• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:MERAL AKŞENERİ BU MİLLET MİLLETVEKİLİ,BAKAN YAPTI.TÜRKİYEYE NE VERDİKİ? HİÇ
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Milletvekili seçimlerine giren,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında:
Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeşi seven,sayan ve o ocağın yemeğini yemiş ,suyunu içmiş,ekmeğini yemiş, havasını teneffüs etmiş biri olaraktan, 80 Milyon Yüce Türk Milletine,Halkına,MHP lilere,Ülkücülere, sesleniyorum ve soruyorum dedi:

Ey Yüce Türk Milleti,Halkı,MHP li,Ülkücü,kardeşlerim:
Sayın Meral Akşener hanımefendiyi sizler,bizler, Hem Doğru Yol Partisinden,Hemde Milliyetçi Hareket Partisinden 20--21--23--24--25 dönem, Milletvekili yaptınız,Bakan yaptınız,İçişleri Bakanı yaptınız,TBMM Başkan Vekilliği yaptınız,yaptık. Bu hanımefendi bu kadarlık dönemde görevlerde bulundu sırtınızda taşıdınız, Halka ülkeye ne verdi ki?ne vermiş ki? bir tek yaptığı,bıraktığı eseri varmı? Bir tek eseri yok değilmi.?Evet.Keza Koray Aydınada bu Millet Milletvekili yaptı kaç dönem.Bakan yaptı.Sırtında taşıdı,Ne verdi ülkeye,Ülkücü camiaya? Hiç.Ne oldu Koray Aydın Rüşvet almaktan 216 yıldan yargılandı.Kendilerini Halkın,Ülkücülerin sırtındam makam ,mevki ,itibar sahibi yaptılar.Haksızmıyım?.Bu zatı muhteremlermi Türkiyeyi,Ülkeyi idare edecekler,Hangi yüzle ülkeyi yönetmeye taliplerki.Bunlar 80 milyon Türk milletini,Ülkücüleri apdal yerine koymasınlar.İlk seçimlerde kendi seçmenlerince sandığa gömülürler.Benden demesi.Bu günkü ağırlıklarıyla otursunlar oturdukları yerde.
Eğer Merel Akşener ve Koray Aydın gerçekten Ülkücülere,Ülkeye hizmet etmek istiyorlarsa.Onlara tavsiyem ve yapmaları gerekende şudur bence:Öz geçmişi temiz Pırıl pırıl bilgi,,birikim,donanım,deney sahibi,yeni bir yüz yeni bir yıldız,yeni bir lider olacak gerçek bir Dava adamı,9 Işık Doktirine sahip çıkacak olan,80 milyonu kucaklıyacak,Ülkücü kardeşimizin arkasında,yanında olsunlar,ona destek olsunlar.Aksi takdirde Meral Akşenerden,Koray Aydın ve nevalesinden bir cacık olmaz.Bunların amacı Ülkücüler sırtından,Devlet Bahçeliden intikam almaktır.Alma peşindeler.İşte siyasedti bu tipler kirlettiler kirletiyorlar

Bu karnı tok,sırtı pek olan hanım efendi,bu beyefendi hangi yüzle parti kurupda ülke yönetimine talip oluyorki?Hangi yüzle sizlerin karşısına çıkacak ki? Hangi yüzle seçim meydanlarına çıkacakki? Türk Milletini, Halkını bu hanımefendi özür dilerim bu kadarmı koyun yerine ,apdal yerine,enayi yerine koyuyorki? haksızmıyım.? Sayın Devlet Bahçeli 8 kez Büyük seçimleri kaybederken,sırtı seçim meydanlarda yere gelirken,onu Partinin başından uzaklaştırmayıp ona yağcılık, yağdancılık yaparken,MHP nin başında kalmasını sağlarken,payı olurken,ses çıkarmayan, biyat eden sonrada menfaatleri sayın Devlet Bahçeliyle ters düşünce,kast ,maset olayları kamu oyunda kol gezerkenmi MHP,Ülkücüler,Dava Adamlığı,kadınlığı,Asenalığı aklına geldi? Devlet Bahçeliye bayrak açtı,açtılar.neden önceden açmadılarki?Bu hanımefendi,bu beyefendi, Türk milletini,halkını,ülkücüleri bu kadar abdal geri zekalı koyun yerine koymasın.
Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak biz ,Başbuğ Rahmetli Sayın Alpaslan Türkeş in bıraktığı bu kutsal davaya,Ülkücülere bu hanımefendiden,beyefendiden daha çok sahip çıkarız,savunuruz, savunuyoruzda.Ülkücü kardeşlerimin yanındayız.
Aslında acilen MHP ye Ülkücülere ,Davaya, bir baş gerek.Ama bu baş Davasına İhanet eden,Payandacı, Sayın Devlet Bahçeli gibi Davasına İhanet eden ve Meral Akşener gibi biri değil bence.En azından: Rahmetli,Dava adamı Başbuğ Sayın Alpaslan Türkeş gibi bir baş,lider,dava adamı gerek.
Bu hanımefendiyi pof poflayanlarıda kınıyorum.Yapmayın Türk Halkını,MHP lileri, Ülkücüleri, bu kadar geri zekalı yerine koymayın beyler.Sizler kimlerin piyonusunuz, kimlere hizmet ediyorsunuz.MHP’ye,Davaya,Ülkücülere,sahip çıkılması gereken zamanda, zamanında sahip çıkamayan,9 Işık Doktirini yok edilirken, ederlerken göz yuman,sesini çıkarmayan bu hanımefendi Ülkücülere daha ne verecekki? iyice Ülkücülerin yok olmasına,küçülmesine,kolay lokma olmasına hizmet etmekden,zarar vermekten, başka bir faydası olmaz.olmayacaktır.Haksızmıyım beyler?
MHP ye,Ülkücü Camiasına Ne Sayın Devlet Bahçeli gibi,Nede Sayın Meral Akşener gibi denenmiş,eskimiş,davadan nemalanmış kendilerine makam,mevki sağlamış payanda, Ülkücülerin Dişini söküp,Çakalları avlamasını engeleyen bu kişiler gibi Liderler, Genel Başkanlar değil. Yeni bir Yüz ,Yeni bir Yıldız,Yeni Bir Lider,yeni bir dava adamı olan,geçmişi pırıl pırıl olan gerçek Ülkücü bir baş,lider,Genel Başkan gerek.Aksi takdirde Davaya, Ülkücülere yazık oluyor,umut olmaktan iyice uzaklaşacaklar varla yoklukları belli olmıyacak.
“Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil birleştireniz.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
                    HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      2395 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın