• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK.ORTA DOĞUYU VE TÜRKİYEYİ ŞEKİLLENDİRİLMEYE ÇALIŞIYORLAR UYANIK OLUN.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Milletvekili seçimlerine katılan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında:

Türkiye’yi idare edenlere, yetkililere, siyasilere, STK seslendi:

Emperyalist güçler, Haçlı zihniyeti, iç ve dış düşmanlar, Türkiye ve Orta Doğu üzerinde büyük oyunlar oynama peşindeler. Orta Doğuyu ve Türkiye’yi şekillendirmeye çalışıyorlar. Uyanın ve uyanık olunuz, olalım. Türkiye’nin Ekonominin, Gençlerin, Kadınların Bekası tehlike altında...

Türkiye’nin, Türk Milletinin, Halkının acilen huzura, güvene, mutluluğa, Milli birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, iç barışa, Hakka, hukuka, adalete, demokrasiye, özgürlüklere, şu günlerde eskisinden daha çok ihtiyaç var. Özellikle Ülkeyi idare edenler, Siyasiler sizlere sesleniyorum:

Artık kısır çekişmeleri, sen ben kavgalarını, ben dedim de oldu, ben yaptım da oldu gibi altı boş eylem ve konuşmaları, icraatları bir kenara bırakarak, Ulus ve Hukuk Devletine yakışanı yapmanızı, biri birinize de öyle davranmanızı, halk sizlerden özlemle bunu bekliyor ve sizlerden kavga gürültü de istemiyor.

Barış istiyor ve de barışın artık. Ayrıca Türkiye tüm komşularıyla barış içerisinde yaşamalıdır. Rusya, İran, Irak, Suriye ile ortak hareket etmelidir.

 “ Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI...

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      80 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın