• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ(HAP)GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:FETÖNÜN,TÜRKİYEDE SIZMADIĞI,TAHRİP ETMEDİĞİ KURUM KALMAMIŞ

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Milletvekili seçimlerine katılan, Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında:

FETÖ TERÖR Örgütünün Türkiye’de içerisine sızmadığı, tahrip etmediği, fitne, fesatlık aşılamadığı- ,yuvalanıp işgal etmediği, aşındırmadığı hiç bir Devlet ve özel kurum ve kuruluş neredeyse yok gibidir.

Ahtapot gibi Türkiye’yi dört bir yandan sarmıştır.40 Yılı aşkında, haince ve alçakça bu gayri meşru yapılanmasında başta Din ve Eğitimi kullanmış, iyi niyetli insanları, halkı kullanarak vebal ve suçluluk altına, içerisine sokmuştur.

15 Temmuz 2016 Darbesi, kalkışması ile de çok insanlar FETÖ, nün açtığı okullarda okudukları için, açtığı yurtlarda, evlerde barındıkları için, yayınladığı gazete ve kitapları okudukları veya abone oldukları için vb benzer durumlardan dolayı da suçluluk altına içerisine sokularak mağdur edilmiştir.

Kurunun yanında yaşta yanmıştır. Kimin asıl suçlu, kimlerin suçsuz olduğunu ayırt etmek bu ortamda bir belirsizlik içerisinde sürüp gitmektedir.

Başta ABD, İSRAİL, AB, Haçlılar, Emperyalist Küresel Güçler olmak üzere, Türkiye’nin 945 Yıldır yurt tutmasını, yeniden dirilişini, T.C. Devletini kuruluşunu bir türlü unutmamaktadırlar, hazmedememektedirler.

Bu Ülkelerin masalarında kurdukları bu FETÖ, PKK, PYD, DEAŞ, DHKP-C vb Terör örgütlerine görev dağılımı da yaparak, maddi ve manevi, silah desteğini sağlayarak, Türkiye’nin her yerine gönderilerek, bildikleri terör yöntemleriyle Türkiye ye saldırmaktadırlar.

Yargıdan eğitime, siyasetten ekonomiye, TSK den Emniyet Teşkilatına, Devletin tüm kurum ve kuruluşlarına orada çalışanlara zehirlerini akıtmışlardır, mikrobunu bulaştırmışlardır.

Ülkenin, Bölgenin, halkın huzurunu, güvenini kaçırmışlardır.

Türkiye’yi ele geçirme, yıkma hesapları, politikaları içerisine girmişlerdir. İç ve dış düşman cephesi halen faaldir uyanık olmalıyız.

             ‘’Bir olmalıyız, iri olmalıyız, biz olmalıyız.’’

Bunun bir örneği de:15 Temmuz 2016 Darbe kalkışması da tam budur.

Teröre karşı, iç ve dış düşmanlara karşı,5 Vakit Ezan sesimiz için, göklerde dalgalanan Ay Yıldızlı Bayrağımız için, Gençlerimizin, Kadınlarımız, Devletimizin geleceği, bekası için;

Başta Genel Başkanımız Yiğit Zeki Öztürk olmak üzere, Hak ve Adalet Partisi(HAP)olarak Tüm Teşkilatlarımızla birlikte T.C.Devletimizin, Hükümetimizin, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız arkasındayız.

Bunlarda yanlışlıklar yaparlarsa da söylemekten de geri kalmayız.

“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      299 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın