• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
80 MİLYON TÜRKİYENİN,HALKIN,MİLLETİN CUMHURBAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU:YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK.HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BŞK

   2 Kasım 2019 Yılında yapılacak olan,80 Milyonun Türkiye’nin Halkın,,Milletin,Cumhurbaşkanı adayı belli oldu: Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK oldu.
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısıyla açıkladı. Türkiye genelinde 81 ilde,960 İlçede,1980 Beldede, YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK’ÜN, Adaylığı için için Halkımız tarafından, 100.000 İmza toplama stantları kurulmaya, açılmaya, başladı. İl ve İlçelerde, Beldelerde İmza toplama stantları açmak isteyenlerin aşağıdaki, Ankara Genel Merkezimizin, irtibat telefon ve adresimizle temasa geçmeleri rica olunur.
Türkiye’nin, Halkın, Milletin Cumhurbaşkanı adayı, YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı açıklamada:
 Türk Milletim,Halkım ile birlikte Cumhuriyet Rejimimiz,Demokrasi,Atatürk hem gelmiş geçmiş İktidarlarca,hem iç ve dış düşmanlarca yaklaşık 100 yıldır, ihanete uğramıştır ve çok yıpratılmaya ,örselenmeye, ötekileştirilmeye itibarsızlaştırılmaya, bölünmeye, ayrıştırılmaya,etnik kökenlik ayrımcılığı yaptırılmaya çalışılmıştır.Bunun sonuncu dada bu cennet Türkiye’mde nedense huzurlu bir yaşam ortamı yaratılmamıştır.Bu çilekeş Türk Milletim,Halkım yıllarca Tarihler boyunca hep savaşmış,Bu Cennet Türkiye’mde nedense,huzurlu ,sağlıklı,mutlu refah içerisinde yaşayamamış,yaşamasına fırsat verilmemiştir.Savaşların olmadığı zamanda da soğuk savaş senaryoları ve Terör ile Ülkemiz,ülke insanımız şimdiki gibi,huzursuzluk,iç karışıklık,ortamına itilmeye çalışılmıştır.Bununda tek müsebbibi olarak Cumhuriyet Rejimi,Parlamenter sistemi gösterilerek,çeşitli ayak oyunları,entrika,hile ve hurdayla 16 Nisan 2017 Tarihinde yapılan Referandumla Parlamenter sistem katledilerek,neydi belirsiz,Tek Adamlı, Partili Cumhurbaşkanlığı sistemine geçilmiştir.
Şimdiki mevcut Parti Genel Başkanların hiç birinin de 80 Milyon Yüce Türk Milletini, Halkını kucaklayabilecek, birleştirebilecek, ülkeyi, ekonomiyi kalkındırabilecek, zirveye taşıyabilecek, her yerde itibarlı, sözü geçen, parası, pulu geçen, huzurlu, mutlu, sağlıklı, yaşanabilir, Adil,Adaletli,Hukuktan,Özgürlüklerden yana,Hukukun üstünlüğüne inanan,Barış ve kardeşlik içerisinde yaşanabilir,bir Türkiye’yi yeniden kuramııyacaklarını gördüğüm için, yine bu parti liderlerinin o beceri,bilgi,birikim, beceri ,donanım,yapı ve kapasitesinde olmadıklarını, dağarcıklarında kavgadan,dövüşten, ötekileştirmeden,ayrıştırmaktan,ülke kaynaklarını soyup,soğana çevirdiklerini,Hak, Hukuk, Adalet,Özgürlük gibi değerleri yok ettiklerinden başka bir şeyleri olmadığını da gördüğüm için,Türk iyemin,Halkımın,gençlerimin kadınlarımızın ,ekonomimizin, Parlamenter sistemimizin ihanete uğradığından,Bu değerlerimizin tekrar canlandırtması için,Ülkemin,Halkımın,bu zor günlerde bana ihtiyacını olduğunu görerek anlayarak,80 Milyon Türkiye’nin,Halkımın,Milletin Cumhurbaşkanı olmak için adaylığına talip oldum.
Türkiye’yi 15 Yılda ters yüz eden, Özelleştirme adı altında tüm değerleri yok eden, ülkeyi bölünme parçalanma iç savaşın eşiğine getiren, ötekileştiren, darbelerle karşı karşıya getiren, gelmesine vesile olan, kurum ve kuruluşların yapısını bozan, partizanlaştıran, mağdur eden, Ahde vefasızların toplandığı, Ak Parti, AKP. ne sahte Atatürkçü CHP. ne Sahte Milliyetçi MHP. Nede sahte Kürt temsilcisi, Kürt düşmanı, Ermeni kırıntısı, HDP. 2 Kasım 2019 Yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Cumhurbaşkanlığı makamını çantada keklik olarak görmesinler.
Bunu İktidarın, YSK!nin, üzerine gölge düşürdüğü 16 Nisan 2017 Anayasa Referandumunda gördük,yaşadık.Milli İrade iradesini sandığa yansıttı ama, sandığa fareler girmiş,evet ile hayır oylarını,at iziyle,it izini burada da bir birine karıştırmışlar Aynı fareler 2 Kasım 2019 dada seçim sandığına girmezlerse,müdahale etmezlerse,çeşitli oyunlar,tezgahlar oynanmazsa,kurulmazsa,yapılmaz ise:Yiğit Zeki Öztürk’ün Cumhurbaşkanlığı makamına Halkın iradesiyle oturacağından kimsenin şüphesi olmasın.

Bu 4 Partilinde milatları, kredileri dolmuştur. Yüce Türk Milletimiz, Halkımızın, Yıpranmamış, denememiş, yeni bir Partiye, yeni bir yüze, yeni bir lidere ihtiyacı vardır. Oda tabandan, Halkın içinden gelen, Halk çocuğu olan, kavga değil projeler üreten, Güvenlik politikası Atatürk’ ün dediği gibi
           “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh “
olan,80 Milyonu kucaklayan, bilgi, birikim, tecrübe, donanım sahibi olan, 7 Haziran 2015 Milletvekili Seçimlerinde seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere giren, Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk tür.
Hak nedir Allah tır. Hak ve Adalet nedir? Allahın sıfatlarındandır.
“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
“Katılın bize. Vatanda kurtulsun, sende kurtul.”
Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI VE
TÜRKİYENİN,HALKIN MİLLETİN CUMHURBAŞKANI ADAYI..

İrtibat Adres ve telefonlarımız:Korkut Reis Mahallesi,Hanımeli Sokak Cenk Ap No:43/B Kat 3 Daire 6 Sıhhiye/ANKARA..
Telefon: 05352146696---05422140696.........

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      5100 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın