• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK,SİYASETİ BİLHASSA KILIÇDAROĞLU,BAHÇELİ, AKŞENER.GİBİLER KİRLETTİLER.

Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, yaptığı basın toplantısında:

Tüm Dünyayı aslında dernekler, Borsalar, Sendikalar, Barolar, Platformlar, vb kuruluşlar yönetmiyor.

Tüm Dünyayı, Dünya Devletlerini, Ülkeleri, Siyasiler, Siyasi Partiler, Politikacı geçinenler yönetiyor.

Aslında Siyaset ve Siyasetle uğraşmak çok güzel hem zevkli, hem ulvi bir meslek, görev.

Tüm Dünyada Siyaset bozuldu,kirletildi.

 Şimdiki Siyaset ve siyasiler,

Hak,Hukuk,Adalet, Barış, Özgürlükler,Demokrasiden,yenlik,çağdaşlık gibi değerlerden yana dan ziyade: menfaate, çıkara,nüfus ticaretine,eş,dosta,çıkar sağlamaya dayalı oldu ve siyaset tüm ülkelerde, ülkelerce, yöneticilerce kirletildi.

Türk Siyaseti ise gelmiş geçmiş ve bu günkü siyasilerce haddinden fazla kirletildi. Nüfus elde etme, nüfus ticareti, geçim kaynağı kapısı haline getirildi.

Bilhassa Seçim meydanlarında 8 kez sırtları yere gelen, yenilen, seçim kaybeden, yenilmeye doymayan, davalarına,partilerine,ihanet eden beceriksiz,koltuklarına yapışmış,basiretsiz,başarısız,kavgacı,projeleri olmayan,üreteme-yen,siyasetçi geçinen,CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu gibi,MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli gibi,ve 5 dönem 25 yıl Milletvekilliği yapmış,Bakanlık yapmış seçmenine ,halkına, ülkesine hiç bir şey vermemiş bir tek eseri olmayan,denenmiş,eskimiş yüzlü,Meral Akşener gibi hırçın,siyasiler,

Halkın sırtından makam, mevki, itibar sahibi, olanlar yüzünden Ülkemizde siyaset çok kirletildi.

 Halkı siyasetten uzaklaştırdılar, soğuttular. Türk siyaseti yerlerde sürünüyor görmüyor musunuz? Utanmazlar, sıkılmazlar, küf tutmuşlar. Sizi gidi sizi gençlere imkan tanımayan, idrarını tutamayacak yaşa kadar koltuklarına yapışmışlar sizi.

Şimdi görüyoruz ki her gün yazılı ve görsel basında,Bu ve buna benzer diğer siyasilerde: Utanmadan,sıkılmadan,yüzsüzce,80 Milyon Yüce Türk Milletini,Halkını hiçe sayarak,enayi, aptal,koyun yerine koyarak dan: Ülkeyi yönetmek için halen görev,yetki istiyorlar.

Türkiye’mizin yedeği yoksa, bari şu günlerde Hükümetin, Halkın %52 sinin Milli iradesiyle Cumhurbaşkanı seçilmiş Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, arkasın da yer alında, Haçlılara karşı hep birlikte tüm milli güçlerle birlikte birleşerek karşı duralım. Bir taraf dan da ülkeyi sizler yıkmaya, bölmeye, karıştırmaya, çalışmayın.

Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak biz:

Modern, çağdaş, yenilikçi, Hakkın, hukukun, adaletin, özgürlüklerin, demokrasinin, barışın, milli birlik ve beraberliğin hüküm sürdüğü,sağlıklı , huzurlu,mutlu yaşana bilir,

Yeni bir Türkiye yi kurmak için yola çıktık. Biz 5 vakit ezan sesimizin susmaması, yerine çan seslerinin gelmemesi, Ay Yıldızlı Bayrağımızın İlelebet Göklerde dalgalanması, T.C. Devletinin,gençlerin,kadınların bekası için ne gerekiyorsa onu yapmak için,yeni bir yüz,yeni bir lider,yeni bir parti, öz geçmişi temiz olan adı gibi Yiğit olan,Yiğit Zeki Öztürk ile yola çıktık ve varız.Bu yola da vatan için baş koyduk.

 ”Düşün peşimize. Vatanda kurtulsun sende kurtul.”

“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI......

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      707 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın