• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
CHP’ ABD’NİN AKP’Yİ İKTİDARDAN İNDİRECEĞİNİ,CHP’Yİ İKTİDAR YAPACAĞI HAYALİNİ YAŞIYOR.EY CHP MUHALEFETLE İHANETİ KARIŞTIRMA.SAKIN

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Milletvekili seçimlerine giren, Hak Ve Adalet Partisi (Hap) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk, yaptığı basın toplantısında:

Yedi (7) büyük seçimin yedisine ’de katılarak 7 sinide seçim meydanlarında kaybeden, sırtı yere gelen, aynı zamanda da hem seçmenine, hem de Türkiye’ye söz de gelecekte umut vaat eden, umut partisi olmaktan uzaklaşan,

98 yıldır tek başına iktidar olma yüzünü göremeyen, bir bölümü paralelliklerce, bir bölümü PKK’lılarca, bir bölümü mafyaca, bir bölümü neydi belirsizlerce ele geçirilmiş.

 Atatürk’ün kurduğu ve Atatürk’ün 10 Kasım 1938 de ölümüyle Miadı sona eren, Atatürk’ün CHP’si ile uzaktan yakından hiç ilişkisi, benzer tarafı olmayan, kalmayan, çakma Cumhuriyet Halk Partisinin(CHP) Yöneticileri ve onun Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlunun tüm umutlarını:

 Amerika’nın (ABD)nin Ak Partiyi (AKP’) yi iktidardan indireceği ve kendilerini iktidara getireceği hülyalarına, rüyalarına, umutlarına kapıldıklarını görür gibiyiz.

Bunları uyarıyoruz. Muhalefetle ihaneti birbirine karıştırmayın.Sahte belgeler le gereksiz yere gündemi işgal etmeyin.

Görüyoruz ki; CHP Tarihinde en kötü bir kadro ile yönetiliyor. Seçmenine çok yazık ediyorlar.

 Deve Kuşu gibi ”Kafalarını kuma sokmuşlar”

En büyük sorunlarından biri de CHP nin seçim meydanlarında başarısız kılan, ipini çeken, lider sorunu ’nu görmemezlikten geliyorlar.

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu nun paçasına yapışmışlar, ona şak şak ederek, kendi makam ve mevkilerini de kapmışlar. Genel Merkez yetkilileri kendi aralarında partiyi işgal etmişler, Makam ve Mevkileri paylaşmışlar ”Alan memnun, Satan memnun” bir kadro CHP yi idare ediyor. CHP yi de büyük bir batağa, çıkmaza doğru sürüklüyorlar. Partiye yazık ediyorlar. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu CHP ‘nin başını büyük bir belaya sokacaktır uyanın

Cumhuriyet Halk Partisi, kötü bir ana muhalefet partisi görevini yapıyor. Başarısız, beceriksiz, altı boş belgelerle, iddialar ile her şeyi ağzına yüzüne bulaştıran, eline ayağına dolaştıran, kavgacı, İktidara alternatif olacak, üretimi artırıcı, kalkınmaya yönelik, gençlere, kadınlara, geleceğe yönelik, elinde hiçbir somut projesi olmayan, ana Muhalefet partisi CHP yi görüyoruz. CHP ‘nin çok acilen Bir Lider sorunu var.

CHP’nin tabanı, seçmeni, İl, İlçe, Belde Teşkilatları acilen duruma el koymaları “ Kral Çıplak Demelerinin” Zamanı gelmiş ve geçiyor.

Genel Başkan ile Yönetimini yeniden dizayn  ederek seçimlere partilerini hazırlamaları gerekir.

Aksi takdirde için dede Fokur fokur kaynayan CHP kazanı da Patlayıp parçalanacaktır derim.

“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI......

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      59 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın