• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP)GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:ÜLKEYİ 4 PARTİYE AKP-CHP-MHP-HDP-YE MAHKÜM ETTİLER.ÜLKE TEHLİKEDE.

 

   Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında:
  Türkiye’yi, Ülkeyi 4 Partiye mahkûm ettiler. Diğerlerini de, yok sayıyorlar. Bunlardan da 3 tanesinin CHP--MHP-HDP nin adı var kendileri yok, güçleri yok gibiler durumdalar.
  Ak Parti de tek başına At oynatıyor. Hak, Hukuk, Adalet, Özgürlükler, İnsan Hakları, kişi ve Ailenin, gizliliği, özgürlüğü demeden, tanımadan, çiğnenerek, insanlar, kurum ve kuruluşlar mağdur edilerek, yapılarıyla, işlevleriyle, oynanarak, kararnamelerle, Ülke idare edilmeye çalışılıyor.
  Bu durum hem Türkiye için,hem de ülke için, Demokrasi, Özgürlükler, Barış, Hukuk,Adalet için,Ekonomi için,İthalat ve İhracatımız,Dünya Devletleriyle siyasi,kültürel,ekonomik,Terör açısından, ilişki ve iş birliği açısından vs Dünya Barışı için çok büyük bir tehlikedir,eksikliktir.İşsizlik,yokluk,fakirlik,fukaralık,parasızlık,geçim derdine düşme diz boyu artmış.İş,aş,ekmek derdine düşmüş halk sokak da deliler gibi kendi kendine konuşan yüzlerce,binlerce,milyonlarca bir halk kitlesi oluştuğunu da görüyoruz.
  Bu Kişilerin, ailelerin büyük bir Ekonomik,geçim sıkıntısı,sorunlar içerisinde yaşadığının ,boğuştuğunun eseridir,göstergesidir.Bu Ülke için büyük bir tehlike ve sorunların göstergesidir çanların çalınması,çınlamasıdır:

   Buna birde Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi de eklenince: Türkiye de,Ülkede,80 Milyonu kucaklayacak,kollayacak,savunacak,tarafsız bir kişi ve mercinin,makamın olamayacağı,orta-dan kalkacağı da aşikar olmuştur.Allah Türkiye nin sonunu hayır eylesin.

  Buradan Türkiye deki,AKP-CHP-MHP-HDP Dışındaki tüm partilere buradan sesleniyorum ve çağrıda bulunuyorum:
 Hepinizde aklınızı başınıza toplayınız: 16 Nisan 2017 Anayasa değişikliğiyle ayakta durmanız, Ülkeye çözüm, alternatif olma, umut olma işlevlerinizi iyice kaybetmiş durumdasınız.
 Gelin Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Yeni yüz yeni bir yıldız,yeni bir Parti olan geçmişi pırıl pırıl yıpranmamış,denenmemiş,İsmi de günümüz koşullarına uygun bir parti olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Bayrağı ,çatısı altında,Genel Başkanı Lideri YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK etrafında derlenmeye,toparlanmaya,bir olmaya,iri olmaya,biz olmaya,iktidar olmaya davet ediyorum.
 Türkiye’nin bu birliğe, birleşmeye, çok ihtiyacı vardır. Aksi takdirde hepiniz de yok olup gideceksiniz, bugüne kadarki tüm çalışma ve emekleriniz, idealleriniz yok olacaktır.

 Tüm Partiler, Milli Güçler, sonunda keşke dememek için, bencillik yapmadan, kendinizi değil geleceği ülkeyi, gençleri, Devletin, Kadınların Geleceğini Bekasını düşünerekten gelin birleşelim.
  Sonrada Büyük bir Kongreye giderek 80 Milyonu kucaklayacak, Ülke içi, dışı barışı sağlayacak, ülkeyi her alanda kalkındıracak, İtibarını yükseltecek, Dünyada sözü dinlenir, itibarlı bir Büyük Türkiye’yi, Ekonomiyi kuracak kişiyi, lideri seçelim,getirelim, bunun etrafında bir olarak,kenetlenerek, yaşana bilir,Terörsüz,İtibarlı Güçlü,Türkiye’yi kuralım, ülkemizi kurtaralım derim.Aksi takdir Türkiye elimizden kayıp gidecektir.Benden demesi ve son pişmanlık,keşkeler de fayda etmez.
"Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil birleştireniz."
Saygılarımla....
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI...
 
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1559 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın