• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HERKES KENDİ YURDUNA
Türkiyede müteci olarak bulunan, Suriyeli gençlerden ne kadar 18 yaş üstü genç erkekler var ise, bunları silah altına alalım 6 ay sıkı bir eğitimden sonra Suriyedeki Özgür Suriye Ordusuna teslim edelim.
Ükeleri için savaşsınlar.Genç ķızlarıda sağık konusunda 6 ay eğitelim bunlarıda Özgür Suriye Ordusuna verelim, Cephe gerisinde yaralılara baksınlar.
Kendi topraklarını, vatanlarını kendileri savunsunlar savaşsınlar.Bunu yapmayanlarıda sınır dışı edilsin.Türkiye sokaklarında, caddelerde suriyeli gençler boş,boş gezmesin dolaşmasın.Hısızlık, fuhuş,gasp,uyuşturucu,cinayet,kavga, dövüş gibi, Halkın , Ülkenin,huzurunu bozacak olaylara meydan verilmesini önleyelim.
Kendi Türk Halkımıza gençlerimize vermediğimiz, tanımadığımız hakları, imkanları Suriyelilere veripde Türkiyede ekmek elden, su gölden deyip yan gelip yatmasınlar.
Yarın Türkiyenin başı derde girse,bu Suriyeliler bizleri satarlar, kaçarlar.Suriye üzerinde kimlerin hangi ülkelerin emelleri varsa bu Suriyeli mütecilerede onlar baksınlar barındırsınlar.Türkiye yol geçen hanı değil.
Zaten Türk Halkım geçinemiyor Memur,Emekli,İşçi Esnafımız vb perişan geçinemiyor.Birde geniş ayrımcılıklara sahip 5 milyon Suriyeliye,Iraklıya bakacağız.
  
516 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın