• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİS(HAP)GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK: FETÖ İLE YATIYORUZ,PKK, İLE KALKIYORUZ.NE ZAMAN BİZ OLACAZ

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Milletvekili seçimlerine giren, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında:

Haçlılarca, Emperyalist ülkelerce, ABD, İSRAİL, AB, RUSYA, vb Ülkelerce projelendirilen, üretilen, yaratılan, dizayn edilen, silahlandırma başta olmak üzere maddi ve manevi yönden her türlü desteği sağladıkları:

FETÖ,PKK,PYD,DAEŞ,DHKP-C vb gibi Terör örgütleri Türkiye’yi ve Orta Doğuyu abluka altına almış durumdalar ve Türk Milletinin,Halkının,Orta Doğuda yaşayan insanların huzur ve sükunet içinde yaşamalarını tam bir çıkmaza sürüklemişlerdir.

Her gün FETÖ ile yatıp,PKK,PYD ile kalkıyoruz.Türkiye,Orta Doğu,Dünya nereye gidiyor,sürükleniyor.?

Türkiye’miz: Haçlının, ABD, İSRAİL, AB, EMPERYALİST Ülkelerce destekli Ülkemizin, milletimizin, milli varlığını bekasını hedef alan, alçakca bir hareketle, suikasla karşı karşıyadır.

Örneğin:15 Temmuz 2016 FETÖ Terör örgütünün bir Darbeye kalkışması.ABD nin Özellikle PKK ve PYD!ye Terör örgütlerine apaçık,göz göre göre,dünyanın ve Türkiye’nin gözüne soka soka maddi ve manevi Tırlar dolusu silah destekleri hem bölgeyi, Orta Doğu Ülkelerini, Halklarını, hem de Türkiye’yi,Türk Halkını,milletini korku,belirsiz kabus dolu günlere sokmuştur.

Güvenlik duvarlarımız iliştir gibi delik deşiktir. Milli birlik Beraberlik kardeşlik Devlete, kurum ve kuruluşlara, Adalete, Hukuka, Demokrasiye, Özgürlüklere, TSK, Polisimize güvenlik kuvvetlere güven, itimat ortamı yara bere içerisindedir.

 Halkın Ümit Kapıları kırık döküktür. Özellikle başta Doğu ve Güney Doğu Halkımız, Esnafımız, İş adamımız, sanayicilerrimiz, Terör nedeniyle çok mağdur, iflaslar, icralar peş peşe gelmekte, iş, aş, ekmek bulmakta güçlük çekmekte ve geçim derdinde, gelecek korkusu içinde yaşamaktalar.

Bu ise Türkiye için, bölge halkı için çok korkunç, aklınıza gelebilecek her olaya hem açık hem de her şeye gebe bir durum ile karşı karşıyadır.

Türkiye’nin diğer bölgelerinde yaşayan halkı da esnafı da sanayicisi de, işadamları da aynı sıkıntıyı, derdi yaşamaktadırlar.Üreten Türkiyeden,Tüketen Türkiye olduk.

Türkiye’nin ne yazık ki, yaması küçük, Yırtığı büyüktür, Yarası büyüktür. Hasarı her alanda fazladır. Tonlarca sorun ve ağırlık vardır. Türkiye’yi tamir edenler, tamirciler eksik ve yetersizdirler.

Devletin, Kurum ve Kuruluşların bir tarafını doğrulurken, diğer tarafı yamuluyor, inişe geçiyor.

Türk Halkı eski yöneticileri özler hale getirilmiştir. Türkiye’yi eskiden yönetip de, Ülkeye bir tek eseri, faydası olmayanlar, bulunmayanlar, tekrar Partiler kurup Türkiye’yi yönetmeye kalkmışlar, talip olmuşlardır.

Türkiye’nin, Halkımızın haline güler misin, ağlar mısın? Ne Türkiye, nede Yüce Türk Milleti, Halkı bunu hak etmedi, etmedik.

Artık;

“YETER SÖZ MİLLETİNDİR.”

 Deme zamanı gelmiştir ve geçmektedir de.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Milletvekili seçimlerine katılan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak biz:

 “YETER SÖZ MİLLETİNDİR.”

Diyoruz.

80 Milyon Yüce Türk Milletine, Halkına sesleniyoruz:

”Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz .”

“Düşün Peşimize, Sende kurtul vatanda kurtulsun.”

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1026 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın