• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
YENİ OLUŞUM GEREKLİDİR
Türkiyenin,Türk Toplumunun, Sayın Abdullah Gül gibi,Ali Babacan gibi,makul,yapıcı, müte vazi,nezaketli,tevazulu,siyaset üslubu tarzları takdire şayan... Bilgi birikim tecrübe deneyim donanımlı ,makul siyaset ve Devlet adam larına ihtiyaç vardır .
17 Yılda Ak Parti İktidarı siyasete ve siyasetçiye güveni sıfırladılar. Siyaset kurumları,Siyasetçiler, itibarsızlaştı.yalaka,dalkavuklar,hırsızlar,dinbazlar,cahiller,liyakatsızlar,makam,mevki,para hırsıyla gözleri dönmüşler kurumlara, Saraya,doldu taştı.
"Devlet Malı Deniz,Yemeyen ....."
Atasözü nü yaşar görür olduk. Sonundada Türkiye başta Ekonomi olmak üzere her alanda dar boğaza girdi Ülkeyi neredeyse karanlık,belirsizlik, kaos,sarmış durumda. Bu nedenle mevcut iktidarla,TBMM gurubu bulunan partilerle,liderlerle,tek adam rejimiyle,ülkenin karanlıktan aydınlığa,refaha çıkması imkan sızlaşmıştır.
Türk Milletinin,Halkı nın,Ekonominin yeni bir Parti ve lider limanına acilen ihtiyaç vardır.
Bu Limanda; bugünkü şartlarda da güvenile cek,82 Milyonu kucaklayacak, derleyip toparlayacak,kabul görecek, Abdullah Gül ve Ali Babacanın kuracağı yeni bir parti vardır bence.
 Sayın Abdullah Gül de,Ali Babacanda; Türkiye için,Halkı için,gençler için,kadınlar için,bekamız için,güçlü ve etkili çalışan,itibarlı, TBMM ve parlementer sistemi geri getirmek için bu sorumluluğu ve riski almaları gerekir derim.
Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk olarak bu oluşuma her türlü desteği,hizmeti, görevi, vermeyede,almayada hazırız.
Saygılarımla.
"Biz bölen değil birleştireniz parçalayan değil bütünleştireniz."
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI
15 TEMMUZ 2016 DARBESİ ŞEHİT VE GAZİLERİ YAKINLARI NÖBETÇİLERİ YARDIM VE YAŞATMA KÜLTÜR DERNEĞİ GENEL BAŞKANI VE MİLLİ LİDERİ
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK.
  
413 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın