• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
[HAP]GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK :16 NİSAN REFERANDUMU 4 PARTİYEDE SARI KART GÖSTERDİ ''HAP
[HAP]GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK : 16 NİSAN REFERANDUMU 4 PARTİYEDE SARI KART GÖSTERDİ ''HAK VE ADALET PARTİSİ ÇATI PARTİSİ '' DEDİ

       Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi [ HAP] Genel Başkanı  YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: 16 Nisan 2017 Anayasa Referandumunda seçmen 4 partiye de Sarı Kartı gösterdi.

  16 Nisan 2017 Referandumu ile, %51.4 Evet oyu ile,%48.6 Hayır oyu ile,80 Milyon Yüce  Türk Milleti,Türk Halkı Ülkeyi sözde yönetenlere,yetkililere,sorumlulara, Ak Parti ye,CHP ye,MHP ye,HDP ye Sarı Kartı göstererek ve diğer partilere şu mesajı vermiştir. 

      Hepiniz,her kez aklını başına toplasın ve toplayınız.100 Yıldır iç ve dış iş birlikçilerle, haçlılarla,kurulduğu günden beri yıkmaya,parçalamaya,yok etmeye, çalıştığınız, çalışılan, Cumhuriyet Rejimi ile,dönemiyle,Atatürk ile, benim Sorunum ,derdim,sancım,yok dedi.  Benim çok acil sorunum Anayasa ve sistem rejim,sorunu da değildir dedi.

       Asıl Sorun Sistemde değil,Cumhuriyet rejiminde değil,Türkiyeyi bu güne kadar yöneten bazı basiretsiz,Hırsız,soysuz zihniyetli hain kişilerdir.Türkiye iyi yönetilemiyor. yönetileme-miş olmasıdır. Türkiyeyi bu güne kadar yöneten iktidarların, ,Hükümetlerin, hemen hepside ülkenin hazinesi başta olmak üzere,yer altı ve yer üstü tüm  Kaynaklarını ,işgal ettikleri makam ve mevkileri,kendilerine bir geçim kaynağı,aracı olarak görmelerinden, her gelenin cebini doldurmakla Halka kepçe ile verirken, kendilerine gelincede Hamuduyla yutmaktan, götürmekten, bunları yaparken de hak hukuk adalet,kanunları,nizamları tanımadan delerek, ,itibarsızlaştırarak,adam kayırarak,tüm sistemleri,kurumları değerleriyle oynayarak, partizanlaştırarak kendi menfaetleri, amaçları, çıkarları,doğrultusunda  kullanarak, sosyal,siyasal,toplumsal,kültürel değerlerin özünüde yok ederek, oynayarak yozlaştırarak arasında maddi,manevi,sınıf ayrımcılıkları da yaparak,sistemi,yasaları kişileri,uygulayıcıları ,korkutarak,sindirerek,tehdit ederek  çalışamaz hale getirmeleri,Halkın Devletine, Kurumlarına, Yasalarına, sığınamaz, güvenemez,geleceğini görememe sorunudur. 
  Anayasalar.Toplumsal uzlaşma belgesi olmalıdır.Bunun sonucu da 16 Nisan 2017 Referandumu ile kabul edilen Anayasada  Türk Halkınca evetle, hayırla,birde mühürlü mühürsüz oy kullanılması gölgesi ,şaibesiyle de toplumsal uzlaşma olma niteliğini yitirmiş, gölgelenmiş bir Anayasa olmuştur, durumuna düşmüştür.Sanki  uzlaşmasız,oldu bitti ye getirilmiş bir Anayasa olmuştur.Bu Anayasa değişikliği Türkiyenin başını çok  ağrıtacaktır.

      Türk Halkı bu Referandum ile herkese şunu gösterdi,anlatmaya çalıştı,mesajı verdi.Ben Barış, özgürlük, hak,hukuk, ,adalet,milli birlik beraberlik,kardeşlik,güven,iş,aş,ekmek,kalıcı huzurun olduğu  bir toplumsal dayanışmalı ve düzen istiyorum dedi.

Yüce Türk Milletim,Türk Halkım.Türkiye nin ve senin geçmişi pırıl pırıl,yeni bir yüzlü, bir liderli,denenmemiş ,yıpranmamış,yeni bir partiye,Lidere ihtiyacın vardır.Oda ilk kez 7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerine girmiş olan,Vatanperver,yurtsever,Haktan Hukuktan, Adalet den,Özgürlüklerden,Milli Birlikten Beraberlikten, Kardeşlikten, Barıştan, Yenilikçi, Modern,Çağdaş,Milliyetçi,Atatürkçü,Fatihin,Alp Aslanın, Yavuzun, ,Abdülhamit Hanın Torunlarının.Cumhuriyet ve Atatürk çocuklarının kurduğu Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisinde [HAP] Çatısı,Bayrağı altında,Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK etrafında derlenip toparlanmaya,bir olmaya,iri olmaya,biz olmaya,Türkiye olmaya,Türk Milleti,Halkı olmaya,Güçlü,Barışçı,80 Milyonu kucaklayan,özgürlüklerden hukuk dan adalet den,demokrasiden,yeniliklerden modernlikten çağdaşlıktan, gençlerden, kadınlardan,yana,Cumhuriyet ve Atatürk ilke ve inkilaplarını ayakta tutmak,yaşatmak için  bir Liderle,Hak ve Adalet partisiyle (HAP),seçmeniyle, 2019 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimlerine girmeyi ,şimdiden hazırlanmaya ,bir davet ediyorum,çağrıda bulunuyorum.
      2019 Yılındaki yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanlığı Makamı ,Ne Sayın Recep Tayip Erdoğan için nede başka birileri için de, kimse içinde  çanta da keklik de değildir. Öylede görmesinler. Atı alan da üsküdarı geçmemiştir üsküdarda ayağı takılmıştır ve tökezlemiştir ...

      Yüce Türk Halkı ve seçmen hiç kimseninde onay makinası değildir ve olmayacaktır.2019 da Yüce Türk halkı gücünü,ülkesine,geçmişine sadık ve sadakatını gösterecektir.16 Nisan 2017 de yazamadığı yapamadığı yeni bir tarihi ve destanı:2019 yılında da yeni bir Tarih ve Destan yazacaktır.

   ”Önemli olan vatansa,gerisi teferruattır.”.Bizim makam mevkide gözümüz yoktur.Önemli olan gençlerin, kadınların,5 vakit ezan sesinin,ay yıldızlı bayrağımızın devletimizin,Cumhuri-yetimizin Bekasıdır,geleceğidir.

      “Katılın bize.Vatanda kurtulsun,sende kurtul.”

    “Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”

    Saygılarımla....

    YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
    HAK VE ADALET PARTİSİ [HAP] GENEL BAŞKANI...
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      561 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın