• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP)GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:15 TEMMUZ DARBESİNE KARŞI SN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYİP ERDOĞAN IN YANINDAYIM

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerinde seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere giren,1 Kasım 2015 Milletvekili seçimlerinde 550 Milletvekili Adayıyla birlikte Ak Parti Lehine seçimlerden çekilen,Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı Basın Toplantısında.

  15 Temmuz 2016 darbesini yapmaya kalkan hain, kanı bozuk, cibilliyeti bozuk FETÖ Terör örgütüne karşı ve darbenin birinci yıl dönümü kutlamalarında her zaman Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayım arkasındayım destekliyorum.


    Herkes 80 Milyon Kişi Halkımız yatsın kalksın Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP Tayyip Erdoğan’a dua etsinler. Çünkü bu Fetö hainiyle hiçbir Hükümet, Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayyip Kadar ne mücadele edebilirdi, nede önleyebilirdi.

  Ülke büyük bir kaosa, iç harbe, kargaşaya kesin girerdi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her yönden Allah razı olsun. Bunu kimse unutmasın, nankörlükte yapmasın.

Eğer bu 15 Temmuz 2016 darbesi, Kavgacı, hiç bir proje üretmeyen, Dersim Ermenisi Yumuş hanımın oğlu olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun olduğu bir Hükümet döneminde olsaydı ülke kesin kana bulanırdı kaosa sürüklenirdi.

Sayın Kılıçdaroğlu!

Adalet mi istiyorsun...

'Kontollu Darbe' sözünle 15 Temmuz 2016 günü Devleti için,Vatanı için Lideri için kendini sokağa tankların önüne ,kurşunların önüne atıp şehit olan 250 şehitimize yapmış olduğun hakaretten dolayı sizi TC Adaletinde hesap vermeye çağırıyorum. Bunun hesabını nasıl vereceksiniz?Acaba...

Şu günlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan dan başka, Türkiye’yi yönetecek bir başkan yok,başka Lider de yok.
Bu nedenle Allah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlığına zeval vermesin.
Aksi takdir Ülkemiz çok karışır,çok şeylere gebe kalır.Haçlı zihniyeti,FETÖ dürzüsü,haini,iç dış düşmanlarımız hepside, bayram ederler.

Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak ve ben Genel Başkan Yiğit Zeki Öztürk olarak her zaman İlkemiz:

  

‘TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET’


yanayız, yanayımdır.

“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
Hak Ve Adalet Partisi (Hap) Genel Başkanı Ve
15 Temmuz 2016 Darbesi Şehit Ve Gazileri, Yakınları
Yardımlaşma, Yaşatma, Dayanışma Kültür Derneği Genel Başkanı.

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      399 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın