• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL MERKEZİ NDEN DUYURUDUR
Milletvekil Seçimlerine girmiş 82 Milyon Milli İradeyi temsil eden Cumhurbaşkanlığına aday olan Partimizi,ufukta görünen bir erken Genel Milletvekil Seçimleri ne hazırlık için,Tüm İL,İLÇE Başkanlığı Teşkilatlarımız da, yeniden yapılanma ve yenilenme yapıyoruz.
  Partimizin İL,İLÇE, BELDE Başkanlığı Teşkilâtlarında görev almak isteyenlerin, müracaatlarını bekliyoruz. Partimizin Politikası adı gibi:
"Hak'tan,Adalet den" yanadır.
Bu nedenlede Millet vekili Seçimlerinde,İL,İLÇE,BELDE Başkanlarımız; İlk ön sıralardan aday olacaklardır.Hak onlarındır.Bu günlerde bizimle birlik olup,taşın altına eline koyanlarındır.Ismarla ma,tepeden inme adaylara bizde yer yok.
"Biz bölen değil birleştireniz parçalayan değil bütünleşti reniz."
"Biz gücümüzü Haktan ve Halktan alırız."
         Ey Yüce Türk Milleti!...
Ülke,Sizler; AKP, CHP, MHP,HDP,İYİ Partiye mahküm değilsiniz.Anadolu ya yeni bir ışık doğuyor.Hak ve Adalet Partisi ve onun adı gibi Yiğit, ZekiÖztürk'ün ayak sesleri derinden derinden geliyor.
 "Katıl bize vatanda kurtulsun sende kurtul."   Saygılarımla.
Partisini 7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerine seçim oy pusulasının 6.sırasında seçimlere girmesini sağlayan ve seçimlere giren Teşkilâtçı,İktisatçı,İşletmeci ve Akademisyen olan HAK VE ADALET PARTİSİ
GENEL BAŞKANI
15 TEMMUZ 2016 DARBESİ ŞEHİT VE GAZİLERİ YAKINLARI NÖBETÇİLERİ YARDIM VE YAŞATMA KÜLTÜR DERNEĞİ
GENEL BAŞKANI
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
İrtibat Telefonumuz:
05352146696
  
164 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın