• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAP. GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK: ADALETİN GÖZLERİ ADİL OLSUN DİYE BAĞLIDIR.NAMUSSUZLARA GÖZ YUMSUN DİYE DEĞİL.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Milletvekili seçimlerine giren,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: 80 Milyona sesleniyor:

Haydi, Türkiye’m: Katılın bize. Değiştirelim kaderimizi. Her kez için hakkı, hukuku, adaleti. Özgürlükleri, demokrasiyi, barışı. Getirelim.

Biz Demokrasiye, Hukukun üstünlüğüne, İnsan Haklarına inanıyoruz ve bağlıyız.
Türkiye’de Adliyeler: Güvensizlikten,itimatsızlık dan,adil ve adaletli yargılamalar yapılmadığından dolayı: Zevkle gidilen,Vicdani rahatlık içinde dönülen bir yer olmaktan çıkmıştır,uzaklaşmıştır.

Son günlerde: Hakimlere,Savcılara,Adalete, karşı güvensizlik diz boyu artmıştır..Avukatlar, kişiler, Özgürce savunma yapamıyorlar. Adaletliler, Hakimler, Savcılar, Adil ve Adaletli davranmıyorlar.
“Adaletin gözleri:Adil olsun diye bağlıdır.Namussuzlara,Hainlere,göz yumsun diye değil...?
Biz inandığımız davaya koşarak gideriz. Koşarak gidemezsek de yürüyerek gideriz. Yürüyerek gidemezsek sürünerek gideriz. Ama gideriz.

Hak ve Adalet Partisi (HAP) Barış ve sevgi partisidir. Türkiyenin yeni bir cana, yeni bir kana, yeni bir heyecana, yeni bir yüze, yeni bir lidere, yeni bir partiye ihtiyacı vardır. Oda Hak ve Adalet Partisidir ve Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK dür. Bir gün hepimizin yolu:

Tek ve Merkez ve Milli çatı partisi olan, milletvekili seçimlerine giren, Hak ve adalet de, Hak ve Adalet Partisinde (HAP) de birleşecektir.
”Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil... Bütünleştireniz.” 
“Katılın bize. Vatanda kurtulsun sende kurtul.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI.

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      474 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın