• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
TÜRKİYE DE SİYASET NEREYE GİDİYOR
Türkiyenin 82 milyonu kucaklayacak, derleyip toparlayacak,yeni bir Siyasi oluşuma, yeni bir beyaz sayfa açmaya,acilen ihtiyaç vardır. Türkiyede mevcut siyasi yapı, siyaset, siyasiler ile bu mümkün değildir. Sözde özgür tarafsız dediğimiz basın,o kadar çok kirlendi, kirletildi, şaibeler altında kaldı, zıvanadan çıktı,sulandırıldı, kalite düştü,basitleşti,saygısızlaştı,edepsizleşti,terbiyeden,ahlâk ve adapdan, liyaketden uzaklaştı, seviye kalite, okadar çok düştüki,
Siyasetde son günlerde gerçekten akıl tutulmasına yakalanmış ,din simsarları din tacirleri,patafatsızlar, mafyacı, çeteci söylemler, kişiler, ön plâna çıkar itibar görür oldu.
Saygı, onur, gurur, efendilik, beyefendilik,hanımefendilik kalite,Hak,hukuk,adalet, demokrasi,Özgürlükler,Milli birlik beraberlik, barış yerlerde sürünüyor.
Rezalet diz boyu olmuş.Bunu Devletin en üstünden, Siyasetin en üstünden,en alt kademelere kadar, kurum kuruluşlar, TSK.Sivil Toplum Kuruluşları. Bakanlar,Milletvekilleride söylüyorlar yapıyorlar ise,bunlara bilinçli olarak çanak tutuluyor , körüklüyorlar ise,Orada Devletden bahsetmek çok zordur.
BuradaMafya,çete,kaba kuvvet,hukuksuzluk, adaletsizlik,Hakimiyeti vardır, söz konusudur.
O ülkede de güçlü haktan,hukuktan,hukukun üstünlüğünden,adaletten, demokrasiden,özgürlükler den,güçlü ordudan,güçlü ekonomiden,güçlü istihbarat dan,can ve mal güvenliği içinde olmaktan yaşamaktan bahsetmek çok zordur. Böyle bir sistem, ekonomi, gençlik, ülke,halk,çökmeye,çöküşe, bölünme parçalanmaya yok olmaya yem olmaya horlanmaya mahkumdur. Bu günkü şartlar altında; Mevcut siyasi partiler ile liderler ile sistemle Türkiyenin tüm sıkıntılardan kurtulması kalkınması sağlığa sıhhat huzura mutluluğa insan gibi yaşamaya ulaşması mümkün değildir. Türkiyenin acilen 82 milyonu kucaklayacak ötekileştirmeyecek, ayrıştırmayacak, derleyip toparlayacak modern, çağdaş,yeniliklere,yeni Teknolojilere açık,atalarına, Atatürküne ihanetde bulunmayacak,Türkle, Türklükle,Cumhuriyet ile Bayrakla,Türk Milliyetçiliği ile,İstiklâl Marşımızla,milli dini günleri ile sorunları olmayan, gösterdiği hedefe yolda yürüyecek "Egemenlik kayıtsız şartsız milletin'dir" olacak, diyecek, yeni bir oluşuma mili birliğe beraberliğe, Kuva-i Milliye ruhuna ihtiyaç vardır.
Hak ve Adalet Partisi (HAP) ve bunun Genel Başkanı ve Milli Lideri YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK olarak her türlü göreve ve hizmete almaya vermeye, gerektiğinde ülkenin , gençlerin,kadınların, ekonominin Bekası için özverilerde bulunmaya hazırız,hazırım.
Benim ve bizim için makam mevki ikinci plândadır.
Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.
Düşün peşimize vatanda kurtulsun sende kurtul.
Partisini 7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerine girmeyi hak kazandırmış ve seçimlere oy pusulasının 6.sırasında seçimlere girmesini sağlayan ve seçimlere girdirmiş olan Teşkilâtçı,İktisatçı ve İşletmeci olan
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI  MİLLİ LİDERİ Aynı zamandada
15 TEMMUZ 2016 DARBESİ ŞEHİT VE GAZİLERİ YAKINLARI NÖBETÇİLERİ YARDIM VE YAŞATMA KÜLTÜR DERNEĞİ GENEL BAŞKANI VE MİLLİ LİDERİ YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK...
  
308 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın