• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BŞK.YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK DÜNYANIN TÜRKİYENİN PARLAYAN YENİ BİR YILDIZI VE YENİBİR LİDERİDİR

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan ve Milletvekili seçimlerine giren, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk:

Dünyanın, Türki yenin, parlayan yeni bir yıldızı yeni bir yüzü, yeni bir partisi, yeni bir lideridir. Yiğit Zeki Öztürk:

Hem yiğittir, Hem zekidir, Hem Öztürk tür.

Türk Milliyetçisidir. Türkiye sevdalısı, Vatanperver, Yurt sever, Bir Osmanlı Torunu ve Cumhuriyet ve Atatürk çocuğu dur.Barıştan yanadır.

Yiğit Zeki Öztürk diyor ki: Yüce Türk Milleti, Halkım:

“Söz veriyorum, veriyoruz. Hak Ve Adalet Partisi (HAP) iktidarında:

Her alanda, her yerde, en önde, yönetimlerde söz sahibi gençler ve kadınlar olacaktır, yer alacaktır.”

Hak ve Adalet Partisi (HAP): Daha güçlü, daha dinamik, bilgi birikim tecrübe donanım sahibi kadroları ile Türkiye’yi Huzura kavuşturacak güçlü bir lidere, güçlü bir tecrübeli yönetim kadrosuna sahiptir.

Söz veriyorum, veriyoruz:

İktidara geldiğimizde ilk işimiz Türkiye ye Hak, huzur,adalet, özgürlük,Milli Birlik,Beraberlik,kardeşlik,barış ,demokrasi ,modernlik,çağdaşlık,iş de liyakat ilk sırada yer alacaktır.gelecektir getireceğiz.Herkese İş,Aş,Ekmek olmazsa olmazımız olacaktır.Yeniden,Huzurlu,mutlu,sağlıklı,bir Aile birliğini,Türkiye’yi yeniden inşa edeceğiz ve edecek tek partidir.

Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak: Türkiye’yi, Türk Halkını sadaka devlet den, sadaka alan toplum olmaktan kurtaracağız.

Kendi imkanlarıyla ayakta dik duran,onurlu bir toplumu yeniden yaratacağız.

Hak ve Adalet Partisi (HAP) : Yeniden uyanış, yeniden diriliş, yeniden yükseliş hareketi bir partidir.

Hak ve Adalet Partisi (HAP): İrfanı hür, vicdanı hür, fikri hür Gençler yetiştirecektir.

Hak ve Adalet Partisinin (HAP) ve Genel Başkan Yiğit Zeki Öztürk ün, kapısı, yüreği kolları Teröre bulaşmamış herkese sonsuza kadar açıktır.

Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak bizler Dil, Din, Cins,Renk,Mezhep,Makam,Mevki,Sınıf ayrımı yapmayan ,80 Milyon Türkiye’yi,Türk Milletini,Halkını kucaklayan,ötekileştirmeyen bir partiyiz.

Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak bizler, Tek Millet den, Tek Bayrak tan, Tek Vatandan, Tek Devlet de yana bir partiyiz. Bizde sağ, sol ayrımı yoktur.80 Milyon Türkiye vardır.

Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak bizler: Halkla birlik de, HZ. Ömer’in Adaletiyle, Hakça bir düzen kurmak için yola çıktık.

Yolumuz Hak yoludur, Allah yoludur, Demokrasi, Özgürlük, Barış yoludur.

Yüce Türk Milleti, Halkım:

Türkiye’yi, denenmiş, miat ı dolmuş, yıllardır yenile yenile yenilmeye doymayan, koltuklarına yapışmış, idrarını tutamayacak yaşa gelmiş, dinozorlardan, Parti Genel Başkanlarından, sözde Liderlerinden partileri, ülkeyi kurtarınız artık, bunlara itibar etmeyiniz, futbol takımı tutar gibi siyasi parti tutmaktan vaz geçiniz.

Modern, çağdaş, yenilikçi, Özgürlükten, barıştan, haktan, hukuktan, adaletten, Demokrasiden, gençlerden, kadınlardan yana olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK gibi Liderlerin önünü açın, iktidara getirin ki:

“Vatanda kurtulsun, Sizde kurtulun.” Düşün peşimize.

80 Milyona sesleniyorum:

Uyanın artık, Türkiye’miz dört bir yandan iç ve dış düşmanlarca, haçlılarca tam sarıldı. Neredeyse hava alamayacak duruma getiriliyoruz. Ülke sonu karanlık, nereye gittiği belirsiz, her alandaki Bekası tehlike içerisine sokulmuş, sonumuz hiçte iyi görünmüyor gibi. Acilen Milli Mutabakat Hükümetine, iç barışa birliğe ihtiyaç var.

Bunu Mevcut partiler sağlamıyor, kavgadan, ötekileştirmeden, fitne fesatlıktan başka bir iş yapmıyorlar. Ülkeyi düşünen yok.

Türkiye’nin merkezi kaymış vaziyette, sağa sola savrulup duruyor.

Türkiye’nin yedeği yoktur. Allah göstermesin elimizden bir kayıp giderse bir daha kolay kolay geri gelmez.

“Biz Bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”

 

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI...

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      2148 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın