• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:TÜRK HALKIM UYAN:80 MİYON,MİLLİ GÜÇLER BİRLEŞELİM.ÜLKE BEKAMIZ TEHLİKEDE


Tek Merkez ve Mili Çatı Partisi olan,Milletvekili seçimlerine katılan,Hak ve Adalet Partisi (HAP)Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında:Yüce Türk Milletine Halkına 80 Milyona seslendi ve çağrıda  buundu:

Ülke Bekamız,gençlerimiz,kadınlarımız geleceği risk,tehlike altında.80 Milyon Türk Milleti,Halkı olarak Türk Bayrağı altında birleşelim.
T.C.Devletimiz,Halkımız,ülkemiz yıllardır denenmiş,eskimiş,halkın,ülkenin umut olma particiliğinden uzaklaşmış bu partilere,kişiere mahkum edilmiş ve Ülkemizde bunların yüzünden Hak,Hukuk,Adalet,Demokrasi. Özgürlükler,Barış,modernlik,çağdaşlık,Milli birlik beraberlik kardeşlikler zedelenmiş,çoğu işlevliğini yitirmiş,uzaklaşmış,kaybolmuş durumdadır.
Ülkedeki Ekonomik,Sosyal,Kültürel,Siyasal,Din,inanç,Ordu (TSK),Polis,Jandarma,Mit gibi tüm Devletin kurum ve kuruluşlarımız,değerlerimiz tamamen siyasetin,siyasilerin güdümüne,menfat çıkar,nemalanma,kullanma ,geçim,siyasi rant ede etme,kaynağı kapısı haline getirilmiştir.
Ülkedeki tüm Devlet ve özel kurumlar İktidarların güdümüne sokulmuş,merkezinden saptırılmıştır. Dejenere olmuşlar,sadece iktidarlara hizmet eder hale gelmiş, etkinlikleri, güçleri zayıflatılmış, işlevlerini,güven ve itimatlarını yitirmişlerdir.
T.C. Devletinin tüm Bakanlıkları ve bağlı kuruluşları tamamen İktidarın güdümüne ,emrine sokulmuş,kapılarına betondan,çelikten bir duvar örülmüş,yönetimleri Özel Kalem Müdürlerine,Danışmanlarına bırakılmış,kendinden,kendi siyasi görüşünden,güdümünden olmayanlara Devletin kapıları kapatılmıştır.
Adeta iktidarca devletin tüm kurumarı işgal edimiş durumdadır.Bakanlara,Başbakana ve Cumhurbaşkanına Makamına ulaşmak,görüşmek,halkın,ülkenin sorunlarını görüşmek,aktarmak, konuşmak, görüş alış verişlerinde bulunmak,halkın işlerini sorunlarunu halletmek,çözmek imkansızlaştırılmıştır.
T.C. Devleti,Kurum ve Kuruluşlar adeta işgal edilmiş,kendi Tapulu mülkleri,Malları,şirketleri, haline getirildiğine şahit olmaktayız ve görmekteyiz.Bu ülke barışı ve geeceği,Bekası,için çok tehlikeli,ayrıştırıcı,ötekileştirici bir harekettir.
Fakir,Fukara,Halk ise,Ülke Sadaka Devleti haline sokulduğu için,Sadaka dağıtır gibi,tüyü bitmemiş yetimin,şehit gazinin hakkı olan,vergilerimizden toplana paralar,hazinenin parası,Fak Fuk Fonları gibi Siyasilerin ,İktidarın oy devşirme fonlarıyla 30-40 torba kömür vererek,5 kğ yağ,5 kğ pirinç,5 paket makarna vb yiyecek içeceklerle kandırılarak,Fakir ,fukaralığa mahküm edilelerek İktidarca kendilerine Biyat eden bir seçmen kitlesi,toplumu yaratarak,haline getirilerek,hile ve hurda,enrikalar çevirerek  seçimlerde oy alarak iktidarda kalmaya,gelmeye,çalıştıklarına ve bu yollada Devletin kaynaklarının,parasının çar çur edildiğine,başka partilere yaşama,iktidar olma şansı,kapıları çeşitli oyunlarla çıkardıkları yasa,kanunara kapamakta olduklarına şahit olmaktayız,görmekteyiz.
İktidarı yönetenler,Milletvekilleri her yıl aylıklarına %50 zam yaparken,zevk sefa içerisinde yaşarlarken,saltanat sürererken,kendilerini seçen,o makam ve mevkilere getiren halka,işçiye,Memura,emekliye,dul,yetim,gaziye,çifçiye,köylüye,vb %2.5+2.5 = % 5 zammı bile çok görmekteler.Adete kendi halkını açlığa sefalete sürüklemekten,yokluk içinde,sıkıntı içerisinde yaşamalarına göz yummaktalar,görmemezlikden gelmekteler.Bir nevi asıllarına İhanet etmektedirler.
Ülkemizin,Komşularımız ile dostluk ilişkilerimiz bozulmuş,sınırlarımız,iç,dış güvenliğimiz, Terör,savaşlar gibi nedenlerden dolayı büyük bir tehlike içerisine girmiştir,sokumuştur veya ülkeyi gelmiş geçmiş yönetenlerce iktidarlarca oy uğruna,iktidarda,makamarda mevkierde kalma uğruna,verdikleri tavizler nedeniyle sokulmuştur.
Yüce Türk Milletim,Halkım,80 Milyon: T.C. Devletimizin,Gençlerimizin, Kadınlarımızın, Ekonomimizin vb değerlerimizin BEKASI Tehlike altındadır ve içerisinede bilerek veya bilmeyerek,yanlış yönetimlerle,adını ne kor iseniz koyun bunlarca sokulmuştur.
Gün Milli birlik beraberlik,kardeşlik,bir olma,iri olama,diri olma,biz olma günüdür.Tüm Milli Güçlerin,Dil,din,cins,renk,makam,mevki,sınıf,zümre,statü vb ayrımı yapmadan 80 miyon yüce Türk Miletinin,Hakının,Türk Bayrağı Altında Tek Vücut,Yek Vücut olma,toplanma günüdür.Tek Bayraktan,Tek Vatandan,Tek Milletden,Tek T.C. Devletinden yana olma sahip çıkma günüdür.
Ben Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK olarak,Vatanperver, yurtsever,Osmanlı Torunu,Cumhuriyet ve Atatürk Çocuğu olaraktan,Partimdeki ,partim üzerindeki tüm Haklarım dan,Görevlerimden makam ve mevkierimden,her an istifa ederek den,2019 Yılında Yapılacak Belediye Başkanlığı, Milletvekilliği,Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için,Partimi 80 Milyon Yüce Türk Milletinin, Halkının emrine,hizmetine sunmaya hazırım. "Önemli olan vatansa,gerisi teferruattır." Benim için.
Yeterki.“80 Milyon Türk Milleti,Halkım.Türk Bayrağı altında birleşelim,Vatanda kurtulsun,sende kurtul.” " Türkiyenin yedeği yoktur."
“Biz bölen değil Birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.” Unutmayınız:Son pişmanlıkarın ve keşkelerin bir değeri kalmaz.
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI......
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      517 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın