• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:SORUYOR:HİÇ KAÇTIĞI ÜLKEYE SURİYE YE BAYRAM TATİLİNE GİDEN MÜLTECİ GÖRDÜNÜZMÜ?

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Milletvekili seçimlerine giren, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, yaptığı basın toplantısında:

Halka seslendi, Hükümete, yetkililere seslendi:

Ülkemizde savaş var, can güvenliğimiz yok diyerek, vatan kendi vatan topraklarını, toprağını, malını, bayrağını, savunmayıp on binlerce, milyonlarcasıyla Ülkelerinden, Suriye’den kaçarak Türkiye’ye sığınan;

Türk Halkının, tüyü bitmemiş Türk çocuğunun, şehitin, çocuğunun yetimin hakkını yiyen, vatan toprağını, namusunu, bayrağını korumayarak bu değerlerine ihanet edenlerin, Türkiye’ye sığınanların, hiç kaçtığı ülkeye özellikle de Suriye ye Bayram Tatili için gezmeye giden mülteci gördünüz mü ?

Sizlere sesleniyorum yetkililer,Sizlere soruyorum.?
Bu nasıl Mültecilik ki?

Mademki bu sözde Mülteci adı altında Türkiye’nin, Türk Milletinin sırtından geçinen  ülkelerini korumayıp ihanet eden kaçanlar, her Bayramda tatil için binlercesi, on binlercesi, Ülkelerine, özellikle Suriye ye gidiyorlarsa,gide biliyorlarsa demek ki bunların o ülkelerde Suriye’de can ve mal güvenlikleri tehlike altında değil,değilmiş

Bu insanları daha ne kadar Türkiye’de tutacaksınız, besleyeceksiniz ki? Dünyanın Aferin cisi, Biz miyiz? Sizler misiniz? 

Zaten Türk Halkımın, Gencimin, kadınımın, işi aşı ekmeği yok. kendini zor geçindiriyor, geçinemiyor.

İş yok aş yok, ekmek yok perişan vaziyette elinde diplomasıyla KPS lere girerek iş aş peşindeyken, bu kadar gereksiz 4---5 Milyon Suriyeliyi neden ülkemizde barındırıyorsunuz ki?

Türkiye’nin düzenini bozan, kavga yapan, hırsızlık yapan, adam öldüren, her türlü yasa dışı işler yapan bu Suriyelileri daha neden Türkiye’de tutuyorsunuz ki?

Hiç bir Avrupa ve diğer ülkeler, özelliklede zengin Müslüman ülkeler hiç bir Suriyeliye kapısını açmazken, almazken, biz neden bu kadarını 4--5 milyonunu alıyoruz ki?

Bunu oy uğruna mı alıyorsunuz, tutuyorsunuz, besliyorsunuz? yoksa ileride 10--15 yıl sonra Güney Doğuda ikinci bir çadır, Terör, çıban başı Suriye Devleti kurmak için mi yapıyorsunuz? Bu suç makinelerini? Çıksın bir yetkili açıklamada bulunsun.


Yüce Türk Milletine, Halkına, Milletine sesleniyorum:

Bu uygulanan Suriye Politikası çok yanlış bir politikadır, tehlikeli bir politikadır. Düşün şimdi Türkiye’de 4--5 Milyona erişen ve her günde kedi gibi çoğalan bu Suriyeliler 10--15 Yıl sonra en az 15 Milyonu,20 Milyonu bulacaklar, geçecekler ve ondan sonrada Güney Doğuda bir Terör Devleti, bir Çadır Suriye Devletini kurmak için bizden toprak isteyecekler, yer isteyecekler.

Türkiye’nin başını ağrıtacaklardır. Bunları göremiyor musunuz?

Türkiye’de ve üzerine oyun içinde oyun oynanıyor. Türkiyeye, Ülkeye yazık ediyorsunuz.

Mademki bu insanlar, sözde Mülteciler Bayramda, seyranda ellerini, kollarını sallaya sallaya sınırdan Ülkelerine, Suriyeye, Tatile gidiyorlarsa, gidebiliyorlarsa, acilen, derhal ne kadar Suriyeli ve başka ülke Mültecisi varsa ülkelerine gönderilmelidir.

 Ülke geleceği Bekası bakımından şart dır.İleride keşke dememek için.


“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI...

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      718 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın