• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP)GENEL BAŞKA.YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK.ABD,İSRAİL,AB,KUKLA POSTAL ÖPÜCÜ BARZANİLİ KÜRT ÇADIR DEVLETİNİ KURMAYA ÇALIŞIYOR
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Milletvekili seçimlerine giren,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: ABD,İSRAİL,AB. HAÇLI,BOP Projeli,Orta doğuda,Kuzey Irakta Barzanili,kukla bir Kürt Çadır Devletini,ikinci bir kukla İsrail Devletini kurmak,kurdurmak, istiyor,çalışıyorlar.Postal öpücüsü,PKK destekçisi, Barzani de bunların oyununa gazına geliyor.Terörist başı Barzani Türkiyeye kalkmış meydan okuyor,kafa tutuyor.Böyle giderse başta Türkün sonra İranın,Irakın,tokatını yiyecek gibi .
Türkiye Orta Doğuda,sınırların ,haritaların,yeniden çizilmekte olduğu bu günlerde çok uyanık olmalıdır.Tüm Milli güçler tek vücut,yek vücut olarak,birleşerek,ülkeninde, gençlerinde, kadınlarında,bekasını göz önüne alarak dan,Hükümetin,Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın yanında,arkasında yer alarak, Düşmanlarımıza şu mesajı vermeliyiz:Tarih yapan ve tarih yazan Türk Milleti ,Halkı ile aşık atmayınız.Malazgirt gibi,Çanakkale gibi, Sakarya gibi,Dumlupınar gibi korlarıyla oynamayın.Yine Alevlenir ve yakar, yakacaktırda. ”Bin nasihat,bir nusibetden iyidir.” mesajı verilmeli ve Orta Doğunun sözünü Haçlıların değil Türkiyenin söylemesi gerektiğini hissettirmek gerek.
Türk Milleti,Halkı,Siyasetçileri,kurum ve kuruluşlar vb olarak:Herkesin eteğindeki taşları dökme zamanı geldi ve geçiyor da.Gün bir birinden,Hükümet den Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan dan,intikam alma,yıpratmaya ,itibarsızlaştırmaya çalışma günü değildir.Gün Milli birlik beraberlik kardeşlik günüdür.”Türkiyenin yedeği de yoktur.Başka ülkelerin vatandaşlarının Türkiye ye kaçıp geldiği,sığındığı gibi:Bizin öyle gidecek bir ülke ve yerimizde yoktur.Zaten Türk Milleti,Halkı,onurlu ve gururludur.Tarihinde kaçma diye bir şeyi de yoktur.onlar gibi vatanını ,yurdunu ,bayrağını,toprağını,namusunu bırakıp kaçmaz. Ölümüne sonuna kadar savaşır vede savaşır şehitlik mertebesine ulaşıncaya kadar.
“Kimse Türkiyenin gücünü sınamasın.Yeri geldiğinde savaşı barıştan daha çok da severiz.” Herkes İç ve Dış düşmanlar aklını başına toplasın derim.
“Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla....
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      952 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın