• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
TÜRK SİYASETİNİN GENÇLEŞMESİ GEREK
Türk Siyatenin acilen gençleşme si gerek.              Türkiyenin,Türk Milletinin Türk Halkının;genç,bilgi,birikim, tecrübe,donanım sahibi,vatanperver,yurtsever,yeni genç yüzlere, yeni yıldızlara,yeni genç siyasetçi- lere acilen ihtiyaç vardır.
Artık Türk Siyasetinin yakasından, siyaseti meslek,geçim kapısı haline getirmiş,yıpranmış, kaşar lanmış,sülükleşmiş,siyaseti kirleten,gençlerin önünü açmayıp hep kapayan, onlara imkân tanımayan fırsat vermeyen bencil,koltuğuna yapışmış mevcut tüm dinazorlardan; hem Türk siyasetini, hem Türk Halkını,hem de Türkiyeyi kurtarma zamanı geldide geçti bile.
Mevcutlar siyaseti kirlettiler.
 Haydi Gençler Siyasete.Haydi Gençler İktidara.Haydi gençler Türk siyasetinde yeni bir birleştirici beyaz sayfa açmaya.Bunu ancak sizden başka yapacak kimseyi ben tanımıyorum.
Atatürkün Geçliğe hitabesindeki belirtilen görevinizin başına.
Biz bölen değil birleştireniz parçalayan değil bütünleştireniz.
Katılın bize vatanda kurtulsun sende kurtul. Saygılarımla.
Partisini 7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerine oy pusulasının 6.sırasında seçimlere girmeyi hak kazandırmış ve seçimlere girdirmiş olan Teşkilâtçı, İktisatçı, İşletmeci,Akademisyen olan
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI ve aynı 15 TEMMUZ 2016 DARBESİ ŞEHİT VE GAZİLERİ YAKINLARI NÖBETÇİLERİ YARDIM VE YAŞATMA KÜLTÜR DERNEĞİ GENEL BAŞKANI
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK...
  
171 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın