• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:ABD TÜRKİYE VE SN CUMHURBAŞKANINA RTE BÜYÜK BİR TEZGAH KURULMUŞ.UYAN

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Milletvekili seçimlerine katılan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında:

 Görüyoruz ’ki Başta Amerika (ABD) ve yandaş iç ve düşmanlar, FETÖ, Türkiye’ye, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çok büyük bir tezgâh kurmuşmuşlar.  Asıl konu benim kanaatimce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan değildir. Türkiye’nin, T.C. Devletinin ta kendisidir. Bu çok utanç verici, çirkin bir tezgâhtır.

ABD nin son aylardaki Türkiye’nin bir numaralı düşmanına PKK’ya, PYD’ ye, YPG’ye terör örgütlerine, dört bin (4000) Tır dolusu bedavadan silah vermesi, silah yardımında bulunması bunun en büyük kanıtıdır.

ABD Başkanı Trump kendi ağzıyla itiraf ediyor, bir daha PKK’ya, PYD, YPG’ ye başka silah yardımı yapmayacağız diyor. Ama arkasından tükürüğü Pentagon yetkilileri PKK, PYD, YPG İle iş birliğimizi sürdüreceğiz, silah yardımında bulunmaya devam edeceklerini söylüyor.

‘’Bu ne perhiz. Bu ne lahana turşusuna” döndü.

 Rıza Zarraf olayını da görüyoruz. Baş suçlu adam suçsuz oldu Tanık sandalyesine oturtuldu.

Buradan 80 Milyon Yüce Türk Milletine, Halkına, yetkililere, ülkeyi yönetenlere sesleniyorum.

Sözde dost, görünüp en büyük düşmanlarımızdan olan ABD’nin birinci Hedefinin Türkiye olduğunu görmemek büyük bir körlüktür derim.

Nerede ise ABD ile savaşacak durumdayız aslında. Gizli bir savaşta devam ediyor bence.

Buradan başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Recep Tayyip Erdoğan’a sesleniyorum:

Sayın Cumhurbaşkanım: Türkiyenin,80 Milyonun çok acilen Parti ayrımı yapmadan ötekileştirmeden kucaklanmaya, kucaklaşmaya ihtiyacı var. Siz bir partili cumhurbaşkanısınız aynı zamanda da. Türkiye’de 7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 Milletvekili seçimlerinde seçime giren, girmeyi hak kazanmış 80 Milyon Milli İradeyi temsil eden, TBMM girememiş bu partileri partilerin Genel Başkanlarını, Liderlerini, Milli Güçleri Külliyede toplayınız.

Türkiye’mizin var olma, yok olma bu sorununu masaya yatırın, hepsini kucaklayınız sizler etrafınızdaki bazı kişilere Danışmalık görevi verdikleriniz gibi, bu işinize yarayacak insanlara, parti genel başkanlarına yanınızda görev, yetki ve yer vererekten, etrafınızdaki size karşı muhalif olanlarla gerçek birliği beraberliği öncelikle bir sağlayınız derim.

Bu Milli Birlik ve beraberliğimiz için çok önemlidir. Çünkü bu Milletvekili seçimlerine giren partiler 80 Milyonu temsil eden 80 Milyonun az veya çok oy verdiği partilerdir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gerçekten bunu yapar iseniz CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu veya HDP gibi kavgadan yana politikalarla, Ülkeyi bölme, parçalama devam ederlerse bu 80 milyon halk bunlara gereken dersi verecektir.

 Türkiye’nin bekası, Gençlerin, Kadınların, T.C. Devletimizin için, 80 Milyon tek vücut, yekvücut ülkemizi esenliğe çıkarmak için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Hükümetin etrafında yanında yer almalıdır toplanmalıdır.

Top yekûn ABD karşı savaşmalıyız Türkiye ve Orta Doğudaki oyunları, tezgâhları bozmalıyız. Tek çare budur bence

Ben biz Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak Ülkem için, vatanım için,5 vakit Ezan sesimiz için, Ay Yıldızlı Bayrağımız için, Gençlerimizin, kadınlarımızın, Devletimizin Bekası için her türlü fedakârlığa, her türlü göreve, hizmete tüm teşkilatlarımla hazırım ve hazırız.

“Biz Bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.

Saygılarımla....

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI......

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      91 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın