• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:GELECEĞİMİZİN TEMİNATI,FİKRİ HÜR VİCDANI, İRFANI HÜR GENÇLİK NEREDE.?

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Milletvekili seçimlerine katılan,Hak ve Adalet Partisi (HAP)Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında yetkililere ve 80 Milyon yüce Türk Milletine,Halkına sordu: Geleceğimizin,Cumhuriyetin teminatı olan,savunucusu olacak olan: Fikri Hür,Vicdanı Hür,İrfanı Hür Gençlik nerede.?

Atatürk’ün Türk Bağımsızlığının ve Cumhuriyetinin sonsuzluğa değin korumasını istediği gençlik nerede? Ne yaptınız, ne hallere düşürdünüz bu gençliği?

25-30 yaşlarına gelmiş, Üniversite bitirmiş veya bitirmemiş, iş güç meslek, sanat sahibi olmuş gençliğimiz, gençlik:

 Halen işsiz,güçsüz,yuvasız,anasının,basının eline muhtaç edilmiş bir vaziyette, sokaklarda,kafeteryalarda,köşe başlarında,siyasilerin peşlerinde,boş boş geleceğinden ve kendilerini idare edenlerden umutsuz,güvensiz bir vaziyet de dolaşıp duruyor.

Bu mu? Ülkenin içine düştüğü sorunları,problemleri çözmesi gereken gençlik.? Nerede o geleceğimizin,Cumhuriyetimizin teminatı o Türk Gençliği.?

Bu nasıl Büyük Devletçiliktir.?

 Gerçekten Milliyetçi, Atatürkçü, dindar, onurlu, gururlu, gerçek vatanperver, yurtsever Haktan, Hukuktan Adaletten, Özgürlüklerden, Demokrasiden, Barıştan, yana yöneticilerimizi Türkiye’yi, Siyasileri, Milletvekillerini STK larını arar olduk.

   Milli güçler : Türk Bayrağı altında birleşin,birleşelim.Türkiye’nin yedeği yoktur.

“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil birleştireniz.”

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI......

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      165 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın