• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK,ABD PLANLARIYLA DEVLETİMİZİ YIKMAYA,BÖLMEYE PARÇALANMAYA, ATATÜRK DİREĞİNİ YIKMAYA ÇALIŞILIYOR.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Milletvekili seçimlerine katılan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk, yaptığı basın toplantısında: 
ABD planlarıyla devletimiz yıkılmaya, vatanımız parçalanmaya, ulusumuz birbirine kırdırılmaya çalışıldı ve bu faaliyetlerini de halen apaçık sürdürüyor.
Orta Doğuda PKK’ya,PYD’yeYPG ye verdiği 4000 adet Tır dolusu silahlar mühimmatlar, madden ve manen her türlü destekleri verdiğini dünya görüyor. Yine NATO tatbikat yapacak Norveç’te. Türkiye’de katılacak bu tatbikata. Tatbikatın fotoğrafları yansıyor kamuoyuna. NATO’nun düşmanı olarak Atatürk gösterildi. Erdoğan da düşmanla işbirliği yapan kişi olarak gösterildi. Bu olay, bir görevlinin yaptığı yanlışlık olarak geçiştirilemez. Yıllardır ABD/NATO’nun yıkmaya çalıştığı Atatürk ve onun kurduğu Cumhuriyet..
Neden Atatürk? Atatürk demek, Türkiye demek…Atatürk demek, ezilen uluslara emperyalizme karşı mücadelenin yolunu gösteren lider demek…Atatürk demek; ortaçağ karanlığına, yobazlığa, feodal geriliğe meydan okumak demek...Atatürk demek, tam bağımsızlık demek...Atatürk demek, emperyalist sömürüye başkaldırı demek...Kısacası Atatürk demek, Türkiye demek...
Bunu içindir ki, NATO/ABD Atatürk’ü düşman belliyor. Biliyorlar ki, Atatürk yıkılırsa Türkiye de yıkılır. Bu gerçeğin ışığında şunu söyleyebiliriz ki; Atatürk’e, onun devrimlerine dil uzatan kim olursa olsun, dün olduğu gibi bugün de ABD’ye hizmet eder. Yıllardır İngiliz ve Amerikan gizli servislerince üretilen yalan, iftiralarla Atatürk’e kara çalmaya çalışanların yüzü kızarmalıdır. Bu aymazlıklarına son vermeliler. 
Çünkü Türkiye hepimizin ülkesi. Unutmayın, Türkiye tökezlerse umudunu bize bağlamış yüz milyonlar tökezler.
Atatürk, Türkiye ’yi ayakta tutan direk Direk yıkılırsa ortada yapı kalmaz. Bu nedenle 80 Milyonun acilen kucaklaşmaya, Türk Bayrağı altında birleşmeye ,toplanmaya, hep birlikte, bir olmaya, iri olmaya, biz olmaya, Türkiye olmaya şu günlerde çok ihtiyacımız vardır. 
Cennet Türkiye’mizin yedeği yoktur.” Allah göstermesin elimizden bir kayıp gider ise, bir daha topla, tüfekle geri getirmesi çok zordur. Nankörlüğü bırakalım, ülkemize sahip çıkalım.
Vatanı kaybedemeyiz, milleti heder edemeyiz, ülkeyi kanlı ve kederli bir yıkıma asla sokamayız. Bir olmalıyız, birlik içinde kalmalıyız.

“Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla....
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ(HAP)GENEL BAŞKANI....

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      305 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın