• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI MİLLİ LİDER YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
Türkiyenin bütünlüğü üzerinde,Her alanda,Her kesimde,büyük bir sıkıntı var,Belirsizlik var,Güvensizlik,umutsuzluk var.Birileride kendilerine Türkiye üzerinden bir Tarih inşa etme çalışıyorlar,T.C. Devletinin,Laik Cumhuriyetin değerleriyle’de göz göre göre oynanıyor. Kimseninde gıkı çıkmıyor.Herkes Ülke Bekasını,Geleceğimiz olan Gençlerimizin, Ekonomimizin,Kadınlarımızın Bekasını unutmuşcasına,bir kenara koymuş,bırakmış; Makam,Mevki,Menfaat kapma peşinde, yağcılık,yardakçılık peşine düşmüşler.Bunları elde etmek içinde,Nemalazımcı olmuşlar, kişiliğini,benliğini,unutmuşlar,”Beni Isırmayan yılan 100 yıl yaşasın.” duygusu içrisine girmişler.Ülke yanmış,yanıyormuş,Ekonomi yanmış yanıyormuş,Ülkenin sınırları yeniden çiziliyormuş,çizmeye çalışıyorlarmış,Ülkenin Bekası büyük rizk altına girmiş,sokulmuş,hiç de umurlarında değiller.Birgün gün gelecek’ki o yılan 81 Milyonun hepisini’de ısıracağını, sokacağını,zehirleyip öldüreceğini unutmasınlar.
Türkiyede; ”Öküzün aptalı,Kasabın bıçağını yalarmış.” Atasözünü yaşar olduk.Sanki ölü toprağı serpilmiş üstümüze. 81 Milyon Yüce Türk Milleti,Halkı şunu hiç unutmasın; Türkiyemizin yedeği yoktur.Gitmeyiz ama,bir Felaketler anında gideceğimiz başka bir Türkiye yok.Bizim şimdiki gibi kabul ettiğimiz,baktığımız,kendimiz yemeyip içmeyip,onlara yedirdiğimiz içirdiğimiz,Trilyonlarca bu uğurda para harcadığımız Mülteciler gibi bakacak, kabul edecek dost bir ülkede,Türkiye’de yok.Aklın yolu birdir.Ben buradan Felaket Tellallığı yapmak istemiyorum.Ülkemiz,Dünyamız gerçeklerini halen göremeyenlere göstermekden başka bir amacım yoktur.81 Milyon olarak,İnsan olmayı bilelim.”Kıral Çıplak.”
Ülkem,Türkiyem,Vatanım,Bayrağım,Toprağım,Halkım,Yurdum,Yuvam,olmadıktan sonra,Ben Makamı,Mevkiye yi neyleyeyimki.
81 Yüce Türk Milleti,Halkı unutmayınızki; Eğer; Kimlik,Dinç , İnanç,Menfaat, Çıkar, İdeoloji gibi değerler ön planda tutulursa.Türkiye çöker.Ülke çöker. Hak,Hukuk, Adalet, Özgürlükler,Demokrasi,Barış,Milli birlik beraberlikler kardeşlikler çöker.Ekonomi çöker. Eğitim çöker.Hepimiz bu çöken çatının altında da kalırız.Kimse karlı çıkmaz.
Tek karlı çıkanlar; Başta iç ve dış düşmanlar,Haçlılar,Türkiye üzerinde emelleri olanlar, Ülke değerlerini çalıp,çırpıp,soyup,soğana çevirip ve paraları, bunları da dışarıya kaçıran vatan hainleri karlı çıkar.
Türkiyenin yıllardırda en büyük sorunu: Ekonomideki Cari açık sorunu ile,Demokrasi sorunudur.Yılladır Türkiyedeki süre gelen kavgada;Bir Türk,Kürt kavgası değildir.Dünkü kavga;Osmanlı ile,Vatikanın kavgasıydı.Bugünkü kavgada;Türkiye ile İsrailin,BOP’pun ,Emperyalizmin,kavgasıdır.Binlerce yıldır süren savaşlarda; İslam ile Haçlı savaşıdır.
Saygılarımla.7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerinde,Partisini seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere girmesini sağlayan ve seçimlere’de sokan,Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Milli Genel Başkanı,Milli Lideri YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK.Partimize destek ve katılımlarınızı bekliyorum...
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
269 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın