• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ GEN BŞK YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:TÜRK HALKI AÇ,ASGARİ ÜCRETLE YESİNMİ,GEZSİNMİ, OKUTSUNMU,YAŞASINMI?
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı,80 Milyon Türkiye’nin, Halkın, Cumhurbaşkanı adayı olan YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında,Hükümete,Başbakan Sayın Binali Yıldırıma,Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi:

Türk Milleti,Türk Halkı bu Tarım Ülkesi olan Türkiye de: Aç,Büyük bir geçim sıkıntısı içerisinde yaşıyor,Kadınlarınızın giydiği bir elbisenin parasının değerinde bile olmayan aldıkları Asgari ücretle bu insanlar: Yesinler mi,? içsinler mi,? Barınsınlar mı?Gezsinler mi,?Evlensinler mi ?Okusunlar mı?,Okutsunlar mı?
Evet sizlerden cevap bekliyorum. Elinizi vicdanınıza koyuyor musunuz? Yataklarınızda rahatça uyuyor musunuz?
Meydanlarda sizin konuşmanızı karşıdan görenlerde zannedecek ki:
Türk Halkı, insanı, işçisi, memuru, emeklisi, esnafı, köylüsü, çiftçisi, sanayicisi, gençliği, kadını, çok mutlu, huzur, bolluk içerisinde yaşıyorlar zannedecek… Sayın Başbakanımız Cumhurbaşkanımız.
Ayaklarınız: Saltanat sarhoşluğunuzdan,gösterişli, şatafatlı Devlet sırtından,Parasından, sonradan görme, şaşalı hayat sürmeye benzemiyor.Şaşalı İftar Sofralarında göbeklileri yedirip içirtmeye benzemeiyor.Ülkenin,Türkiye’nin,Türk Halkın gençliğin gerçeği bunlar.Bunları görmüyor musunuz halen.? Ülkeyi zannettiğiniz gibi değil çok kötü yönetiyorsunuz. Dışarıdaki hayatla, Sarayınızdaki hayat arasında mukayese edilemeyecek kadar fark var. Uçurum var. Sanal ortamdaki, Facebookda ki, twitterda ki sizin için yapılan övgüler, şaşalı sözler gerçek değil.
Pof pofçuların, gazıdır. Danışmanlarınız, etrafınız, yakın çevreniz sizi yanlışlığa sürüklüyor benden söylemesi….Bir zamanlar evlilik yüzüğünüzü çıkarıp Halka söylediğiniz günleri ve söylediğiniz o sözleri hatırlayın sevgili Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan.
“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI VE
80 MİLYON TÜRKİYENİN, HALKIN, MİLLETİN CUMHURBAŞKANI ADAYI...
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1563 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın