• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GN BŞK YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK: DÜNYA 5 TEN BÜYÜKTÜR DİYEN SN.CUMHURBAŞKANIMIZ RTE DESTEKLENMELİDİR.
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Milletvekili seçimlerine katılan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında:
Dünya 5'ten büyüktür! Diyerek dünyamızın her köşesinde İnsan hakkının ihlal edilmediği bir düzen diliyorum.
Bu nedenle de, Dünya 5 (Beş) ten Büyüktür diyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu konuda desteklenmelidir. Yanında, arkasında yer alınılmalıdır, dik durulmalıdır.
Bu konu Sayın Recep Tayyip Erdoğan meselesi olarak bakmamak, görmemek lazımdır. Bu Dünyanın, Ülkemizin sorunudur, meselesidir.80 Milyonun Türk Halkınındır. T.C. Devletimizin başı olan Sn. Cumhurbaşkanımıza Herkes 80 Milyonun, Türk Halkının Saygı duyması zorunluluğu vardır..
Bu beş (5) kan emici, kandan beslenen sülükler, Devletler, Ülkeler, ekonomik, sosyal, kültürel siyasal alanda, özellikle silah sanayisinde çok gelişmiş, diğer ülkelerden üstün ülkelerdir. .Bu nedenle de kendilerinin dışındaki ülkeleri, insanları adeta yok sayıyorlar. Hor bakıyorlar. Dünyanın da tek sahipleri, yön verenleri olarak kendileri zannediyorlar ve istedikleri ülkelerde de, bölgelerde de istedikleri şekilde at oynatıyorlar, cirit atıyorlar. Savaşlar çıkarıyorlar, kararlar alıyorlar, kararlar veriyorlar. Her ülkede bunlardan çekindikleri, korktukları için kaderlerine razı oluyorlar ve ses çıkaramıyorlar.
Bu beş çeteye de tek başkaldıran da, ses çıkaran, Dünyanın dört bir tarafın dada tek haykıran kişide yine T.C. Devletimizin başı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan dır.
Gün Milli birlik beraberlik günüdür. Milli Güçlerin Tek vücut yekvücut olma, Bir olma, iri olma, biz olma, Türkiye olma günüdür.
Kavgayı, dövüşü, kıskançlıkları, fitne fesatlıkları, siyasi çıkarları, menfaatleri bir kenara bırakılmalı.
”Biz Türki’yeyiz “ “Türkiye’nin yedeği yoktur.” denilmelidir.
“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      62 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın