• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:BİZ ÜLKE BEKASI İÇİN SN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN YANINDAYIZ

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Milletvekili seçimlerine giren,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında.

Türkiye’nin dört bir tarafını,yanını leş kargaları,emperyalistler, Haçlının,Ateş Çemberi içerisinde kalmış,sarmışlar,Orta Doğuda sınırlar yeniden şekillenmeye doğru gitmekde,yeni yeni küçük çadır,Terör Devletleri kurulmaya çalışılmaktadır.

Bu nedenle de Türkiyenin Bekası tehlike altındadır.

Gün Milli Birlik beraberlik günüdür.Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan başka hiç bir Devletin,Hükümetin başındakiler bu güne kadar FETÖ Terör örgütüyle,diğer terör örgütleriyle, böyle bir içten,gerçek,mücadele vermedi.

Bu nedenle şimdilik Ülkemizi sıkıntılı ortamdan düzlüğe çıkarmak için Hükümete,Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gerekli desteği özveriyi vermeliyiz,herkes,partiler,kurum kuruluşlar vermelidir esirgememelidir.

Kavgayı ,dövüşü,fitne ,fesatlığı,Türkiye’yi karıştırmayı halkı kışkırtmayı ,ayak oyunlarını,felaket tellallığını bir kenara bırakmalıdır herkes aklını başına toplamalıdır.

Biz Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak Hükümetin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın yanında,arkasındayız.Destekliyoruz.

Biz tüm Teşkilatlarımızla top yekün,tek vücut,yek vücut, olarak,Ülke barışı,gençlerin,kadınların,devletin,5 vakit ezan sesinin,göklerde dalgalanan ay yıldızlı bayrağımızın bekası için varız.

Aynı zamanda da yapılacak yanlışların, hatalarında, Hukuk dışı davranışların da karşısında Hükümetide Yetkilileride uyarırız, dururuz.

“Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla....

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1847 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın