• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK: ''DEMOKRASİYE,HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNE,İNSAN HAKLARINA BAĞLIDIR.''
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK: ''DEMOKRASİYE,HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNE,İNSAN HAKLARINA BAĞLIDIR.''

   Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK  yaptığı basın toplantısında: Hak ve Adalet Partisi  (HAP) olarak ben ve biz Özgürlüklerden,Barıştan,Çağdaşlıktan,yeniliklerden yana,Demokrasiye,Hukukun Üstünlüğüne,İnanan,İnsan Haklarına bağlı,Saygı duyan bir partiyiz ve Genel Başkanımdır, Liderimdir.Bir Ülke ve o ülke insanları bunlardan yoksun ise o ülkede ne demokrasiden,ne özgürlüklerden,ne Haktan,Hukuktan,Adaletten bahisedilir.Türkiyem ve Ülke Halklarım malesef şimdi bunları yaşar olduk.Türkiyemin bütün Dünya devletlerine karşı hem geleceği karartıldı hemde itibarsızlaştırılmaya başlatıldı.

    Bu tür uygulamalar Türkiyeninve Gençlerimizin,kadınlarımızın,Ekonomik,Sosyal,Kültürel, Siyasal,Açıdan:İkbal ve İstiklalini, geleceğinizarar verir ve büyük bir rizk altına sokmuştur, sokulmuştur.Türkiye Turizimin yarından fazlasının karşılandığı,geldiği,ithalat ve ihracatın yarıdan fazlasının yapıldığı,Avrupa ya,Avrupa Ülkelerine, bağımlı bir Ekonomik  Politikası olan,Silah Sanayisini kurmaya çalışan, Türkiyenin Avrupaya ve Avrupa Ülke Liderlerine kafa tutma,Efelenme şansı yoktur. Batarsın,batırırlar Türkiyeyi.Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Hükümet,Başbakan FETÖ Konusunda Aldatıldıkları gibi,şimdide bu konuda da aldatılıyorlar her halde.

     Türkiye dört bir yandan Haçlı zihniyeti,Küresel Emperyalist tüm güçler tarafından içde ve dışta kuşatılmıştır.Türk Askerimiz,Mehmetçiğimiz ,Suriye Batağına saplatılıp kalmıştır, Orda adete unutulmuştur.Günde kaç Askerimizin Şehit olduğu belli değildir,Türkiye de çok şeyler gizlenmekte,üstü örtülmekte,saklanmaktadır.Türkiyeyi yönetenler uzun zamandır,sürekli nedense hep yanıltılmakta ve  aldatılmaktadır.Ülkemizi hep aldatılanlar tarafından yönetildiğinden bir türlü Türkiye de Demokrasi,Hukuk,Adalet,İnsan Hakları,Barış,Özgürlükler gibi kavramlar-dan eser yok ve rayına da oturtulamıyor.

  Türkiyede 16 Nisan 2017 Anayasasıyla Sistemde değiştiğine göre: Tarih de gördük Ülke bir zamanlar Deli İbrahimler gibi Padişahlar tarafından idare edildiğine göre.Tarih tekerrürden ibaretmiş,ilerde bu sitemle 18 yaşını doldurmuş nice Deli İbrahimler de Türkiyeyi idare etmeye kalkarsa kimse şaşmasın.Bu çağda Cumhuriyet Türkiye si böyle bir durum içerisinde idare ediliyorsa gelecekte her şeye gebedir bence. 

  Ey Türk Halkı titre ve kendine dön,gel.Uyan bir bak etrafına,neler oluyor.olmakta.Bu gemi büyük bir duvara,karaya kayaya toslamak üzere.Benden demesi.Acilen Tüm Partilerin,bizlerinde katılımıyla,Acilen Milli Mutabakat Hükümeti kurulmalı,Türkiye Rayına oturtulmalı,bir yıl sonrada Barajsız bir seçime gidilmelidir.Aksi takdirde:Ülke Ekonomisi Sıcak Para Oksijen Çadırında fazla tutulamaz,İdare edilemez. BA TI YO RUZ. YAN LIZ LAŞ TI RI LI YORUZ. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan.Hak ve Adalet Partisinin (HAP),İktisatçı,Ekonomist,Tecrübeli,Bilgi ,Birikim ,Donanımlı Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK olarak: Ben sizi Danışmanlarınız gibi ,Akıl Hocalarınız gibi Aldatmıyorum, Yanıltmıyorm.Ben Size Gerçekleri söylüyorum. Sonra ikide bir Televizyonlara çıkıpda ALDATILDIM,ALDATILDIK deme,mağdurları da oynama.Bu kez Halk yutmazzzzzzzz.

   “Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”

   “ Katıl bize.Sende kurtul,Vatanda kurtulsun.”

   Saygılarımla...

                      YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
  HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI...
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1093 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın