• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:TÜRKİYENİN MİLLETİN,CUMHURBAŞKANI ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında:

       2 Kasım 2019 Yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde: % 49 ile %51 birleştirecek: 80 Milyonun, Halkın, Tabanın, Milletin, Türkiye’nin, Cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı.

     Şimdiden gerekli 100.000 İmzayı toplamaya başladıklarını açıkladı:

     2 Kasım 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Cumhurbaşkanlığı makamı kimse için çantada keklik değildir.%49---%51 kimsenin malı değildir. Türk seçmeni, Halkı da kimsenin emir eri ,askeri değildir hele koyun gibi görmekte hiç değildir.Yüce Türk Milleti,Halkı seçim sandığına gelince kendi iradesini sandığa yansıtan asil bir Millettir,Halktır.

    Bunu İktidarın, YSK!nin, üzerine gölge düşürdüğü 16 Nisan 2017 Anayasa Referandumunda gördük,yaşadık.Milli İrade iradesini sandığa yansıttı ama, sandığa fareler girmiş,evet ile hayır oylarını,at iziyle,it izini burada da bir birine karıştırmışlar Aynı fareler 2 Kasım 2019 dada seçim sandığına girmezlerse,müdahale etmezlerse,çeşitli oyunlar,tezgahlar oynanmazsa,kurulmazsa,yapılmaz ise:Yiğit Zeki Öztürk’ün Cumhurbaşkanlığı makamına Halkın iradesiyle oturacağından kimsenin şüphesi olmasın.

  Allahın izniyle oturacaktır. Türk Halkıdır bu. Kimse Yüce Türk Milletinin, Halkın, ne zaman, ne yapacağını bilmez. Herkes geçmişe, Tarihe baksın ders alsın, ders çıkarsın benden demesi bu kadar.

      Yiğit Zeki Öztürk:

    Burdur da doğmuştur,Evli iki erkek çocuğu babasıdır.Üniversite mezunudur,Hem İktisat Fakültesi Mezunudur,hem de Konservatuar THM Bölümü Mezundur.Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,7 Haziran Milletvekili seçimlerinde seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere giren,Hak ve Adalet Partisinin (HAP) kurucusudur, Kurucu Genel Başkanıdır,Lideridir,4 Büyük Kongreyle de seçilmiş,seçimle gelen Halende Partinin Genel Başkanıdır Lideridir..Geniş Öz Geçmişi www.hakveadaletpartisi.org.tr web sayfamızda mevcuttur.

  Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk:

       Türkiye’nin İç ve Dış sorunlarını bilen çözebilecek, İş, aş, ekmek, Ekonomik, Terör vb Sorunlarını kesin çözebilecek, Emperyalist, Haçlı oyunlarına, zihniyetine dur diyebilecek, dik duruşlu, ilkeli bir liderdir,Genel Başkandır.

     Avrupa ya ve Emperyalizme boyun eğmeyen, Cumhuriyete, Atatürk’e, bağlı, Geçmişine, Atalarına saygı duyan, özellikle, Fatihle, Alparslan, Yavuz Sultan Selim le. Osmanlıyla, Abdülhamit Hanla da onlarla övünen, gurur duyan, tabandan, halkın içinden gelen bir Halk Çocuğudur.

  Bilgi, birikim, tecrübe, donanım İktidar olmakla hedeflere ulaşmada iddia sahibi bir liderdir.

   Hak ve Adalet Partisi (HAP) ve Yiğit Zeki Öztürk:

   7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerinde,Seçim oy pusulasının altıncı sırasında seçimlere giren, Haktan,hukuktan, Adaletten milli birlikten,beraberlikten,kardeşlikten barıştan,Demokrasiden,Özgürlüklerden, yeniliklerden, modernlikten,çağdaşlıktan yana bir Partidir,Liderdir,Genel Başkandır.

Hak ve Adalet Partisi (HAP):Yiğit Zeki Öztürk: Dil,din,cins,renk,mezhep, makam, mevki,sınıf ayrımı yapmayan,Ötekileştirmeyen,herkesi kucaklayan,Güvenlik Politikası Atatürk’ün dediği gibi:

 

                    “Yurt ta Sulh,Cihanda Sulh dan”

yana bir Partidir, Liderdir, Genel Başkandır.

   Hak ve Adalet Partisinin (HAP) ve Yiğit Zeki Öztürk’ Ün Tek Kırmızı Çizgisi: Teröre bulaşmamış herkese kapısı, kolları, yüreği sonsuza kadar açık bir liderdir, Genel Başkandır.

 

Tek Bayraktan, Tek Devlet ten,Tek Millet ten,Tek Vatandan yana bir Liderdir,Genel Başkandır.

  Yüce Türk Milletini, Halkını,Bütün Milli Güçleri,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı, Lideri olan: 80 Milyonun, Halkın,Tabanın,Milletin,Türkiye’nin Cumhurbaşkanı adayı Yiğit Zeki Öztürk etrafında derlenip toplanmaya,bir olmaya,iri olmaya,biz olmaya,Milletin, Halkın, Tabanın,Türkiye’nin Cumhurbaşkanı olmaya davet ediyorum,çağrıda bulunuyorum.

“Katılın bize. Vatanda kurtulsun sende kurtul.”

“Biz bölen değil, birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”

“Hak ve Adalet Partisi (HAP) ve Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK: “Gücünü önce Hak tan, Sonrada Halktan alır.”

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI VE MİLLETİN CUMHURBAŞKANI ADAYI.

İletişim:Korkut Reis Mahallesi,Hanımeli Sokak,No:43/B Cenk Apartmanı Kat 3 Daire 6 Sıhhiye/ANKARA...

Telefon:053521466916---05422140696....

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      2682 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın