• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
AYNI ZAMANDA 15 TEMMUZ 2016 ŞEHİT VE GAZİLERİ YAKINLARI NÖBETÇİLERİ YARDIM VE YAŞATMA KÜLTÜR DERNEĞİ GENEL BAŞKANI MİLLİ LİDERİ YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK; ŞEHİTLER VEREN,AK OCAKLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
Genel Başkan Yiğit Zeki Öztürk, Beraberinde eşi Genel Başkan Vekili Berna Öztürk ile,Ak Ocaklar Derneğinin Başkanı ve 15 Temmuz Darbesinde Şehit olan Rahmetli ErkânYiğitin ve aynı yerde gazi olan Volkan Yiğitin Abileri olan Hakan Yiğiti makamında, yönetimiyle birlikte ziyaret etti.
İki Genel Başkan hem Ülke ile ilgili ve hemde Şehit ve Gazilerin, Ailelerin sorunları, çözüm yolları hakkıda çok yararlı görüş alış verişinde bulundular.
Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk Ak Ocakların onun Vatanperver, yurtsever, Bilgi birikim, donanım, tecrübe sahibi, çalışmalarıyla göz dolduran, Büyük Türkiye sevdalısı Hakan Yiğit bey ile her türlü takdire şayan çalışmalarını hem basından hemde iller ilçeler bazında görüyorum ve izliyorum.Hakan Yiğit Bey her türlü makam mevkilere lâyik bir kardeşimiz. onu daha büyük makamlarda görülecek biridir. Kendisini ve yöetimini yürekten kutluyorum dedi ve Genel Başkan Yiğit Zeki ÖZTÜRK konuşmasına şöyle sürdürdü.
Ak Ocaklar Genel Başkanı Sayı Hakan Yiğit ve yönetimi bizleri çok güzel kendilerine yakışır bir şekilde ağırladılar. Misafir perverliklerinden dolayı Sayın Hakan Yiğit bey kardeşimi ve yönetimini, ekibini yürekten kutlarım teşekkür ederim .Partisini 7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerine, seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere girmeyi hak kazandırmış ve seçimlerede girmiş sokmuş Teşkilâtçı, İktisatçı, İşletmeci olan, HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI,Ve Aynı zamanda da 15 Temmuz 2016 Şehit ve Gaziler Derneği Genel Başkanı MİLLİ LİDER YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
112 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın