• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
 Milli bir parti olan,Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Tarafı Millet tarafıdır,Milli İrade tarafıdır,Milli Birlik, Beraberlik,Kardeşlik tarafıdır,Vatan,Toprak,Bayrak, Cumhuriyet,Özgürlük, Barış, Bağımsızlık tarafıdır.Hak,Hukuk,Adalet ,Demokrasi tarafıdır.Milli bir Lideredir,Milli bir Partidir.
  Hak ve Adalet Partisi (HAP) 7 Haziran 2015 Tarihinde:Milletvekili seçimlerine girmeyi hak kazanmış,Seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere girmiş bir partidir.Hak ve Adat Partisi (Hap)Genel Başkanı Milli Lider YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK Diyorki: Milletimizin,81 Milyonun bir arada dik durması gerek.Siyasiler,yazarlar, aydınlar,Akademisyenler,ilim ,bilim adamları,kimlik,din,inanç,mezhep,ideoloji üzerinden ayrım gayrım yapmadan Ulusal,Üniter T.C.Devletimizin yaşaması ve yaşatılması için tek vücut yek vücut olmalıdır,olmalıyız.
  Türkiyenin,Orta Doğunun,Dünyanın,İçinde bulunduğu koşullara bakılınca:Siyasi ve siyasi görüşlerde,beşeri ve ülkesel ilişkilerde derinleşen,kutuplaşan, ötekeleştirilen bir ayrışma var.Türkiyede olsun,Dünyada olsun Senoryo aynı,filim aynı,senarist aynı,oyun kurucular aynı,oyuncular aynı. En acınacak halimiz ise: Sanki Göz göre göre Lâik Cumhuriyet yıkılıyor ve kimsenin kılıbile kıbırdamıyor. 

   Herkes şunu unutmasın; Türkiyenin,T.C. Devletinin bir yedeği yoktur.Allah göstermesin Türkiye elimizden bir kayıp giderse bir daha ne topla tüfekle,nede başka bir şeyle geri getirme şansımız yoktur.Keşkelerinde bir anlamıda faydasıda yoktur.Milli bir Lider olan YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK ve Milli bir parti olan,HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP)GENEL BAŞKANI...Partimize Destek ve katılımlarınızı bekliyoruz...
  
1028 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın