• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK SORUYOR:KÜRTLER BÖLÜCÜMÜDÜR.?
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Milletvekili seçimlerine giren,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında,Kürt Türk kardeşliği arasına nifak tohumları ekmeye çalışan hain fitne fesatlara seslendi:
KÜRTLER BÖLÜCÜMÜDÜR.? H A Y IR...
Kürtler bir Türk Boyundandır:Sen,sizler kendinizi Kürt olarak ayrı bir milletmiş gibi görmeyiniz.Sizi öyle tanıtanlar,kışkırtanlar,Kürt ile,Türkü bir birine düşürmeye,ülkeyi bölmeye,parçalamaya çalışan,İngiliz ,ABD,AB,BOP,BİP YAHUDİLERİN vb lerin oyunudur bu oyuna gelmeyin.
Kürtler Bölücü değildir:Kürtler Vatan perver yurtseverdirler.,Bu ülkenin sahipleridirler,Cumhuriyetin koruyucusudurlar,Mustafa Kemal Atatürkün Askerleridirler,Allahın en şerefli kullarıdırlar,Türk Milletinin,halkının evladırlar.
Karnın acıktımı çal bir Kürdün kapısını,Seninle hemen ekmeğini bölüşür.Bir Felaketmi geldi başına,Çal Kürdün kapısını.seninle evini bölüşür. Daramı girdin,düştün,çal bir kürtün kapısını,seninle parasını bölüşür.Tayininmi çıktı Doğuya,Güney Doğuya,bir kürde sadece gülümse.Seninle yaşamını,ekmeğini bölüşür.
Kürtler bu ülkenin,Türkiyenin bu ülkenin gerçek sahipleri kürtlerdir.Türklerdir,Alevisi, Sunnisi,Lazı, Çerkezi,Abazası,Boşnakı,Manavı,Yörükü,Romanı,Gak koşu,Dadaşı,Arapı vb dini etnik kökenli Çanakkalede,İnönüde,Sakaryada,Dumlupınarda, can verek,kan veren herkes bu Türkiyenin ülkenin gerçek sahipleridir.
Kürdün Devleti ,Toprağı varmıydı da,Kurtuluş savaşında Türkler mi ellerinden aldı.?Hayır.Kürtün Bayrağı varmıydıda,Kurtuluş savaşında Türklermi göklerden indirdi, ellerinden aldı.?Hayır.
Kürtler:Edirneden .Van’a kadar bu topraklar,bu vatan benim diye öldüler,şehit oldular ,Göklerde dalgalanan Ay Yıldızlı Bayrak benimdir diye karda kışta araç yok,gereç yok Çanakkalede, Sakaryada,İnönüde,Dumlupınarda,Türklerle birlik de can verdiler,kan verdiler.Aynı Kaptan yemek yediler, aynı kaptan su içtiler,aynı siperlerde şehit oldular.
Türkle,Kürtü bir birine düşürürseniz.Ne Kürt kalır.Nede Türk.
Uyanın Kürt ve Türk kardeşlerim.Bu cennet Türkiye hepimizin yurdu ve yuvasıdır, ,vatanıdır.Türkiyeye,Ülkene sahip çıkın.Oyuna gelmeyin.” PKK ne Kürttür,nede Kürtlerin temsilcisidir.PKK ,Asaladan sonra ,Haçlılarca,Küresel Emperyalist güçlerce kurdurulan, kurulan bir Ermeni Terör örgütüdür.Kürt Düşmanıdır.Kürt insanını öldüren,Kalkınmasına engel olan,Beşikte yatan Kürt Bebeğine kurşun sıkan,hunharca kadınını,babayı öldüren hain kanlı bir örgüttür.
Ey Kürt ve Türk Kardeşlerim: Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK olarak sizlere sesleniyorum: Bu Dağlarından yağ,ovalarından Bal akan cennet Türkiyenin yedeği yoktur.Allah göstermesin elimizden kayıp giderse bir daha kolay kolay geri gelmez.” “Vatan toprağı kutsaldır.Kaderine terk edilmez” sözünü unutmayınız.
“Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”
“Katıl bize Vatanda kurtulsun sende kurtul.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI...
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      342 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın