• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI,MİLLİ LİDERİ, YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

    Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan ve Milletvekili seçimlerine giren, Milli bir parti konumunda olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanının Milli Lideri Yiğit Zeki Öztürk:Dünyanın,Türkiye nin,parlayan  yeni bir yıldızı yeni bir yüzü, yeni bir partisi, yeni bir lideridir.
 
  Milli Lider,Milli Genel Başkan olan Yiğit ZekÖztürk:Türk Milliyetçisidir.Türkiye sevdalısı, Vatanperver, Yurt severdir.Halkıyla,gençliğiyle hiç  ayrım gayrımı yapmayan,81 Milyon Yüce Türk Milletini,Türk Halkını ayrıştırmayan,ötekileştirmeyen,kucaklayan,İnsan olan,Milli bir Liderdir.
   Milli Lider Yiğit Zeki Öztürk diyor ki: Yüce Türk Milleti, Halkım:Söz veriyorum, veriyoruz. Hak Ve Adalet Partisi (HAP) iktidarında:Her alanda, her yerde, en önde, yönetimlerde söz sahibi gençler ve kadınlar olacaktır, yer alacaktır.”
İktidara geldiğimizde ilk işimiz Türkiye ye Hak, huzur, adalet, özgürlük, Milli Birlik, Beraberlik, kardeşlik, barış, demokrasi, modernlik, çağdaşlık, iş de liyakat,bilgi birirkm donanım tecrübe ilk sırada yer alacaktır.    Tarımda,Hayvancılıkta,Yerli Sanayide üretimi,teknolojiyi arttırmak,istihdamı çözmek temel Felsefemizdir.Herkese İş, aş, ekmek olmazsa olmazımız olacaktır.
 Yeniden, huzurlu, mutlu, sağlıklı, bir Aile birliğini, Türkiye’yi yeniden inşa edeceğiz.
  Kendi imkânlarıyla ayakta dik duran,kendi kendini idare edebilen,insanı, onurlu bir toplumu yeniden yaratacağız.
  Milli bir parti konumunda olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) :Yeniden uyanış, yeniden diriliş, yeniden yükseliş hareketi bir partidir.
   Milli bir parti olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP): İrfanı hür, vicdanı hür, fikri hür Gençler yetiştirecektir.
Hak ve Adalet Partisinin (HAP) ve Genel Başkan Milli Lider Yiğit Zeki Öztürk ün, kapısı, yüreği kolları Teröre bulaşmamış herkese sonsuza kadar açıktır.
Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak bizler Dil, Din, Cins ,renk, mezhep, makam ,mevki ,sınıf,kimlik,ideoloji, ayrımı,gayrımı,ötekileştirme,senden,benden,bizden gibi işleri yapmayan,81 Milyon Türkiye’yi,Türk Milletini,Halkını kucaklayan, konuşan çoğulcu demokrasiden,her şeye,her denetime açık, denetleyebilen, sora bilen,sorgulaya bilen,bir parlamenter sistemden yana bir partiyiz.        Egemenlik Kayıtsız Şarsız tek adamın değil,Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir diyen,milletin olacaktır diyen bir partiyiz.
  Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak bizler, Tek Millet den, Tek Bayrak tan,Tek Vatandan,Tek Devlet de yana bir partiyiz. Bizde sağ, sol ayrımı yoktur.81 Milyon Türkiye vardır.
Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak bizler: Halkla birlik de, HZ. Ömer’in Adaletiyle, hakça bir düzen kurmak için yola çıktık.
Yolumuz Hak yoludur, Allah yoludur,Hukuk,Adalet, Demokrasi,Özgürlük,Barış yoludur.
“Biz Bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla...

MİLLİLİDER
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI.
  
973 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın