• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:FETÖNÜN HAİN RÜTBELİ CÜBBELİ VE KALEMŞÖRLERİ ÜLKE-MİZİ KARIŞTIRDILAR.
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında:
FETÖ Terör Örgütünün, bazı hain rütbeli, cübbeli ve satılmış Kalemşor leri 15 Temmuz 2016 günü haince, alçakça bir kalkışma ve darbe teşebbüsüne kalkıştıklarını hepimiz gördük ve yaşadık.
80 Milyon yüce Türk Milletine sesleniyorum:
Herkes aklını başına toplasın gün bir birimizle, kavga, dövüş, husumet, fitne, fesatlık yapma günü değildir.
Gün: Milli birilik beraberlik, kardeşlik günüdür. Gün Bir olma, biz olma, iri olma,diri olma günüdür. Gün:
“Tek Bayrak, Tek Devlet, Tek Millet, Tek Vatan “
Deme, olma günüdür.
Ülkemizin, Devletimizin bütün kademeleri, Özel sektörlerimizin bir bölümü, kurum ve kuruluşlarımız 40 Yıldır FETÖ Terör örgütünün hain uşakları, iş birlikçileri olan
Hain rütbeli, cübbeli ve Kalemşor leri olan kanı bozuklarca sarılmış, işgal edilmiş, kurt gibi iç den içe, iç ve dış düşmanlarca, iş birlikçilerce, haçlılarca, emperyalist güçlerce sarılmaya, kemirilmeye başlamış ve 15 Temmuz 2016 Günüde bu hainler hep birlikte gerçek yüzlerini emellerini göstermişlerdir.
Kalkışmaya, darbeye teşebbüs etmişlerdir. Ama Kurtuluş Savaşında olsun, geçmiş tarih de olsun 7 Düvele ve Dizi olana önünde diz çöktüren, başı olana önünde baş eğdirten bu asil Yüce Türk Milleti! Halkı!
15 -16Temmuz Akşamı ve sabahı yine bu hainlere, iç ve dış işbirlikçi düşmanlara karşı vücutlarını siper ederek, bu hain kalkışmayı, darbeyi durdurmuş ve bertaraf etmiştir.
Bu 40 yıldır kadrolaşan hainlerin kökü kazındı mı derseniz?:Hayır.
Kökü tam kazınmamış- tır. Sadece Beli kırılmıştır, Felç edilmişlerdir.
Herkes eteğindeki taşları, bir birine karşı besledikleri düşmanca tavırlarını, kin, nefret, fitne, fesat ve husumeti bıraksın.
Bu tehlike Partilerle, atlatılacak bir tehlike değildir. Bu tehlike hep birlikte ve ‘’Tek vücut, yekvücut ‘’olarak ve
“Önemli olan Vatansa gerisi teferruattır “
Diyenlerle atlatılacak, yok edilecek, kökü kazınacak bir olaydır.
Bunu günümüzde bu FETÖ Terörü örgütünü tek yok edecek,kökünü kazıyacak insanda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan dır ve sizler,bizlerizdir.Bu güne kadar “Sezar’ın Hakkını Sezar a verecek” olursak:
Bu Hain,alçak,kanı bozuk FETÖ ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan dan başka kimse bu kadar candan ve ciddi mücadele etmemiştir.
Herkes, her Partiler, Parti Genel Başkanları, Liderleri, oy uğruna 40 yıldır Fetöyü kullanmak için Fetö ye yol vermişlerdir, beslemişlerdir, ne istemişse vermişlerdir
Beni ısırmayan Yılan 40 yıl yaşasın “ diyenler 40 Yıl sonra hem 80 Milyon Türk Milletini, Halkını, hem de kendilerini ısırtmışlar, sokturmuşlardır.
Şu anda herkes Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında yer alarak, durarak, dövüş yapmadan, Demokratik, Hukuk, Adil ve Adalet çerçevesinde ve şartlarda göstererek, söyleyerek, doğruyu, gerçeği hep birlikte bularak ülkemizi, halkımızı sağlığa, esenliğe, huzura, mutluluğa kavuşturalım.
Şuna da dikkat edelim:
Fetö cüler gitti yerlerine, tarikatlar doldurulursa, yer verilirse, onların önü açılırsa, onlara da ne istediler de vermedik ki dememek için, bir pislikten diğer bir pisliğe bataklığa daha ülkemizi sürüklemeyelim. Bu konuda çok dikkat etmeliyiz. Aksi taktirde:”Yağmurdan kaçarken, Doluya Tutuluruz”
Türkiye’mizin yedeği yoktur. Eğer elimizden kayıp giderse bir daha geri getirmek çok zordur. Son pişmanlık ve keşkeler fayda etmez. Devir, Teknoloji Savaşları devridir. Bu savaşla Kurtuluş Savaşına benzemez. Herkes aklını başına toplasın lütfen.
“ Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI..
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      833 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın