• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAP GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:HALKIN,YETİMİN,DEVLETİN,ŞEHİTİN,PARASINDAN İFTAR YEMEĞİ VERENLERİ SEYREDELİM.

80 Milyon Türkiye'nin,Halkın,Milletin Cumhurbaşkanı adayı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında:

11 Ayın Sultanı Ramazan ayı geldi:

Din simsarlarna,tacirlerine, seslendi.:

Hükümet,Devlet yetkililerine, Sivil Toplum Kuruluşlarına sesleniyorum : Her yıl yaptığınız gibi,caka satmak,gösteriş yapmak,oy avcılığı yapmak,halka sahte yüzlerinizi saklayarak şirin görünmek için,kendinizi,dindar göstermek için,Devletin, Hazinenin,kasasından,Tüyü bitmemiş yetimin ,şehit’in,hakkından,Halkın parasından vergilerinden biriken paraları kendi ve babanızın malıymış gibi, ,fakirlere değilde,kendi çevrenizdekilere,nevale lerinize,eş dostlarınıza,hali vakti yerinde olanlara İftar yemekleri adı altında düzenlediğiniz o lüks ,kuşun sütünden gayri her şeyin bulunduğu sofralarda paralarımızı, heder etmeyin,çarçur etmeyin lütfen.

Bunlar da 80 Milyonun Kul Hakkı vardır ,yetim hakkı vardır,şehit hakkı vardır ve hakkıdır. Türkiye'miz ,Halkımız,büyük bir ekonomik,sosyal,kültürel,siyasal,terör,savaşlar nedeniyle Ülkemiz,insanlarımız,sıkıntı içerisinde. Her kez iş,aş,ekmek ,geçim ,derdine düştü.Sabah, öğle, akşam yiyeceğinin, içeceğinin derdinde parası,pulu yok.Ne Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın,nede,Sayın Başbakan Binali Yıldırımın sokaktan,halktan haberiniz yok.Herşeyi ya siz güllük güneşlik görüyorsunuz gerçekten,yada sizin yağdancıklarınız,dalkavuklarınız sizi yanıltıyorlar.Bu dediğimi unutmayın girin halkın içine,sokağa.Meydandaki toplama halk kalabalık sizi yanıltıyor onlarda aç aslında ama çaresizler.Bu insanlar patlamak üzere.işsizliğe yokluğa çare bulun.bırakın fak fuk fonlarından sadaka devletciliğin-den o paraları üretime sanayiye tönlendirin.kul hakkı yiyorsunuz kul hakkı unutmayın.ilahi adalet bunun hesabını sizden ergeç sorar.

Kuran ı Kerim Kitabımız,Dinimizin emrettiği şekilde ve kendi cebinizden ve imkanlarınız varsa ondan harcayarak bu şaşalı,gösterişli iftar yemeklerinizi veriniz ,sofralarını kurunuz.Aksi takdirde Devletin,Hazinenin paralarını,Halkın,Tüyü bitmemiş yetimin,Şehitin hakkı olan bu paraları yatırıma dönüştürün,İstihdama dönüştürün,işsizliği çözecek fabrikalar ,tesisler yapın.En büyük Dindarlıkta budur,İnsanlıkta budur,Hayırda budur.

“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.” Saygılarımla... YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI VE 80 MİLYON TÜRKİYE'NİN ,HALKIN,MİLLETİN CUMHURBAŞKANI ADAYI......

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1595 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın