorum,Helâl olsun.
Neden mi kutluyorum?...
17 Yılda Türkiyeyi bütün kurum ve kuruluşları ile ters yüz etti. Hak,Hukuk,Adalet;Demokrasi, özgürlük,barış gibi kavramların ve halkımızın genleriyle oynadı. Yerli Sanayimizi,Tarımı bitirdi. Hayvancılığı bitirdi.Turizim i bitirdi. Ekonomimizi bitirdi.TSK, Orduyu bitirdi. Eğitim de Dünyada en son sıralara götürdü. Üretim yok...Ülkeyi Halkı, acı kuru Soğana kadar muhtaç ettirdi. Karda,Kışta 2 kğ soğan patetes patlıcan biber alabilme tanzim satış kuyrukları na soktu bekletti. Milletin her alanda anasını ağlattı.Neredeyse hergün benzine mazota elektirik doğal gaza suya iğneden ipliğe misali zamlar. Tarım veHayvancılık ürünlerini dışarıdan İthal eder hale getirdi. Yerli ve Milli ne varsa Cumhuriyet dönemin bütün Stratejik olan olmayan dev fabrikaları tesisleri 67 milyar dolara yok pahasına eş dost ahbap cemaat tarikatlara iç ve dıştaki düşmanlara sattı savdı. 80-100 Yıllık TC Devletinin birikim lerini elden çıkardı yok etti. 82 Mil yon Yüce Türk Milletini, halkını neredeyse ABD,AB,İSRAİL vb Ülkelere Batıya köle yaptı TC Devletini kuran Atatürke  ayyaş... küfür ve hakaretler etti.Türkle Türklükle Türk Milliyetçilikle sorunları olan ayaklar altına alan,partili Akparti Genel Başkanı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan a halâ bu Türk Milleti Halkı oy verebiliyorsa bu milletden oy alabiliyorsa,kimiside haşa Peygamber yapıyorsa,kimisi kıçının kı... olurum,cariyesi olurum ... abuk sapuk şeyler söylüyebiliyorlarsa ve bunu halâ Cumhurbaşkanı seçebiliyorsa; Bu Akparti Genel Başkanı Partili Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kutlanmazda kim kutlanırki..? Bu nedenle Akparti Genel Başkanı ve partili Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanı kutluyorum,tam Timur un nin Fil hikayesi Türk Halkına uyuyor. Yazıklar olsun bu Rahmetli Aziz Nesillik %60-70 lik Türk Milletine, halkıma.
"Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz."
"Katıl bize,Vatanda kurtulsun sen de kurtul." Saygılarımla.
Partisini 7 Haziran 2015l Milletvekili seçimlerinde seçim oy Pusulasının 6.ncı Sırasında Seçimlere sokmuş ve girdirmiş olan,Teşkilâtçı,İktisatçı, İşletmeci, Akademisyen olan,
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI
ve15 Temmuz 2016 DARBESİ ŞEHİT VE GAZİLERİ YAKINLARI NÖBET ÇİLERİ KÜLTÜR DERNEĞİ
GENEL BAŞKANI
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
  
157 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın