• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ELİNİZI VİCDANINIZA KOYUN ARTIK
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜR :
  Türkiyede Şantajcı,İntikamcı,kinci nefretci,ayrıştırıcı,bölücü,içsavaşı tetikleyici,isyancı olaylara,suça teşvikçi bir Siyaset ve Politikalar hüküm sürüyor.
   HemTürkiye, hem Ekonomi,hem de yeni nesil ,genç lik kötüye gidiyor.
   Buradan Devle tin başı olan başta baş sorumlu Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğana ve sırasıyla diğer sorumlu olanlar dan Sayın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna, Sayı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliye, Sayın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenere,HDP Genel Başkanına.. diğer Parti Genel Başkanlarına sesleniyorum ve de soruyorum:
  Eğer gerçekten sizler All aha,Kur'an-ı Kerime,inanıyorsanız Müslümansanız ve sizlerde Allah korkusu varsa,haram ve helâlin, kul hak kının ne demek olduğunu, öldük ten sonra yaşam boyunca işledi ğiniz günah vesevaplarınızın amellerinizin hesabının Allah katında sorgulanacağınıza ve bunların sonunda Cennet veya Cehennem ile ödüllendirilip ödülendirilmeyeceğinize inanıyor musunuz?
  Ben konuşmalarınız dan inanıyorsunuz biliyorsunuz olarak anlıyorum.Ama yinede Allah bilir.Öyleyse;Elleri nizi vicdanlarınıza koyup,bu Cennet Ülkeyi,Türkiyeyi,TC Devletini,bu Yüce Türk Milletini Halkını,Genç liği,Kadınları,Ekonomimizi,Türkiye nin tüm değerleriyle oynayarak içinden çıkılmaz hale getirdiniz... 
   Bizler makam,mevki,oy uğruna, iktidar olma veya iktidarda kalma uğruna ben yaptım,bizler yaptık, baş sorumlusu,sorumluları benim biziz bizler yaptık bu hale getirdik diye hiç düşündüğünüz oldumu,? Vicdan azabı çektiğiniz oluyormu veyahut çekiyormusu nuz.?
  Türkiyenin,TC Devletinin, Ekonomimizin,Kadın ve Gençleri mizin bekası tehlike altına girdiğini görmüyormusunnuz? Bilmiyormusuz?Bal gibi biliyor ve görüyorsunuz... Lütfen...Allahınızı severseniz,birbirinize ve birbirimize karşı kini nefreti her kötü şeyleri olumsuzlukları birkenara iterek,bırakarak,barışın,birleşin, güç birliği fikir birliği ve dayanışma yaparak Türkiye'yi bu tehlike lerden kurtarın. Ülkeye huzur, güven, mutluluk, refah, kardeşliği getirin sağlayınız.
 Biliyorsunuz Türkiye nin yedeği de yok. Elimiz den kayıp giderse bir daha kolay kolay geri gelmez.Sizlerin gide cek yerleriniz ülkeler varsa,82 Milyonun yok. Zaten ülkemizi bizler başkaları gibi terk etmeyiz. gitmeyiz. Atatürk ve silah arkadaş larından ders aldık.
  "Biz bölen değil birleştireniz parçala yan değil bütünleştireniz".
 "Katılın bize vatanda kurtulsun sende kurtul. "    Saygılarımla...
Partisini 7 Haziran Milletvekili seçimlerine seçim oy pusulasının 6.sırasında seçimle re girmesini sağlayan ve seçim lere girdirmiş olan Teşkilâtçı, İktiisatçı,İşletmeci ve Akade misyen olan
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI 15 TEMMUZ 2016 DARBESİ ŞEHİT VE GAZİLERİ YAKINLARI NÖBETÇİLERİ YARDIM VE YAŞATMA KÜLTÜR DERNEĞİ GENEL BAŞKANI
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK...
  
121 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın