• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK ŞARTTIR
Herkes 81 Milyon kişi,Siyasi görüş ve Ideolojisi ne olursa olsun Futbol takımı gibi parti tutma kabuğundan çıkacaklar, vaz geçecekler,geçmeleride şarttır.Hak,Hukuk Adalet, Demokrasi, Özgülükler, Liyakat, Milli Birlik beraberlik, kardeşlik etrafında, Ükenin, Türkiyenin, Gençlerin,Kadınların, Ekonominin,bekası için birleşmelidirler, birleşilmeside şarttır. Türkiyemizin yedeği yoktur.Bunu herkes unutmamalıdır.
Ükeye,TSK (Ordumuza), Halkımıza,kurum ve kuruluşlarımıza,Ekonomimize,geleceğimize, bekamıza kumpas kuranları, fitne ve fesatları, Vatan hainlerini kimler se hangi makam ve mevkilerde iseler bulup çıkarmalıyız ve en ağır sert bir şekilde cezanlandırmalıyız.
Birilerinin, İç ve Dış Düşmanların oyunlarıyla, tuzaklarıyla,kumpaslarıyla,yetişmiş insanlarımızı,Teknik elâmanlarımızı,Bilim Adamlarımızı, Ordumuzu, Akademisyenlerimizi, Kurum ve Kuruluşlarımızı,ziyan, heder edilemez.
Partisini 7 Haziran 2015 Milletvekili Seçimlerine girmeyi hak kazandırmış ve partisini seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere girdirmiş,Sokmuş Teşkilâtçı,İktisatçı, İşletmeci,olan,Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı Milli Lideri Yiğit Zeki Öztürk olarak bu konuda her türlü katkıyı,Hizmeti vermeye,Görevleri almaya hazır olduğumuzu,Kamu oyuna ve ilgililere iletiriz, duyururuz.
"Ne Mutlu Türküm Diyene!..
İnsanım diyene."
Saygılarımla.
Partimize destek ve katılımlarınızı bekliyorum.
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI
MİLLİ LİDERİ YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
  
552 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın